Отговори
# 60
  • Мнения: 3 926
Ей, ДУ "въглехидратки". Тоз сутрешния направо ми идва дюшеш Wink Sunglasses
Вещичке, стига деее Hug Много жени на едно място, нормално е да полетят тук-там разни слова. Но се съмнявам,ч е някой е тръгнал с рогата напред. Пък и начинът на отслабване не е това, заради което трябва да се кълвем. Важен е резултатът Peace Лично аз съм дюканствала и после съм си върнала килата, защото съм лакомница. Сега пробвам това, защото не се изключват групи храни. Но напоследък мисля за един Вега тест - някой да им мнение по въпроса?
Аз днес съм белтъчна Grinning Любим ден. Мога да го изкарам само на салати Wink
Примерно ето ви един подходящ Цезар - зелена салатка, печено пиле на кубчета, и сос от кисело мляко с пармезан Peace
Уникално вкусно е.

# 61
  • Мнения: 372
Бих искала да попитам тези от вас, които са постигнали резултат от режима: вечер ограничавате ли значително ястията? Това правило вечер да е наполовина спазвате ли го? И дали ще има ефект ако не сме чак толкова ограничени в порциона?

# 62
  • Мнения: 135
Добро утро.Черпя ви закуска и кафе:


Мама на Викито,честит рожден ден.Бъди жива,здрава,много успехи в личен и професионален план ти пожелавам.

А относно коментара на ЗлаВещица,мога да кажа,че снощи четох при Дюканките и там словата са още по-неприятни към нас.Така,че и там може да отправи същите критики.За мен е важно,че тук срещах макар и виртуално много позитивни хора,а това на днешно време е рядкост.

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 08:41 от Стелли

# 63
  • Мнения: 0
Ооо щом си имаме и рожденичка днес ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Преди всичко здраве, щастие и късмет във всяко начинание!   



   Аз да ви се похваля, след вчерашното оплакване, че съм в застой с килограмите, днес вече си имам -1 измъченко килограмче и съм мнооого щастлива. newsm44  Но то вчера беше и едно лудо каране на велоергометъра и масажиране на вибромасажора, че просто в комбинация с малкото, което изядох вчера щях да се учудя ако нямах поощрение  Laughing

# 64
  • Мнения: 289
Добро утро мили фиданчици   bouquet
Честит рожен ден мама на Викото пожелавам ти  да си много здрава и обичана . newsm51
Melisita този въглехидратния си го вземам за закуска а печеното пиленце ще си го запазя за обяд .
Момичета да се отчета днес кантарчето ме зарадва с - 1 кг още  newsm44 за осем дена съм си махнала три килограма от дупето а не съм стояла гладна  .
Все се каня да попитам бях започнала да пия овесени трици понеже ми е висок холестерола и ми ги препоръчаха да си ги хапвам сутрин но откакто съм започнала диетата не съм се сетила да питам в кои дни мога да вземам от тях .

# 65
  • Мнения: 1 095
Честит рожден ден, мила мама на Викито !!! bdbaloni baloni happy bd

А относно коментара на Злавещица, само ще кажа,че донякъде е нормално да реагира така, щото нали все пак тя е патрона на дюканките, от друга страна обаче е модератор и трябва да гледа безпристрастно на нещата и най-вече на писанията в тяхната тема. Казах !

# 66
  • Мнения: 8 242
Добро утро и от мен  Hug
Днес съм на плодчета.. Май няма да се тегля, че снощи малко се олях с въглехидратите  ooooh! Това ми е най-гадния ден.. Мога или с много или с хич.. Такива порцийки конкретни хич не ги мога  Cry Направооооо... мисля да пропусна въглехидратния и да карам още един белтъчен  Thinking И без това боба и лещата от предния бобен ми идва дюшеш като въглехидрат.. и после още един такъв ден.. и озверявам за шоколад..
На всичко отгоре тия дни ще ми идва и  ooooh! става мазало  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 188
Добро утро!
Първо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА НА ВИКИТО, БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,ЖЕЛАНА И ОБИЧАНА ЖЕНА И УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКО!

