Попово-7

  • 14 221
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 686
Мила,радвай се,че е още в паяка.Моя дивак вече нищо не го спира.Столове мести,катери се,дори и да вържа дръжките на шкафчетата винаги успява да ги отвърже.

# 61
  • Мнения: 0
Аз вече съм далеч от тия проблеми обаче Митко да ми е жив и здрав много пъти ми е изправял косата.И аз така слагах столове но човека се покатери един път и си пийна лакочистител.

# 62
  • Popovo
  • Мнения: 571
Гут морнинг поповчанки, хайде на кайвето.

# 63
  • Мнения: 593
Добро утро на всички!
Диди, назначаваме те официално за  Coffee Executive на Поповската тема!!!
Хубав ден, мами!  bouquet

# 64
  • Мнения: 523
Здравейте на всички ! Хей , стискайте ми палци да си взема утре последния изпит - 80-ти подред  Crazy Crazy Crazy
И ако го взема , след това ми остава само да защитя една дипломна работа и съм готова , завършила , приключила и .............................тотално изперкала вече от толкова учене  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 65
  • Мнения: 1 364
Здравейте на всички ! Хей , стискайте ми палци да си взема утре последния изпит - 80-ти подред  Crazy Crazy Crazy
И ако го взема , след това ми остава само да защитя една дипломна работа и съм готова , завършила , приключила и .............................тотално изперкала вече от толкова учене  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Заре, успех на изпита Peace

# 66
  • 7800
  • Мнения: 243
От колко часа ти е изпита? Ако е между 9 и 11, най-вероятно няма да мога да ти стискам палци, 'щото ще стискам предпазителя на някой лифт  Mr. Green . Успех!

# 67
  • Мнения: 0
Заре успех на изпита.
Стеле ти утре пак в 5,00ч сутринта ли ще пишеш.Сега на какво пътешествие ще ходиш.
Аз пък смятам да си почина и да се понаспя тия дни.Хайде лека нощ.

# 68
  • Мнения: 686
Заре и аз ще стискам палци!






Днес ми е много криво smile3511.

# 69
  • 7800
  • Мнения: 243
...
Стеле ти утре пак в 5,00ч сутринта ли ще пишеш....
...

Не, малко по-рано  Sunglasses .

# 70
  • Мнения: 593
Късмет, Заре, с теб сме!  Hug

# 71
  • Popovo
  • Мнения: 571


Сервирам кафето.

# 72
  • Мнения: 1 364







Днес ми е много криво smile3511.
[/quote]


Яни, защо си толкова ядосана?

# 73
  • Мнения: 111
Добро утро Wink
кокетка, мерси за кафенцето  Hug
Zarrasuzuki, късмет на изпита  newsm10 .
Стеле, приятно изкарване и ти си знаеш....снимков материал чакаме  smile3508. Да оплакнем окото.

Днес като ,че ли е хубавко времето.Грейнало едно слънце ама дали става за разходка?
Ще поизлезем после да видим как е хавата  Mr. Green Имам запланувано маршрут морска градина и морето Simple Smile Да храним лебедите  Mr. Green
Я на кого му е нервно ? Яни,....защо си толкова ядосана? Ти ? Такава спокойна натура като теб кой можа да те извади от равновесие? Пожелавам ти бързо да си оправиш настроението  newsm51

# 74
  • Мнения: 686
Аз - спокойна hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 10:21 от мама Яни

Общи условия

Активация на акаунт