За тампоните (с апликатор)

  • 9 144
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползвам Евент, много съм доволна.
Аз пък се чудя защо всички се къпят спокойно с тампони, а на мене ми влиза вода като плувам и тампонът става мазалоооооо SickАко не го сменя веднага след като изляза от водата, не ми се мисли...

# 46
az predpochitam OB  polzvala sym i palomita, no sa po zle
pyrviq pyt , kogato polzvah  s aplikator mi beshe malko stranno , no se svikva i naistina e po udobno, edna priqtelka mi dade i mai bqha na OB, no ne sym sigurna, ne sym gi tyrsila po magazinite
vse pak si vzimam obiknovenni

# 47
  • Мнения: 6 904
belinda, аз такъв проблем не съм имала с тампоните...защо не пробваш някакви други, ако не за постоянно, то поне като ще се къпеш някъде

# 48
  • София
  • Мнения: 1 511
Преди доста години имаше Тампакс на пазара и много ги харесвах. След това изчезнаха за дълго време и наскоро пак се появиха. Само че сега нещо не ме кефят, май ще си ползвам пак без апликатор.

Наистина преди 6-7 години ги имаше ТАМРАХ. Аз също ги ползвах тогава...наскоро ми направи впечатление,че пак са ги пуснали,но така и не си купих! Shocked

Явно не съм сгрешила  Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 1 214
Преди около месец обаче се появиха най-сетне и Tampax. За тях бях слушала много и се зарадвах, че ги има и тук. Взех си от най-мъничките да ги пробвам. По-добре бяха от Бела (поне апликаторът им беше пластмасов), но когато ги вадя излизат съвсем безформени. Развиват се и на нищо не приличат.
Ами,взела си от най-мъничките  Wink

Аз ползвам Паломита без апликатор,но за извънредни случаи(когато се наложи ползвам Тампакс).Преди си ги купувах от чужбина  Sunglasses

# 50
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda, аз такъв проблем не съм имала с тампоните...защо не пробваш някакви други, ако не за постоянно, то поне като ще се къпеш някъде
Защото мисля, че проблемът е в моя телевизор, а не в тампоните.

# 51
  • Мнения: 299
Ползвам само тампони с апликатор. Преди Тампакс, а като ги спряха и нямаше други с апликатор, моля сестра ми да носи от щатите, защото много ми харесват един вид специално (там поне има огромни опаковки и ми стигат за 1 година, докато си дойде пак  Laughing). Playtex се казват. Това са най-готините тампони, които съм ползвала - ароматизирани и с пластмасов апликатор. Жалко, че тук ги няма още.

 И аз така  - направо са супер, но тук ги няма.
А тампакса са го развалили - но какво да се прави.
Аз ползвам само с апликатор поради простата причина , че е по-хигиенично

# 52
  • Мнения: 63
Бела от първия път та до сега,но когато ги няма и с OB се примирявам.Предпочитам ги заради апликатора,а за мамите в Германия да знаят че има OB с апликатор и са много добри.

# 53
  • Мнения: 945
Само O.B.!

Тук в Германия съм виждала и O.B. с апликатор. Ама да си приzная никога не съм ги полzвала и винаги съм мислила, че апликатора се полzва от девствени момичета  Embarassed Embarassed Embarassed, вие ме zасрамихте сега.
Миналата седмица бяхме на море в БГ и не вzе, че ми дойде. Ако не бяха тампоните не zнам какво щях да правя. Но най много zавидях, че в БГ ги има новите тампони със коприненото покритие и като normal, а като се върнах в Германия, там ги нямаше  Sad.

# 54
  • Мнения: 1 992
Ползвам Евент, много съм доволна.
Аз пък се чудя защо всички се къпят спокойно с тампони, а на мене ми влиза вода като плувам и тампонът става мазалоооооо SickАко не го сменя веднага след като изляза от водата, не ми се мисли...


Също ползвам Евент и съм много доволна   Hands Thumbsup. А в морето проблем не съм имала   33uu

# 55
Момичета, аз до сега не съм ползвала тампони! Я ме просветлете при всяко ходенте до WC ли следва да се сменя тампона или се процедира както с дамските превръзки? Embarassed

# 56
  • Мнения: 1 992
Момичета, аз до сега не съм ползвала тампони! Я ме просветлете при всяко ходенте до WC ли следва да се сменя тампона или се процедира както с дамските превръзки? Embarassed

Не, не се сменя при всяко ходене до тоалетната. Пишкането и тампонът нямат нищо общо smile3521

# 57
  • Мнения: 4 546
Момичета, аз до сега не съм ползвала тампони! Я ме просветлете при всяко ходенте до WC ли следва да се сменя тампона или се процедира както с дамските превръзки? Embarassed
на опаковката пише, че не е нужно да се сменя всеки път, когато се ходи до тоалетната. аз, обаче, го сменям - гадно ми е някак си. и във водата не влизам с тампон.
а иначе, ползвам евент  newsm10. от паломита изобщо не съм доволна - във всяка кутийка има поне 1, на който му се къса връвчицата преди да го сложа, а като при изваждането излизат с леко разнищени памучета.

# 58
  • на село
  • Мнения: 3 926
Не съм прочела цялата тема, но да си кажа и аз Simple Smile

Преди години наистина имаше едни Тампакс и бях много доволна, всъщност те бяха първите тампони, които си слагах и ми беше много лесно поставянето. След това обаче изчезнаха и скоро не съм ги виждала. Сега когато ми се налага си вземам само ОВ.

# 59
  • Мнения: 6 904
на опаковката пише, че не е нужно да се сменя всеки път, когато се ходи до тоалетната. аз, обаче, го сменям - гадно ми е някак си. и във водата не влизам с тампон.
така е, не е нужно да се сменя всеки път. Аз обаче почти винаги го правя, защото след това ми става некомфортно. Имам чувството, че го усещам тампона...не ми е приятно просто. Така че не сменям тампона само ако е минало много малко време от поставянето на последния.

Общи условия

Активация на акаунт