Помогнете коя от трите колички да избера!!!

  • 2 572
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 337
Здравей мила,

И аз мислех ,4е в Бургас няма ТФК,но уви- поръ4ах си бъгстъра по нета от хиполенд и ето 4е за моя изненада в бамболиното запо4нали от новата година да внасят ТФК- та иди там и виж джогстъра...

ЗаДжейн нямам впе4атления,но лоолата я има моя близка и е уникално удобна колика за мен-както летен,така и зимен вариант...тя я има в 4ерно и е много красива също...УСпех

# 16
Здравей мила,

И аз мислех ,4е в Бургас няма ТФК,но уви- поръ4ах си бъгстъра по нета от хиполенд и ето 4е за моя изненада в бамболиното запо4нали от новата година да внасят ТФК- та иди там и виж джогстъра...

ЗаДжейн нямам впе4атления,но лоолата я има моя близка и е уникално удобна колика за мен-както летен,така и зимен вариант...тя я има в 4ерно и е много красива също...УСпех
Страшно много  ти благодаря ,отивам да видя дали ще я имат Peace
Май Jane-то ми отпада,щом и коша не е толкова добър,и заради сгъването.Ние сме с голям багажник ,но и обичаме да пътуваме и носим много багаж ,та като го заеме половиния количката ,какво остава newsm78
Към  Loola за сега нямам никакви забележки ,само  дето е 6 гуми,а аз си бях наумила да е триколка.Но е толкова красива.

# 17
  • Мнения: 2
Аз ползвам от 4 месеца Mutsy. Почти никой не е чувал май за тази марка  newsm78
Много съм доволна. Много е маневрена, не е тежка, а е много здрава. С двата коша ми излезе към 1300лв.
Моята е с 4 гуми, но имаше и триколки в магазина, въпросът е, защо са ги махнали от сайта?  Thinking
това е моята:
http://www.mutsy.nl/products/4rider

Много добра екстра - кошът Traveller е кош за кола, който става в напълно легнало положение. В момента го използвам само него, като до към 6-тия месец ще му става на сина ми (който сега е на 4 мес и е 7300г). След това мисля да му махна сенника и да го застопоря в колата, а разходките да ги правим вече в другия кош - тип летен.

Погледни сайта, само не съм сигурна дали ще ги има в Бургас. Иначе за София мога да те упътя.

Успех!

# 18
  • Мнения: 511
.........Ние сме с голям багажник ,но и обичаме да пътуваме и носим много багаж ,та като го заеме половиния количката ,какво остава newsm78
Към  Loola за сега нямам никакви забележки ,само  дето е 6 гуми,а аз си бях наумила да е триколка.Но е толкова красива.
Аз също съм с Loola с двете дръжки-ами само хубави неща мога да кажа. Купих я от Малечко. Това е най-компактната количка-помоли в магазина да ти демонстрират как се сгъва, аз лично друга количка заемаща толкова малко място в багажник на кола не съм виждала. В моето пежо 206 ми остава половин празен багажник. Шасито е  много здраво, не скърца. Много ме кефи като дизайн. Купих си два цвята за тапицерията- бяла и червена, да не ми омръзват, сменям си ги и все едно съм с две колички.  LaughingНедостатък е малкия багажник под количката, а слабото им място е пластмасовия обтегач отстрани на сенника, който често се чупи при неправилното му разтваряне. Моят се счупи, но в Малечко ми го оправиха за 2 дни и е ок, сега съм по-внимателна и няма проблем. Ако имаш други въпроси-питай. Peace

# 19
Аз също съм с Loola с двете дръжки-ами само хубави неща мога да кажа. Купих я от Малечко. Това е най-компактната количка-помоли в магазина да ти демонстрират как се сгъва, аз лично друга количка заемаща толкова малко място в багажник на кола не съм виждала. В моето пежо 206 ми остава половин празен багажник. Шасито е  много здраво, не скърца. Много ме кефи като дизайн. Купих си два цвята за тапицерията- бяла и червена, да не ми омръзват, сменям си ги и все едно съм с две колички.  LaughingНедостатък е малкия багажник под количката, а слабото им място е пластмасовия обтегач отстрани на сенника, който често се чупи при неправилното му разтваряне. Моят се счупи, но в Малечко ми го оправиха за 2 дни и е ок, сега съм по-внимателна и няма проблем. Ако имаш други въпроси-питай. Peace

