Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема № 20

  • 11 680
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 027
Дарка, аз имах една на Бертони лятна беше, но е адски НЕКАЧЕСТВЕНА. Евтини са, но са пълно копие на Чиполино, които са малко по-здрави. По-гадна количка неможах да си намеря. Сега дори за кофата не става. На първия месец, още беше в гаранция падна едното колело, две седмици стоя в сервиза за ново. Не се разглобява да се пере. Плата стана на бримки още на 3 месец. АЗ съм твърдо против.

# 271
  • Мнения: 40
darka_jivko -  Дисни е модел на Хаук. Стабилни са, имат пълно легнало положение. Ако ти харесва модела мисля, че няма да имаш проблеми с качеството.

# 272
  • Мнения: 253
beru6ka тя е триколка,комбинирана и дръжката е отпред-можеш да гледаш бебо.И единичното колело се върти на 360 градуса.Цената и е 380лв

# 273
  • Мнения: 3 092
И аз нищо не съм чувала за Дисни , съжаляваам.
Току що говорих с доктора и отивам да си купувам Магнерот и Ношпа от аптеката ...
Целувки! Heart Eyes
 

# 274
  • Мнения: 1 027
Дарка, дай снимка на количката, че сега като се замисля съседката има подобна и е доволна, пък и е здрава  Thinking

# 275
  • Мнения: 425
beru6ka тя е триколка,комбинирана и дръжката е отпред-можеш да гледаш бебо.И единичното колело се върти на 360 градуса.Цената и е 380лв

Знам че е триколка. Ето тази е нали http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/5472

Аз не съм сигурна дали са на Бертони, просто гледам, че на сайта на Бертони ги има.

# 276
  • Мнения: 425
darka_jivko -  Дисни е модел на Хаук. Стабилни са, имат пълно легнало положение. Ако ти харесва модела мисля, че няма да имаш проблеми с качеството.

Може Хаук да имат модел Дисни, но ми се струва, че тази за която говори darka_jivko е тази от горният ми пост, а те май са си отделна марка. В сайта на кикиморско царство като идеш на колички и Хаук и Дисни ги има като марки. А за хаук аз съм чула, че не са лоши.

# 277
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета Hug
Ние бяхме на кратко пътешествие, сега се върнахме и само се записвам. После ще чета, че имам багаж за разпределяне... Hug

# 278
  • Мнения: 40
Може Хаук да имат модел Дисни, но ми се струва, че тази за която говори darka_jivko е тази от горният ми пост, а те май са си отделна марка. В сайта на кикиморско царство като идеш на колички и Хаук и Дисни ги има като марки. А за хаук аз съм чула, че не са лоши.
[/quote]

Май си права, а и щом става дума за триколка, аз със сигурност греша.  Laughing

# 279
  • Мнения: 1 027
Явно и аз съм в грешка. Иначе от Англия си взех лятна на Хаук, но е много паянтова. Но също така съм виждала и много готини модели. Ти си предценявай на място и дано не сбъркаш  Peace

# 280
  • Мнения: 755
Virginity стискам палци всичко да е наред с малката госпожица! Praynig Peace
Вярвам , че ще е така!
Добре дошли на новодошлите мами и леко занапред!  bouquet
Аз утре съм на пореден контролен преглед, мисля да се консултирам  с док. , че нещо все ми прималява /имам ниско кръвно/ дали не и от нисък хемоглобин, Thinking ако трябва да пия нещо допълнително. Също  тези дни имам нещо от  контракциите бракстън/подготвителни/ и мисля да попитам дали не е удачно да пия и магнерот. На тази тема малко съм предубедена, защото първият път от 4-тия месец бях с такива контракции, те не са болезненени, важното е да не са много чести и да се пие нещо /нош па или магнерот или и двете ако е необходимо/. Дано всичко да е наред! Иначе бебето както преди не риташе много, сега го усещам всеки ден , активно е и ми се струва , че е доста  контактно Party, защото само да чуе глъчка и започва да участва с ритничета... е така поне аз възприемам активността му в дадения момент. Laughing
На всички други пожелавам лек ден и повече усмивки! Party Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 493
Ехо,здравейте и от мен! Вчера бях при проф.Чернев в Майчин дом,да се консултирам и с него за тая тъпа амниоцентеза.Всъщност този професор ме е израждал едно време  Simple Smile
Таа..като му казах,че искам да правя амнио,той поиска да ме прегледа обстойно на ехограф,видя резултатите от БХС и много се учуди на тези резултати.Та в крайна сметка ме прати на вторичен БХС,защото много се съмняваше за този уж "огромен" риск за Даун. Май всъщност за тези резултати е виновен наблюдаващия ме лекар...  #2gunfire  защото снимката,която ми направи на главата на бебчо е много зле,той има някъв двупотопен ехограф в кабинета си.
Та всъщност исках да питам дали сега мога да си сменя наблюдаващия лекар?? Не искам да ходя при него вече,не стига че всеки път мълчи като пън,трябва да му вадя с ченгел думите,ами с тоя скапан ехограф...от който най-вероятно са ми излезли такива плачевни резултати на БХС... за какво да ходя при него...да ми мери кръвното само..много умно  #Cussing out

# 282
  • Мнения: 425
kukumiavka добре си направила втора консултация. Дано всичко се окаже грешка на наблюдаващия те лекар. Не че не ти докара много притеснения, но по добре да е грешка. Можеш да го смениш като си вземеш от личния лекар направление за преизбор на АГ за следене на бременността.
Стискам палци всичко да е наред.

# 283
  • Мнения: 2 806
кукумявка, само си вземи изследванията от предишния АГ и каквито други документи имаш евентуално при него,за да можеш да ги покажеш на новото АГ. А както ти е писала берушка, взимаш си просто друго направление от личния и отиваш при другия АГ.

# 284
  • Мнения: 1 027
Кукумявка, кога ще правиш другото изследване? Сменяй го този щом не ти харесва, а кой е? Да знаем все пак  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт