Отговори
# 30
  • Мнения: 263

 Ехо, привет и от нас с Бебедарка!

 Ние се позагубихме напоследък, но предполагам ми влизате в положението - не мога да се нагледам на чеденцето, нагласяме си режимче, а и се опознаваме едни други. За щастие таткото си е при мен нонстоп (работи от вкъщи) и ми е голяма отмяна - особено нощем. Освен това си имам две баби мераклийки, които всеки ден пристигат, облизват къщата, наготвят, гладят прането, гледат бебка и вечер си отиват - бижу ви казвам  Peace

 Иначе и нас не ни подминаха неволите със запушено носле (още се борим и събирам всякакви идеи), обривче (алергична реакция, за щастие отмина за 1 ден) и колики (Инфакол му е майката). Ама бебешки работи, нема начин!  Rolling Eyes

 Момичета, нямам думи да ви опиша колко се радвам, че почти всички вече сме си заедно в новата тема. Толкова е хубаво да си си сред свои хора! А и вече сме МАМИ и какво по-хубаво от това да можем да споделяме радостите и щастието си с приятелки, които имат същите емоции! Много прегръдки на всички  Hug

 

# 31
  • София
  • Мнения: 2 508
Мартеничке, за нослето горещо препоръчвам комбинация от Стеримар и тази помпа:

http://family-bg.com/prX_2014.htm

Излиза всичко!

# 32
  • Мнения: 4
И аз да се цопна в новата тема!
Честито на новообебилите се мами, много радост да ви носят малките съкровища!
Ние днес направихме първата си разходка - и на двамата ни се отрази доста добре. Беше сравнително кратка, около 15мин. зад блока, но пък съм много доволна. После оставих Краси в количката на терасата и стана чудо - спа 3 часа непробудно. Това си е направо рекорд, досега не се беше случвало!
Искам да питам - някой откри ли лек срещу тези пъпчици - нашите са гнойни и са доста. Педито ми предписа някаква антибиотична паста, мазах го 4-5 дни, но постоянно се появяват нови и нови. Вече почвам да се притеснявам.
Бетунга, направо ти завиждам за липсата на апетит, при мен го има в изобилие, макар че не намирам много време да хапвам, нямам свободна ръка за това.

# 33
  • Мнения: 238
Пате, аз писах в предната тема за тези пъпчици, и на нас 2 лекарки изписаха различни неща и от днес ще пробвам да видя с какво ще се махнат. Дано се махнат, и то по-скоро и завинаги, че много ме е страх да не останат като белези по личицето й. Sad

# 34
  • Мнения: 4
Пате, аз писах в предната тема за тези пъпчици, и на нас 2 лекарки изписаха различни неща и от днес ще пробвам да видя с какво ще се махнат. Дано се махнат, и то по-скоро и завинаги, че много ме е страх да не останат като белези по личицето й. Sad
Видях, но на нас ни предписаха Бактробан - борел се с всички коки/стрептококи и подобните им/. Мисля да пробвам с крем Здраве, за дупето много помогна, дано и тук успее

# 35
  • Мнения: 2 784
С гордост съобщавам, че днес  25.02.2009 г. мама ivonk доведе на бял свят голям момък-Стефан, с юнашките мерки 4150 гр и 52 см. Да и е жив и здрави и бързо възстановяване!
Е, не можах да го докарам цветно, как го правите?!

# 36
  • Мнения: 649
Да се включа и аз зажързо, че се чува вече пъхтнето и прореваването на моя малък мъж.

Фокси, хиляди благодарности за новата тема, за това, че я поддържаш в прекрасен вид, за всичкие грижи за снимките на малчовците.  newsm20
Момичета нека темата я изпълваме с прекрасни новини за нашите порастващи дечица.

ivonk честит ти малко съкровище. Нека много да радва мама и тати и да има щастливо детство.

Ние днес си взехме акта за раждане от общината. Утре ще подавам молбата за еднократната помощ/ Оказа се,ч е социалното се намира в блока ми, така че и тази работа ще я свърша съвсем скоро.

И ние днес записахме първото излизане на балкона. Постоя 5 минути мъничкия, и после  все едно изпадна в транс. Около половин час гледаше в точка, без да гъкне.  Party
И като отнесе плувката към 3 та чак сега се пробжда, а последно хапна към 1.30.

Вечер много трудно се приспиваме. Снощи като го събудих в 8.30 за баня и папане, усоя да заспи чак в 1 часа златния ми. Отвися ни по ръцете на всичките. Спинка си до 5 , тогава го накърмих, спа до 8 и от тогава почна големия зор. Всяка сутрин това дете така реве , че чак глас не му остава. Свива се, почервенява целия, пищи, вика - нещо ужасно е. Не знам от какво се получава newsm78 Нали коликите вечер и след обяд ги мъчат?

Маринчеимаш моите стиснати палци за малкото човече. Имай повече вяра и кураж и  ще видиш, че съвсем скоро ще си бъдете заедно.

# 37
  • Мнения: 4
Честита радост на мама Ивонк

# 38
  • Мнения: 1 021
Здравейте и от нас!
И ние днес за първи път постояхме на прозореца. Смятам от другата седмица да започнем с разходките.
Кърмя за сега. Естествено не без проблеми. На два пъти се уплаших, че нямам достатъчно кърма, но овладяхме положението.
Сега се боря с разранени зърна. Мажа с Гармастан, но няма ефект. По- скоро и а се пооправят малко, на следващото кърмене се връщаме в изходна позиция. Пробвах да цедя, но издържах точно 3 хранения и нищо не стана. Някой да е открил нещо наистина ефикасно? Четох за дефламол и лансинох.

