С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 170
  • 468
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 590
Ку кууууу
След цял ден скитосване, сварих малко след полунощ да прочета какво сте писали днес, пардон ... вчера ... че иначе няма да мога да заспя спокойно ...

Мастерче Hug, рибата стана фантастична, добре че я пробвах сутринта преди да излеза, защото са я омели в мое отсъствие... Честита ти месечинка, и празник на баща ти!

Риен, нали не си правиш планове да кръстосваш по българските кОрорти лятоска, без да се веснеш на някоя от срещите? Нали се досещаш, че за вас - "чужденките"-  ще правим специални срещи  lalalala...  newsm18 bg newsm18 защото имате много почитателки тук!

Зоризавер, от вчера исках да ти кажа ама забравих - я си сложи котето на линийката да върви в правилна посока към целта! как така си го обърнала с дупето към целта, бре?!? Twisted Evil Аз станах много суеверна откъм аватари и линийки Mr. Green

Музичка  remybussi  action032

Интрига - нормално е от режима, дъвчи дъвки и пий повече вода ... след време се нормализира!

Бреееей, кво се ококорих и хич не ми се спи?  afwitchкога ще отслабвам м...ка му?  1countingsheep

Кали08 видях че и ти не спиш   remybussi Сисли и тя,   remybussi ама тя беше в друг часови пояс ....

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 01:44 от Lucie

# 376
  • Варна
  • Мнения: 141
Люси, цял ден те мисля, хапна ли рибка по рецептата на Мастерчето, а то какво било. И аз смених аватара. промените са хубаво нещо.

Риен, харесват ми твоите постове. Смел и праволинеен човек си, явно.

Явно прекалих с колата. Не бях пила поне месец кола, а сега две чаши. Пък и днес вечерта изпратих студентката да си ходи в София и ми липсва вече.

Лека нощ!

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 01:51 от кали 08

# 377
  • София
  • Мнения: 1 590
Кали08 мислили сме заедно една за друга, точно редактирах Laughing Аре лягай да лягаме, че стана утре...

# 378
  • София
  • Мнения: 2 925
 Rolling Eyes Еми май моята диета ще завърши първия ден Crossing Arms Сега прочетох това за кърмачките  Rolling Eyes
Ей, голям ангажимент това кърмене, писна ми вече  Crossing Arms Май този път няма да издържа до 1г Rolling Eyes Отслабвааааа ми сеееееееее Cry

# 379
  • Мнения: 485
Добро утро



Днес явно кафето ще е от мен  Hug

Сузанка  Heart Eyes  -  и на твоето кафе няма да му простят (напомняш ми за едно време в темата когато ти и Катя* пускахте кафетата)  Hug


Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 07:18 от svetlat

# 380
  • Стара Загора
  • Мнения: 214
Добро утро!

Светлат    Hug Hug Hug  love001

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 09:58 от suzana63

# 381
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Добро утро!
Да намина да се разпиша, дакато чакам времето за триците (в 7 си изпих хапчето - хормоналнозаместителна терапия, та поне 1/2 час да мине.
Светла, Сузана присъединявам се на кафепиенето, мерси, че сте сервирали рано.
Мерси на третофазничките (не си спомням кой я препоръча като коментираха трета с Цоци), който коментираха царевицата хахнах 2 с.л. в зелената салата - разкош.
Отивам да си взема мерките със сантиметър, че всички ми казват, че съм отслабнала, едни дънки са ми широки, а са от новите (по коледа ги купих) - а съм в трета от 02,12 - и само два пъти се мерих със сантиметър - контролно.
Хубав ден!

