Скандал за $1.50

  • 5 576
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 942
Драга кофа,

Възможно е живота ти наистина да е доста тежък и в началните ти постове си мислех, че търсиш помощ и решение, но сега си мисля, че просто обичаш да се оплакваш.

Имаш големи деца, а не бебета. Вземи се в ръце - стига само хленчи и примиренчески се оплаква. Защото вече никой не те вижда като мъченица, а като мухла.

Съжалявам ако прямотата ми те обижда, но пък ето още един повод да си неразбрана....

# 61
  • Canada
  • Мнения: 1 773
моят мил съпруг тази вечер ме наби
В този случай се използва телефон 911! Знаеш го много добре! За мен, ти сама не искаш да си помогнеш, дъщеря ти е само оправдание.

# 62
  • София
  • Мнения: 62 595
Кофа,

Хич не го мисли това за детето. Ако тръгнеш да се развеждаш мъжът ти може да се опита да те тормози и да те заплашва, че ще вземе детето. Но на мъж с любовница дете не му трябва, защото ще му развали рахатлъка. На него така му е добре - вкъщи има кой да му пере чорапите и да чисти тоалетната, а той се въргаля в чаршафите с любовницата. Децата винаги са много привързани към бащите си, защото усещат, че те са по-силни. Както се изрази един психолог преди много време - децата усещат кой е по-силният, авторитетен и се ориентират към него. Още повече, ако този родител винаги играе добрият, а другият - лошият. Казваш, че имаш работа и ще се изхраните със заплатата ти. Вярно, че от хленчене няма полза. Вземи някакво решение и го изпълни.

# 63
  • Мнения: 1 558
 ooooh! Това е някаква сапунка!

# 64
  • Мнения: 487
ooooh! Това е някаква сапунка!

Не е сапунка, реално се случва. Благодаря момичета за мненията ви, много истина има в тях.   bouquet

# 65
  • Мнения: 312
Дано да вземеш най-правилното решение за теб.

# 66
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Кофа знам колко ти е трудно....
когато живее6 навън дале4 от близки и роднини ре6ението е много трудно ....и вси4ко придобива разли4ни измерения
Ти си добра майка и страхотен 4овек, повярвай в себе си.... може6 да се справи6 и без него(знам 4е е много трудно)
 все о6те има6 време да запо4не6 живота си отново....
 Hug

# 67
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Що за мазохизъм е това ...

Общи условия

Активация на акаунт