# 39
  • Мнения: 4
Здравейте и от нас!
И ние днес за първи път постояхме на прозореца. Смятам от другата седмица да започнем с разходките.
Кърмя за сега. Естествено не без проблеми. На два пъти се уплаших, че нямам достатъчно кърма, но овладяхме положението.
Сега се боря с разранени зърна. Мажа с Гармастан, но няма ефект. По- скоро и а се пооправят малко, на следващото кърмене се връщаме в изходна позиция. Пробвах да цедя, но издържах точно 3 хранения и нищо не стана. Някой да е открил нещо наистина ефикасно? Четох за дефламол и лансинох.
При мен се оправиха със времето от самосебе си, иначе мажех с Гармастан, просто търпях

# 40
  • Мнения: 1 121
Честит син на мама ivonk!!!
Ама той наистина голям юнак Laughing (пу-пу)
Да й е жив и здрав!


На нас днес ни пристигна количката Grinning Ние сме с двойна, заради малката разлика между децата и от утре се надявам да започнем с разходките, че вече не ми се седи вкъщи и не ми се излиза само с малката.

# 41
# 42
  • Мнения: 56
Хайде и аз да се запиша в новата прекрасна темичка, да ни е честита, Фоксуне, ти си фурия, бе жена, евала и благодаря  love001
Добре дошла на Мама З  bouquet
Айде и аз д си кажа болката за кърменето, от вчера Бобо не ще да цока, цокне два-три пъти и това е, помва да се върти, да сумти, да се мръщи и нерви и в крайна сметка следва рев до полуда. Принудих се да се изцеждам и да му давам от шишето, от него пие, но като видях колко изцедих и се облещих Shocked- само 90гр. при това от двете гърди #Crazy Той затова е в долната граница на наддаване, качил е само 500гр Sad Та сега бъркам коктейли като Фокси- цедя се и допълвам с Аптамил малко да го захраня, че е като манекен на бухенвалд Rolling Eyes Много ми е тъпо, че не ми се получава с кърменето, днеска доктора каза, че детето може да не наддава, защото все пак е болничък и неразположен, аз също съм болна пак, така че май има обяснение защо ми е толкова намаляла кърмата newsm78 Ще се цедя докато има пък след това каквото стане, не мога повече да се ядосвам и не мисля, че има смисъл Rolling Eyes
За спането аз моя синковец го будя за да го храня, спи по 4-5часа, снощи например яде за последно в 22:30ч. и се събуди в 4:45ч #Crazy Проспа си младините направо Wink Дано да е така и занапред, че поне малко внимание да мога да обърна и на каката и на къщаната работа, че иначе не успявам като ми е на ръцете. Тя и Рая си беше поспалива, явно е семейна черта Mr. Green

# 43
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен.
Фокси ,мила браво на теб за тази нова тема...  bouquet  bouquet  bouquet
Не знам но май аз отнасям рекорда за не спане тази нощ Wink от 11.45 до 06.15 сме се гърчили и плакали..и 100 пъти сукали..но какво да се прави колики гадни.Днес гледам като марсианец на чужда планета Shocked
Ние пробвахме какво ли не за тези колики..и нищо не помага,т.ст помага  висенето на гърдата на мама Grinning
Сега като мъжа ми си дойде ще правя вечеря и малко ще поспя...а дано.
Не знам колко сме наддали но утре имаме час при лекар и дано да е добре,мисля си че имам кърма,но да видим.
Честит син на  ivonk!

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Здравейте и от нас в чисто новата ни прекрасна тема! Simple Smile
Фокси, хиляди благодарности, че се грижиш и тук за нас и сборния ни пункт! Simple Smile Евала, как ти остават сили и време, не знам!!! Hug Hug Shocked

Ние продължаваме да си ядем на 2 часа, като по часовник Simple Smile Нощно време ми отпуска понякога по 3 часа, но не и тази нощ - сука на всеки час, ама за по 10 мин и след 1 час пак гладен естествено! Мама гледа като изтребител днес, ама нейсе!

Атмосферче, мноооого голямо благодаря за тази помпичка!  Hug Hug Върши чудесна работа, въпреки че бебо е върло възмутен и обиден, ама сополките излизат  Mr. Green Вече не хърка толкова, надявам се скоро съвсем да спре. Аз си поръчах и един пакет филтри, но като свършат ти откъде ги купуваш? Не ми се поръчват от нета, че доставката е 2 пъти по-скъпа от филтрите...

Честито бебче на Ивонк! Голям и здрав да расте хубавия мъж!!! Simple Smile

Маринче, стискай зъби! Още малко и бебо ще си е при теб! Мисли си хубави работи и му пращай мислено огромната си любов и всичко бързо ще се оправи! Hug Heart Eyes

За коликите и аз вечер давам Инфакол, че иначе е голяма драма и много пъшкане Sad С Инфакола обаче нещата са по-добре. Пу-пу... Praynig

Хайде бягам, че пак ще папаме май...

 Hug на всички и доскоро!

Общи условия

Активация на акаунт