Благодаря ти!Като че ли вече я избрах .Мъжа ми каза твърдо да е тя.(не че аз не ги решавам тези неща ,но и аз съм на същото мнение).Чудя се също толкова добра ли е с цяла дръжка,иска ми се да е тя-дъщеря ми е на 5г и по-лесно ще я бута,а и аз също като я държа за ръка.От малечко бяха много любезни и след запитване ми пратиха цени и какво е налично.
Какво имаш в предвид за недостатъка  ,че и аз да внимавам,пласмасовото отсрани на сенника ли дето се разгъва? newsm78
За сгъването на количката подробно гледах клипове и презентации в youtube и ми е ясна.
Избрах количка с двулицева тапицерия (само на цялата дръжка я има)Предлагат за коша нещо ,което не ми е ясно и не знам дали е необходимо -води се омекотител за  кош -46лв. newsm78

единия ми вариант е Малечко ми предложиха да ми я пратят с куриер и наложен платеж(доста ще се оскъпи),а втория тук от Премама да я поръчам ,хем и карта с отстъпки имама,те дали пак с тях работят не знам.

# 20
  • Мнения: 511
Чудя се също толкова добра ли е с цяла дръжка,иска ми се да е тя-дъщеря ми е на 5г и по-лесно ще я бута,а и аз също като я държа за ръка.
Според мен с цяла дръжка ще е по-удобна за бутане, най-вече с една ръка Laughing
Цитат
Какво имаш в предвид за недостатъка, че и аз да внимавам,пласмасовото отсрани на сенника ли дето се разгъва? newsm78
Да, за него говоря. Когато разгъваш сенника го прави като разтягаш тази част с две ръце, а не както правех аз - с едната държа него, а с другата дърпам сенника отпред за плата..............не знам дали ме разбираш newsm78 Ако в Премама цената е същата и осигуряват сервиз, не виждам причина да я поръчваш от Малечко. Аз честичко съм в Бс и ако не се лъжа,  тези колички ги има и в магазин Синди, срещу Механотехникума или поне те предлагат доста стоки, чиито официален вносител е Малечко. Питай и там. Peace

# 21
И аз искам много количка Mutsy с кош Traveller, който да използвам вместо кош за новородено. Но не мога да преценя дали е достатъчно широк. Очаквам бебе м.май и разходките ще са лятно време с този кош, та се притеснявам да не би да  му е притеснено на бебето с такъв кош. ако някой може да напише нещо повече ще съм мн благодарна.

# 22
  • Мнения: 68
АЗ мисля, че Лола е страхотна количка, но малките и гуми я правят трудно управляема по разбитите улици и тротоари. Триколката е много по-маневрена, можеш да я буташ на пясък, на сняг, в планината, навсякъде!

Моята е Quinny Speedy SX, с кошница Maxi Cosi  Peace

# 23
Да дам отчет ,днес бях в Premaman ,имаха Лолата ,и дръжките и цялата конструкция така се клатеха (не знам защо е така,но това не ми хареса).Имаха Jane Slalom Pro и трите части в комплект в страхотен цвят със зелено и още като я видях така ме грабна и си викам"това е моята количка".
Та купих нея и вече приключвам с тази тема.Тук от мнения се отказах от коша Матрикс ,който е кош за новородено и става на столче за кола,понеже бил много малък.Взех отделно коша за новородено и столчето за кола.
Много благодаря на всички ви за мненията и отзивите,определено ми бяхте полезни!!! Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 2 616
Аз съм твърдо за Бебе Комфорт-а   bouquet

# 25
  • Мнения: 68
Marussia честито!   bouquet

Взела си чудесно решение! Остават ти 13 дни до термин! Пожелавам ти всичко най-добро  Hug

НАЙ-ДОБРЕ СИ ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА

# 26
Благодаря,сега остава само да родя Peace


# 27
  • София
  • Мнения: 6 258
На мен двойната ми количка е Джогстъра на ТФК с добавена втора седалка отзад. Вярно тежка и обемиста е, но е супер здрава и маневрена количка!

Общи условия

Активация на акаунт