за6то не раждам

  • 13 329
  • 246
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 17 592
Родих със секцио, със спинална. Не бих го заменила. За другото не знам.

# 76
  • София
  • Мнения: 280
Аз преносвах и ми предизвикаха раждането. Не беше чак толкова зле или явно вече успешно съм забравила  Grinning

# 77
  • Мнения: 672
Явно неизвестността те е изнервила порядъчно. Успокой се и мисли, че всичко ще е наред. В предната ти тема момичетата са описали ражданията си. Избери си това, което най ти харесва и мисли, че точно така ще протече и твоето. Не се плаши предварително от неща, които може изобщо да не ти се случат.  Hug
А и още нещо - системите не болят.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 227
... мисля дали да не раждам секцио но със спинална упоика за да не пропусна раждането на беба newsm78
Защо секцио? Страх те е от нормалното раждане, защото боли ли? Всъщност можеш да раждаш нормално, но с епидурална упойка. Не си мисли, че след секциото няма да има болка (всъщност съм чувала много малко случаи на безболезнен след-оперативен период), все пак е операция. Успех и леко раждане.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 857
На мен ми предизвикаха раждането с окситоцин. Самото поставяне на системата не е болезнено. Действието на окситоцина е да ускори родовия процес чрез засилване на маточните контракции, което е болезнено. Аз родих нормално с епидурална упойка и при мен болките не бяха толкова силни. За мен това е по-добър вариант от раждане чрез секцио.

# 80
  • Мнения: 498
Аз и двата пъти родих със секцио,пробвах и двете упойки и съм много доволна.

# 81
  • Мнения: 9 973
Явно авторката няма предвид самото слагане на системата, а болката от ускоряването на раждането, след вливането й  newsm78
При мен след окситоцина, ми се разказа играта, никога не бих позволила да ми се слага пак тази гадост.
оо,да,боли много. Tired

# 82
  • София
  • Мнения: 44 133
Мен лично окситоцина ми разказа играта, последният 1 час, преди това направо не усещах, че имам контракции....Simple Smile))
Но има варианта за епидурална упойка,  и няма да те боли Wink

# 83
  • Мнения: 370
Не се стряскай,ако има нещо лекаря ще ти каже щом си ходиш при него редовно.Сестра ми преноси и двете дечица с по 10 дена.Вкараха я в болница около 6-7 дена след термина и тъкмо да я слагат на системи тя взема,че си ражда.То не се знае дали е преносване или термина е объркан.И двамета сладури се родих живи и здрави и нямаха никакви признаци за преносване.Желая ти скорошно и успешно раждане    Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 495
И на мен ми се струва ,че сигурно е в болницата.Иначе щеше да е на линия.Стискаме и палци и дано скоро се похвали Praynig
Последно Активен:  Вторник, 24 Февруари 2009, 17:17

Може и да не е все още  Thinking
 

# 85
  • у нас
  • Мнения: 5 724
леко раждане  Peace

# 86
  • Мнения: 202
Може да ти е объркан термина.При мен беше така,но аз родих по-рано от термина.Но според моите изчисления си родих точно навреме.Отивай на лекар и говори с тях-искай всичко да ти проверят.Знам,че ако не родиш до 5 дни ти го предизвикват със системи.Най-добре се консултирай с лекар.Леко раждане ти желая.

# 87
  • Мнения: 9 448
Хайде стискам палци всичко да мине безпроблемно.

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Леко раждане Hug

# 89
  • Мнения: 498
И на мен ми се струва ,че сигурно е в болницата.Иначе щеше да е на линия.Стискаме и палци и дано скоро се похвали Praynig
Последно Активен:  Вторник, 24 Февруари 2009, 17:17

Може и да не е все още  Thinking
 

Ами аз да пожелая леко раждане ,ще чакаме хубави новини

Общи условия

Активация на акаунт