Мога ли да държа бебето си седнало?

  • 10 088
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 149
Ами, аз това имах предвид: подпрян изцяло с гръб на корема ми...
   Ще дойде време когато няма да иска да лежи, дъщеря ми категорично отказа (освен когато спи или сменям памперса) когато беше на 3 месеца  Simple Smile Детето само си показва какво и кога иска, не би трябвало да се избързва с този тип упражнения  Peace
   Сега иска да я вземам в скута си, и подпирам гръбчето й с корема си, и съответно учавства в това, което правя - често пише по клавиатурата, иска да ми пие от чашата, иска да посяга към това което ям, изобщо е пълно шоу  Laughing
   

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 10:04 от ggg_22

# 61
  • Мнения: 1 817
Още е рано. Леко надигнат може. За сядане още е рано.
Аз си позволих да ги сложа след 5 месец.

# 62
  • Мнения: 1 031
След 6-тия месец

# 63
  • София
  • Мнения: 2 508
А някой за слинга може ли да ми отговори?

# 64
  • Мнения: 9 814
А някой за слинга може ли да ми отговори?

За слинга се смята, че имитира позата на бебето в утробата и за това е напълно безопасен.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 508
Ох, нищо не разбирам... При него пак се натоварват гръбначният стълб и седалището. newsm78 ooooh!

# 66
  • София
  • Мнения: 12 159
В слинга тежестта се разпределя равномерно, защото в него бебето не е седнало, а легнало.  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 2 508
Добре, при това положение, защо да не може детето да е подпряно на тялото ти или на коленете ти, тогава пак тежестта се рапределя равномерно като в слинга... Не ме бийте, просто питам.

# 68
  • Мнения: 27
о много е малко детето да стои седнало,изчакай да стане поне на 6месеца и тогава

# 69
  • София
  • Мнения: 2 508
Не разбирам хората, които изравят стари теми, за да отговорят нещо, което е казано вече 20 пъти... Wink Hug

Общи условия

Активация на акаунт