С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 130
  • 468
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 5
Честита Баба Марта!

 Laughing Laughing Joy Laughing Laughing





мименсита, честита 4та месечинка - пожелавам ти фигурка като на картинката  Mr. Green

# 466
  • Мнения: 207
Е като не мога да си оправя грешката ще ви пиша пак май наистина диетата ме затъпи Joy Joy Joy.Всеки ден си пия кафето с вас и ви се радвам!Чудесни сте!Не успях да изтегля книгата и почнах само с вашите мнения,съвети и препоръки.Тук има всичко необходимо за режима и не ми е никакъв проблем да го спазвам.Аз съм от хората,които без едно могат,ама с едно не Joy Умирах за сладко и за половин година качих 7-8 кила от преяждане със сладичко.Вече килограмите ги няма,но продължавам докато стигна калколатора,а той 62.Сега съм 67 на ръст 164.Никога не съм била слаба и сегашните 67,68 са ми килцата от почти всички години.Това ми е първата диета в живота и съм доволна от себе си.На Ирка мога да пойелая успех,защото тук в Щатите режимна храна има в изобилие.Някой преди питаше за желе без захар Jello аз го хапвам един два пъти на седмица и никакво задържане не съм имала от него Peace Жалая Ви приятен ден и да закичите някого с една мартеничка от мен,че тук си нямаме Sad
 Ако мога да помогна на някого отново ще се радвам! Ирка успех Peace

Ще се наложи да се редактирам,че май не става ясно какви съм ги свършила Simple Smile Отговорих на Ирката направо в цитата.Съжалявам Sad.Ирка прочети на предната страничка Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 02:50 от tqna

# 467
  • Мнения: 38
честита баба марта на всички,пожелавам на всички да сте много здрави,крепки и усмихнати Flutter

# 468
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Свидничка



Цоци



Честита ви годинка! И никога килата да не са като преди година!

Новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376500.msg10355149#msg10355149

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 04:38 от ЗлаВещица

Общи условия

Активация на акаунт