"Без грим, без токчета, главно по пулундер" 13

  • 34 035
  • 374
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 547
Ми те може и да са красиви, и да са елегантни, ама никой не ги разхожда посред бял ден, както тук  Laughing Стилето в днешно време /визирам последната петилетка/ се носят предимно на Оскарите и други подобни церемонии, сегиз-тогиз някоя Линдзи Лоън, Хейди Клум или Виктория Бекъм ще ги сложи с клин и дънки, ама туй то. Не искам да засягам ничия чувствителна стилето струна, но аз лично предпочитам осъвременения им вариант, с не толкова иглоподобен ток и не толкова обострен връх  Mr. Green

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз също трудно се виждам в островърхи и остротоки обувки, при все че нося преимуществено обувки на ток.
Претенциозни са ми и редки са ситуациите, когато ми се нравят, дори обути на чужд крак.

# 32
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тези рокли, които наричате цигански, явно ще са хит лятото.

Всъщност те са хит вече две лета, ама кой да ти ги продаде из българско...  Mr. Green Тук вилнее друга мода и тенденциите не са това, което са. Например острите обувки с тънки токове - бре, няма край туй чудо! По света забравиха за тях преди петилетки, тук обаче си се търсят и си се носят...

Абсолютно съгласна.
Още нещо, повечето поли и рокли тип цигански тук се продават от трико, което напълно разваля фасона на дрехата. Crossing Arms

Колкото до острите обувки, с тънки токчета, аз също не се виждам на такова чудо, макар МиУто усилено да се опитва да ме качи на тях. Laughing
Според мен са прекалено изискани(не и евтините китайски, де), за да се носят с дънки и посред бял ден.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 10:54 от fam

# 33
  • Мнения: 3 521
За всяка обувка си има място - нито на работа, нито на разходка бих отишла със Стилето. За сватба, събиране, коктейл - ОК.

Между другото винаги, когато чуя "високи токчета" ми се межделее тази картинка пред очите Blush.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 11:27 от Дъждовна перла

# 34
  • София
  • Мнения: 4 751
Аааа, аз циганска пола си имам, миналата година имаше разнообразие по магазините и знам, че бяха много модерни  Crazy Но рокля не открих. Преди два дни обаче харесах една в Бенетон- дълга и едноцветна:)

# 35
# 36
  • Мнения: 2 478
Перло дъждовна,влюби ме в това-,а аз трудно се влюбвам.
Сега ще я мисля цял ден тази Африканска кралица.Искам да съм африканска кралица Heart Eyes

П.С.Преди малко се сдобих с друга странна циганска одежда-прилича на нещо между топ и корсет,разкроен под гърдите,но с връзки през врата.Много красив меланж от топли тонове,с типичните за този стил дървени мъниста.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 12:40 от Le Soleil

# 37
  • Мнения: 3 521
Хм, поради някаква необяснима за мен причина линковете към снимките ми са се разбъркали - ето директен линк към сайта с "африканските кралици" - бая убавини има Laughing - http://www.freundin.de/Galerie/African-Queen_66639.html
Моите фаворити са жълтата рокля, тази сивата "кралица" и първата дама с късите гащи и розовия шал. Wink

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 12:53 от Дъждовна перла

# 38
  • Мнения: 1 305
Хич не съм по циганските поли. Нещо не ме влекат.
Пък и не мисля да си купувам нищо ново, докато не ги сваля тези проклети 2кг.  Crossing Arms

А пък тези токчета са просто самоубийствени!!  Shocked Не знам как може да се ходи изобщо на тях. Най-високите ми токове са 7см.

# 39
  • Мнения: 3 782
surfline, отново си право в десятката, от както го открих този сайт, чрез теб, не мога да отделя очи от него. Mr. Green Чудя се само защо не съм висока, за да мога да облека -такава рокля и -такава
Май трябва да си купя  -цветни клинчета
Няма и -синьо в гардероба си, може би защото съм със сини очи Rolling Eyes
А за това -нямам думи
Токчета ако кажа че почти не нося, изобщо няма да излъза,.Все още обаче мисля за тоалета, с който трябва да се облека на сватбата през месец май. Хем ми се иска някоя рокля, късичка, много харесва плисираните платове, но не съм виждала нищо такова около себе си, хем харесва и бюстие с панталон. Може пък и с двете да съм, вечерта с панталон, все пак е началото на май, може да стане хладно.

# 40
  • Мнения: 516
Дългите рокли издължават оптически фигурата. Аз съм ниска, но нося само много дълги поли и рокли.

# 41
  • Мнения: 3 521
Все още обаче мисля за тоалета, с който трябва да се облека на сватбата през месец май.

Уф, и ние сме канени на сватба през май и хич не ми се мисли какво ще обличам/обувам - джамбурето започва в 9ч. сутринта и свършва, когато свърши. Последната продължи до към 4.  Crazy

# 42
  • Мнения: 3 782
Дългите рокли издължават оптически фигурата. Аз съм ниска, но нося само много дълги поли и рокли.
Това не го знаех, ами значи да почвам да си търся дълги поли и рокли Laughing
Сърфи, и ние ще започнем от рано, и не се знае къго ще свършим, че и ще обиколим и България. Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 1 547
Аничке, отдавна споменаваш тази сватба - доколкото разбирам, ще си главна героиня? Ако е така, предлагам да те разнищим, нагласим и направим една класическа casual булка.  Flutter Разправяй, говори!

# 44
  • Мнения: 3 782
Е чак главната няма да съм, но се жени най-добрата ми приятелка, затова така се притеснявам, пък и искам да съм добре облечена. А за булката, почти позна, септември съм аз!
Още от сега обаче се оглеждам за рокля, искам нещо нестандартно, воалесто, нежно, ефирно и бляскаво, защо не.

Общи условия

Активация на акаунт