Препоръчайте ми книга за отглеждане на бебето

  • 26 831
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 781
Аз бих ти препоръчала Христо Михов "Книга за майката". Всичко е обяснено доста подробно и ясно. Има я в два формата. Джобния е стархотен. Навсякъде с теб Laughing

# 31
  • Мнения: 1 768
с две ръце съм за "Близо до бебето"

# 32
  • Мнения: 56
аз чета в момента- КАКВО ТЕ чАКА ПРЕЗ ПЪРВАТА ГОДИНА НА ДЕТЕТО Peaceдоволна съм

# 33
  • Мнения: 141
Кaквo тe чaкa прeз първaтa гoдинa нa дeтeтo
Сaнди Хaтaуeй, Хaйди Mъркoф, Aрлийн Aйзeнбeрг

Пoдрoбен cпрaвoчник зa рoдителите c вcичкo, неoбxoдимo им дa знaят зa нoвoрoденoтo през първaтa му гoдинa, меcец пo меcец.
Прaктичеcкo пoмaгaлo c нaгледни oбяcнения, кoетo пoмaгa и предлaгa нaй-дoбрите рецепти.
"Oбяcнявa причините зaщo cе cлучвa еднo или другo, пocoчвa ширoките грaници нa "нoрмaлнoтo", дaвa кoнкретни cъвети при oпределенa cитуaция, без дa oбременявa cъc cлoжнa медицинcкa терминoлoгия" - д-р Eленa Геoргиевa, педиaтър, кoнcултaнт нa бългaрcкoтo издaние.





На мен ми върши супер работа, има почти всичко, което ми хрумва, пък и има и за майката и за по-големи братя и сестри, за бащата... много е подробна и е разделена на месеци, а в съдържането пише всички проблеми, които са разгледани, така че е много удобна

# 34
  • Мнения: 308
   Аз препоръчвам две книги на Фицхю Додсън: "Изкуството да бъдеш родител" и"Как да приучим децата си към дисциплина". Втората влиза в употреба при по-големите деца.

   Имам и едно ръководство на д-р Спок "Първите две години". Прочетох я, но не намерих нищо полезно, всичко беше общи приказки и сега малката си играе с нея. За останалите му книги не мога да се изкажа.

# 35
  • Мнения: 4 187
"Моето първо бебе" - Ан Бакюс

# 36
  • Мнения: 1 107
На мен ми изпратиха тази - Кaквo тe чaкa прeз първaтa гoдинa нa дeтeтo. За момента мисля, че е добре написана, чете се лесно и разглежда нещата от няколко позиции- разбира се, говоря само теоритично за момента Grinning

Общи условия

Активация на акаунт