Обаче мнооого пишете аз вече докато погледна и хайде нова тема, не мога да ви  изчитам уж влизам във форума ,но ме затрупват с работа  ooooh!
А нещо не разбрах каква статия е имало и какво става с дюканките, на мен не ми хареса обстановката там макар ,че в момента съм на Дюкан не пиша там, а и след няколко дни си минавам на 90 дневната де, ама ако имам време ще се върна назад.
Хайде хубав и отслабващ ден на всички фиданки Hug Hug Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор Laughing

ха ха видях статията, ама много точно си е описано всичко,абсолютно така е ,а въпросния цитат на озлобената дюканка съм го чела , и за фиданките си пише всички са позитивни  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 09:25 от Emili*

# 68
  • Мнения: 164
Добро утро и от мен  Simple Smile
Да ни е жива и здрава рожденничката   bouquet
След вчерашния въглехидратен, днес и аз съм 100 грама плюс, но ще го преживея  Wink, днес ще си плодувам и лунувам  Crazy

# 69
  • София
  • Мнения: 6 011
Добро утро и от мен!
Честит рожден ден, Мама на Викито, бъди много щастлива!   bouquet
Мелисита, сутрешният въглехидрат си го бива, мммммммммм.
Днес аз наистина съм на въглехидрати и смятам да си направя бутер банички с шоколад, тъкмо и мъжа ми да усети диетата в пълния и разкош!
Последно към Дюканките - пожелавам ви да сте живи и здрави, и много слаби! Тази тема приключва за мен, не обичам да падам до дъното на човешките взаимоотношения.

# 70
  • Мнения: 3 926
Инес, аз съм от скоро. Днес ми е 9-ти ден само, но топя основно обиколки. Вече съм -2 см навсякъде Peace И май минус кило, ама не смея да се похваля още Wink
Но това за ограниченията вечер не го мога Rolling Eyes Верно, че аз и кърмя, а това си стапя доста, но не мисля, че ако прекалиш със салата и после наистина не апваш нищо след 20.00 часа ще има някакво сериозно кантарно отклонение Peace
Пък и все пак всеки организъм малко или много си е индивидуалност Peace ПРобвай веднъж-дваж, ако имва негативен резултат ще се ограничиш Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 6 011
По принцип това е едно от основните правила на диетата - вечерята да е наполовина на обяда. Честно да си призная, и аз не го спазвам стриктно. Но иначе за яденето до 20 часа съм железна и го спазвам без грешки досега.
На мен ми е десети ден, и аз като Асенцето отвсякъде имам по -2 см. и някъде -2 кг., но кантара ми е кофти. Дали пък да не си поискам хубав кантар за 8-ми март?

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 09:37 от Ники.

# 72
  • Мнения: 117
Добро утро на всички! Успешен и ползотворен ден!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА НА ВИКИТО! МНОГО УСПЕХИ ВЪВ ВСИЧКО!  bouquet

Много бързо напредвате с темичките, едва успявам да ви изчета  Grinning След първите 28 дни отчитам - 5 кг, но се чудя дали ще успея да изкарам само на вода утре, че съм и в МЦ  newsm78

# 73
  • Мнения: 372
Ники, Асенце, благодаря за отговора. Дано при това РХ грамажа да не е от съществено значение.

# 74
  • Мнения: 2 123
ДУ дами!
Започвам деня си с чаша кафе и порция ананас, а също и с една добра новина: днес кантарът отново отчете -800!!! Малко ми е странно, чак нереално за 2 дни килограм и половина?!?! Може да са били течности,но м мотивира много.

Поздравявам ви за минусите Изкусителка, Галя, Асенце... сигурно пропускам!

Общи условия

Активация на акаунт