общественото положение на Вашето семейство..

  • 5 893
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 817
Въобще не слугувам на обществено мнение, но пък и конфликти не сме имали. Слава на Бога!
С мъжът ми сме едно цяло. Обичаме и чувстваме заедно. Гледаме се и се разбираме. Взаимно се допълваме.
Всички,  които ни познават казват , че това се усеща. Това, че наистина се обичаме.
И аз не обичам грозни семейни сцени. Унизителни  и жалки са. Горките хора.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 408
О, отново имаме проблем с дефинициите.
Нека отговоря така- според повечето изказвания тук аз притежавам в огромни количества лицемерие, фалш, гнилоч, но по мое мнение притежавам, такт, дипломатичност и добро възпитание.
Вие казвате "не ме интересува какво ще си помислят останалите", аз казвам- не ме интересуват домашните ви драми -решавайте си ги у вас. Не ми е приятно да ме натоварвате и да ме правите неволен участник в проблемите си. не ме интересува дали мъжът ви ви изневерява, пие, бие ви, дали свекърва ви е чудовище или сте ударили две гьостерици на майка си, за да знае къде и е мястото.
Аз не съм Стапфордска съпруга, даже изобщо не съм и съпруга, но имам възпитание, както и проблеми. Но си ги решавам сама, а не с помощта на махленски скандали и участието на широките народни маси, или най-малко всички съседи два етажа отгоре и отдолу.

# 77
  • Мнения: X
О, отново имаме проблем с дефинициите.

Или имаме проблем с крайностите и преувеличенията?

# 78
  • София
  • Мнения: 3 408
О, отново имаме проблем с дефинициите.

Или имаме проблем с крайностите и преувеличенията?

С дефинициите - със сигурност.
Но мен генерално не ме вълнува особено. Общувам с ограничен кръг хора, подбрани не на случаен принцип и със сходни виждания по тези въпроси, така, че не ми се налага често да попадам в подобна ситуация.
А вие с какво имате проблем, очевидно не е мой проблем.

# 79
  • Мнения: X
Не ми е приятно да ме натоварвате и да ме правите неволен участник в проблемите си. не ме интересува дали мъжът ви ви изневерява, пие, бие ви, дали свекърва ви е чудовище или сте ударили две гьостерици на майка си, за да знае къде и е мястото.

Офф, не че нещо, ама не е нужно да си пренасяш хейтърското настроение от други теми във форума, защото малко смесваш тезите. Защото аз не прочетох никоя от нас, писала в темата, да е казала, че прави подобни неща пред приятелите си, нито че общува с кой ли не и го занимава с проблемите си. Но, както и да е, поредното изопачаване и глупости на килограм...

# 80
  • Мнения: 1 303
Удряме си по някой друг шамар и ритник,но сериозния бой го оставяме за вкъщи  Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 3 408
Не ми е приятно да ме натоварвате и да ме правите неволен участник в проблемите си. не ме интересува дали мъжът ви ви изневерява, пие, бие ви, дали свекърва ви е чудовище или сте ударили две гьостерици на майка си, за да знае къде и е мястото.

Офф, не че нещо, ама не е нужно да си пренасяш хейтърското настроение от други теми във форума, защото малко смесваш тезите. Защото аз не прочетох никоя от нас, писала в темата, да е казала, че прави подобни неща пред приятелите си, нито че общува с кой ли не и го занимава с проблемите си. Но, както и да е, поредното изопачаване и глупости на килограм...
Виж сега, няма да ти правя разбор. Това пак от другата тема.
Изразявам се в подобни теми доста ясно, понякога леко саркастично.
Ако не си прочела, не си разбрала или каквото и да било- върни се, прочети и анализирай сама, но без моя помощ.
И последно- също толкова ясно написах, че в кръговете на моите интереси засега не попадат този вид хора и отношения.
Така, че, спокойно и без никакви угризения всеки, който има различно от моето възпитание и виждане, може да продължава както намери за уместно.



# 82
  • Мнения: X
Мдааа, и това от човек, който очевидно доста нахъсано пише по проблемите на другите във форума, но иначе не са никак в кръга му на интереси и не желае никой да го занимава с личните си драми. Честно казано, не се ласкай, че ще тръгне някой да ти чете писанията и да ги анализира твърде. Така че, що не стесниш кръга съвсем като не ми отговаряш?!

# 83
  • Мнения: 2 617
Ни най-малко не ме интересува мнението на другите за това, какво според техните критерии семейство сме.  Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 3 408
Мдааа, и това от човек, който очевидно доста нахъсано пише по проблемите на другите във форума, но иначе не са никак в кръга му на интереси и не желае никой да го занимава с личните си драми. Честно казано, не се ласкай, че ще тръгне някой да ти чете писанията и да ги анализира твърде. Така че, що не стесниш кръга съвсем като не ми отговаряш?!
Успокой се и си направи един масаж.
От много нерви се получават бръчки.

# 85
  • Мнения: 647
Здравейте
Темата ми е провокирана спонтанно от изказване на съфорумка,което засягаше въпроса за мнението на околните за семейството ни и как изглежда то в очите на другите-познати и непознати,приятели,колеги,роднини..
Вас интересува ли ви какво мислят хората за вашето семейство?Стараете ли се да се покажете като едно "образцово"семейство в очите на другите,без значение дали реално сте такова или не сте?Демонстрирате ли любовта си,задружността си,това,че се обичате и че сте щастливо семейство?Ако имате лични проблеми в отношенията си или просто някакво временно недоразумение между вас опитвате ли да го прикриете пред познатите си или всичко е на показ и не се вълнувате какво ще си помислят?!
 Аз и съпругът ми например никога не сме си позволили да се сдърпаме пред познати,да си правим забележки.Дори и нещо да ни е подразнило,замълчаваме и обсъждаме въпроса вкъщи,насаме.Не ни е приятно да си изнасяме споровете пред други.Наше приятелско семейство обаче е пълна противоположност-карат се пред всички,мусят се,цупят се.За мен,честно казано,това е пълна излагация.
Лично за мен е важно какво мислят другите за семейството ни-някак си ми е кеф да виждат,че сме щастливо семейство,на което нищо не липсва.Не че е някаква показност или престореност,просто е важно според мен какво семейство си създал- и искам да се знае,че моето е прекрасно.
Какво мислите вие по въпроса?Интересува ли ви мнението на околните?

Изобщо не ме интересува мнението на околните, пет пари не давам!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт