Достатъчно ли е 4Д прегледа?

  • 2 034
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 227
Благодаря Peace.

# 31
  • Мнения: 3 453

  Така..Първо да кажа по темата, че БХС не е задължително!Дава доста отклонения в стойностите и често се налага повторно изследване.Второ д-р Корсемов е един прекрасен лекар и човек!Идвал е на визитация когато лежах няколко дни във ВМИ и съм с прекрасни впечатления от него, както и мои познати които раждаха при него.Много подробно обяснява и е много спокоен!

 
....Доктора ми каза,че няма нужда.
Rolling Eyes(емотиконът е за твоя лекар)
Потърси в "Здравен справочник" друг лекар. Този не си струва! Защо няма нужда от БХС? Защото си под 35 ли? Така или иначе е късно за БХС, но ако си притеснена, винаги можеш да потърсиш 2-ро мнение. Успех Hug.


  Айде моля, моля!Не говори за някой от когото нямаш впечатления.Не можеш от това че не е пуснал БХС да кажеш че лекаря не си струва!Глупаво е!Има изследвания които не са задължителни и това е такова!

# 32
  • Мнения: 9 973
Доколкото знам 100% ГАРАНЦИЯ,че всичко е о`к дава само амниоцентеза! Поправете ме ако греша.
не грешиш

# 33
  • Мнения: 3 294
По принцип се прави комбинация между ФМ и БХС .
БХС не дава конкретна информация , а стойности
Чрез ФМ се наблюдава доста обстойно плода и мисля че не е само за шоу на родителите ,особено ако се прави при добър диагностик  Peace

# 34
  • Мнения: 2 447
По принцип се прави комбинация между ФМ и БХС .
БХС не дава конкретна информация , а стойности
Чрез ФМ се наблюдава доста обстойно плода и мисля че не е само за шоу на родителите ,особено ако се прави при добър диагностик  Peace
Тук не ставаше въпрос че ФМ е шоу,а гледането на 4Д,както вече обясниха другите мами ФМ може да се направи и на 2Д.
По темата,доколкото ми е известно на мен нито БХС(това със сигурност),нито ФМ са ми правили(това със сигурност не твърдя),за щастие всичко с детето ми е наред.Моя доктор всеки месец ме е гледал на видеозон,така че и да е направил ФМ не съм разбрала.За мен по-важното е че детето ми е живо и здраво.

# 35
  • София
  • Мнения: 17 592
Направи си и БХС - това поне е лесно.

# 36
  • Мнения: 1 910
И на 2д ехограф се виждат аномалиите, стига лекаря да знае какво да гледа.

БХМ не е задължителен. Може да го прескочиш. Когато си бременната и постоянно те изследват за нещо - чувстваш, че  ти обръщат сериозно внимание. Което не е гаранция, че е така.  Ако доктората ти е с добро име - довери му се.
Притеснения все си има човек за детето - неродено и родено.

# 37
  • Мнения: 651
Kpuccu браво! smile3501
И аз съм чувала само хубави работи за Корсемов.Не ми е наблюдаващ,но гинекологът,който ме наблюдава-д-р Амалиев ме записа при него за 4Д-то!
Kpuccu,ти сигурно си чувала и за Амалиев.Той преди работеше във ВМИ,а сега е в Хирургйите.

# 38
  • Мнения: 3 453
Kpuccu браво! smile3501
И аз съм чувала само хубави работи за Корсемов.Не ми е наблюдаващ,но гинекологът,който ме наблюдава-д-р Амалиев ме записа при него за 4Д-то!
Kpuccu,ти сигурно си чувала и за Амалиев.Той преди работеше във ВМИ,а сега е в Хирургйите.

  Да, чувала съм.Аз раждах в хирургиите.Всички гинеколози са там, защото нали преместиха там родилното. LaughingНего така и не го засяках в болницата, но да ти кажа в книгата за Оплаквания и похвали на АГ-то която четох беше писана основно за този Амалиев.Надявам се да си доволна и едно здраво бебче на финала.Всичко хубаво ти желая и се наслаждавай на прекрасните емоции през бременноста! HugАз раждах в хирургиите.Всички гинеколози са там, защото нали преместиха там родилното. Laughing

# 39
  • Мнения: 1 354
И според мен,БХС не е задължително!Дава доста отклонения в стойностите и често се налага повторно изследване.Но ти ако искаш можеш да си направиш БХС,аз съм повече за ФМ.

Общи условия

Активация на акаунт