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 07:48 от * Боби *

# 382
  • Мнения: 332
Добро утро  Heart Eyes  bouquet

# 383
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен

 Желая на всички прекрасен и лек ден.

  newsm10

# 384
  • UK
  • Мнения: 727
  Добро уутро от една стара Дюканка! Днес се наваршва 1 год. от започването на режима. Искам да ви кажа, че си струва и който има съмнения, че действа, да забрави за тях. За 4 мес. свалих 11кг и оттогава си поддържам  новото тегло без проблем Simple Smile Даже минах през период от трета фаза, когато продължих да свалям без вече да го искам.
    newsm38 почерпка от мен и никой да не се отказва!

# 385
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте момичета.

Изчетох доста за вашата диета, но си признавам не успях да изчета всичко. Минала съм през почти всички диети във форума и от 85кг, бях стигнала до 59. Но по една или друга причина, сега съм с 10кг. повече т.е 69кг. Искам да сваля поне до 60кг. За себе си установих, че не мога до повторя една диета два пъти, затова сега идвам при вас.
Преди близо 2год. се опитах да спазвам този режим, но при мен се получи чудовищен запек. Това беше и причината да се откажа. Не успях да се преборя с този проблем тогава. Сега искам да пробвам от 1 март отново, но ме е страх да не получа същия проблем. Докато бях в Бг знаех от къде да си купувам триците, но тук сега ми е малко мъгла. Ако има някой който е в САЩ, нека сподели откъде мога да се сдобия с овесени или пшеничени трици, или за всеки случай и с парафиново масло.

Лек ден!

# 386
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Добро утро и от мен!

Напоследък съм занемарила тегленето всеки ден... Като че ли съм доволна от себе си и от теглото си и не ми пука дали съм със 100 грама отгоре или отдолу, но основното ми лично удоволствие е сутрин с кафето да седна пред компа и да прегледам форума... после с Дюканско кексче. И после цял ден ми е по-готино на душата.

Прегръдки и приятен дълъг уикенд!

# 387
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Люси ,радвам се за рибката много,че ви е допаднала...Ей,отдъхнах си( hahahaHug Hug Hug Hug Hug Hug

Аз съм 5-ти ден днес на ПЗ ....Оффффф... Айде дано да мръднат после малко надолу тия килца.... Rolling Eyes Че в ПЗ дните хич не мърдам да му се не види....


Днес ще бъда на задушен пресен спанак и пресен лук с яйца и пилешко и извара - на фурна със заливка(яйца и кисело мляко)....А за вечеря-печена рибка със салата от настъргани червено цвекло,моркови и чесънче


# 388
  • Мнения: 1 731
Мацки,добро утро !
Аз продължавам въпреки че закотвих нещо на тия 76,200 .  newsm78 Важното е че съм твърда.Вчера един колега черпи за рожденният си ден и аз устоях на всичко.Пих си водичката,хапнах съвсем малко млечна салата и едно варено яйце от украсата на салатите Joy.
animn ,и аз свалих първо от талията ,въпреки че си мислех че нямам корем ама явно е имало какво да се сваля.Да не казвам че в лице съм се хумнала ,дето викат старите хора.От ханша още нищо.Но аз си чакам,няма за къде да бързам. Flutter
 Stelxen-браво ,това си е постижение.  bouquet
Мастерче,искам и аз рецептата за мусака. Embarassed Hug
Днес съм на очен преглед и се чудя с тая хрема да се изтърся ли на брат ми или да му го спестя/Ама така ми е домъчняло за тях. newsm78

# 389
  • София
  • Мнения: 1 312
Добро утро и от мен!  Искам да ви споделя,че много ми харесва този режим ли да го нарека.... и много ми се яде,то е пиле,то е риба,извара и яйца. Всеки ден и то количества...... Защо толкова ми се яде,дали защото ми е вкусно или липсата на сладко....А и по две кофички кисело мляко. Направо се плаша да не надебелея с това количество. Но,за сега подържам килограмите !!! Не си го обяснявам,преди се хранех много по-малко и не можех да отслабна. Егати Дюкана,браво на него!!!!!
Пожелавам ви един прекрасен слънчево-отслабващ ден!!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт