Притеснена съм!

  • 2 605
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Милички,благодаря ви за отзивчивостта! HugНямам още никаква информация какво става,чакам и аз.Веднага ще пиша.
Буби, сигурно вече имаш някаква информация.
Кажи какво става?

# 16
  • Мнения: 18 542
Борис беше така, но без увита пъпна връв.
Държаха ни 7 дни в болницата, като през първите 3 бебето ми беше на антибиотици и кислородна палатка.
Зелените води са признак на фетално страдание (в моя случай от закучилото се раждане) Бебето изпуска мекониума, който по време на бременността се намира в червата му. По принцип мекониумът трябва да се освободи веднага след раждането. Не е страшно, ако всичко друго е наред. Антибиотиите се дават с цел да се предотврати белодробен оток или пневмония в следствие на погълнатата околоплодна течност (бистра или зелена без значение)

Последна редакция: нд, 07 авг 2005, 22:39 от Чета

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Zelenite vodi sa priznak za prekarano stradanie na ploda.Obiknoveno se nabludava pri prenosvane.Samo 4e az rodih celi 18 dni sled termin,a vodite m ibiaha nared.Dano vsi4ko se opravi s bebeto i priatelkata ti Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
По последна информация от майка и,тя е добре но бебето го държат отделно от нея,не се знае кога я изписват,но няма да е по-рано от петък...Утре вече ще отида до болницата и ще говоря с лекарите,ясно че от майка и нищо няма да науча!Благодаря ви още веднъж,ще пиша утре Hug

# 19
  • Мнения: 46 553
Дано са добре и скоро да й дадат бебчето  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт