С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 149
  • 468
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 122
 ЗЛАТНА любима моя Hug Hug Hug Hug добре дошлааа  Heart Eyes
Момичета, имам голям проблем , нещо се случи с мен от вчера и изпитвам голяма ненавист към месото, направо немога да го ям Sad повръща ми се само при мисълта за него, днес беше първия ми ПЗ ден от втора фаза, хапнах повече зеленчуци с мляко , извара,яйце, заболя ме жлъчката  Sad  все още не съм се отказала, но нещо почвам да се отчайвам, че няма да ме бъде....просто май се отвратих от месото, на вас случвало ли ви се е такова нещо в началото?

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 22:20 от celuvkata83

# 451
Zdraveite,

I az zapochvam dietata!!

Mnogo se motivirah ot vsichko koeto prochetoh.

Shte imam nujda ot vashta podkrepa i suveti.

Strahotni ste!!! Joy

# 452
  • Мнения: 0
Добър вечер, милички  Hug . Навестявам ви за мъничко да видя какво правите и бягам да спинкам, че утре тежък ден ме чака. Аз да се похваля ,че коремът ми направо е изчезнал не мога да го намеря .Ама защо главно на корем слабея  newsm78 . Мен ме мъчи повече дупарата ама пустия ми дирник не намалява никак бързо.Леко са ми широки дънките ама повече на корем съм отслабнала . Все е нещо за 9 дни ударен режим . Дано като мина на смесения и задничето ми, което върви 10 мин след мен, понамалее. Лека и отслабваща нощ ви желая на всички  Heart Eyes .

# 453
  • Мнения: 5
celuvkata83 имаш ли някакво обяснение защо се е получило така? Да не би да си експериментирала с някоя рецепта и да не се е получила? Ако е така, известно време прави само изпитани гозби.
ivkata123 добре дошла Hug Сподели какви са целите ти.
dimeto И на други места ще започнеш да слабееш.. само търпение 

# 454
  • Мнения: 122
Петинка , моето обяснение е, че просто ми втръсна много много много , готвих днес няколко неща и то изпитани от вас, но то тва ми е от вчера, направо незнам , ще опитам всячески да продължа , дано ми се размине Sad така се надявах това да се случва при повечето от вас, за да се успокоя че ще отмине

# 455
  • София :(
  • Мнения: 215
  celuvkata83, пробвай няколко дни да хапваш рибка, морски дарове, дреболии, извара, яйца, гарнирани със салатки, сосчета, белким ти мине потреса от месото  Hug
 Аз нали съм си хищник, хич не ми тежи да си хапвам мръвки и ми е много лесно и приятно да си спазвам режима.

# 456
  • Мнения: 122
оле хора, аз морски дарове не мога да ям, а рибка - онзи ден , в четвъртък се разсипах да повръщам от една скумрия пекана и казах, че близките дни неискам и да чувам, нито и да помирисвам риба, нещо май не съм наред честно Sad няма да ви се оплаквам повече, ще опитам поне 1-2 дена сега като съм в ПЗ дни да хапвам протеини , ама с по малко месо дано ми поотмине, благодаря ви много, страхотни сте Hug Hug Hug може утре да хапна малко марулена салата с риба тон, сега ми хрумна, сякаш като си го представя ми се яде Simple Smile дано се оправя, че тия пусти 9 кила - искам да се отърва от тях Simple Smile лекинка нощ от мен и много целувки с пожелания за приятни сънища

# 457
  • Мнения: 63
Zlatna, ivkata (ако нямаш кирилица, ползвай тъмносиния бутон горе ЕN), Pamu4kata, добре дошли!

Зеленото човече си има други грижи, но ви пускам част от редовните й постове:

До кърмачките: ей тука прочетете и към режима - най-добре след края на кърменето пристъпете! http://dukanskirecepti.wordpress.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D … 1%87%D0%BA%D0%B8/

До всички новодошли: добре дошли, а книгата прочетохте ли? И едно око тук хвърлете: http://dukanskirecepti.wordpress.com/

До прегрешилите: НЕДЕЙТЕ, БРЕ! ДА НЕ ПИТАТЕ ПОСЛЕ: АМА ЗАЩО ЗАДЪРЖАМ!


Pamu4kata, сега да не се изплашиш, че съвсем не може да слабееш, просто спазваш трета олекотена. Не си казала колко е голямо бебчето и колко имаш ти да сваляш. Най-добре е да не бързаш, обаче. Както са ти казали, токсините ти отиват в детето. След 6-тия месец тялото на кърмачката има способност само да търси предишните си килограми и бавно, но трайно да се стреми към тях. Можеш да му помогнеш с режима  newsm10

celuvkata83, на мен по едно време ми се гадеше от мазни и ''лигави'' меса и риби. Тогава ядях само печено на скара или грил, но взех да се плаша за  smile3550 и почнах пак да си готвя (предимно на фурна). Успех  Hug

# 458
  • Мнения: 55
Я да взема да се разпиша и аз преди да е свършил деня и темата...
Цоци, свидничка, честита ви Дюканска годинка!  newsm38 Поздравления за постигнатото (а то е много!) и дано никога повече да нямате проблеми с килограмите!  newsm51
Мастерче Hug , да си призная от рецептите ти съм пробвала само мързеливите сърми (но всъщност бяха пълнени чушки), но винаги си ги чета, толкова са апетитни, че дори на мен, разхайтена четвъртофазничка, също ми потичат лигите...    bouquet
Айнурче, Михи, Елена_Т - бързо оздравяване на болните дечица!  Praynig  Hug
Умбра, съчувствам ти, мила, но както казаха и момичетата - всяко зло за добро!  Hug
Тумбичка, честито ти ново аватарче  bouquet , много ми харесва, ама и аз това се питах - защо си си крила лицето на снимките  newsm78 - толкова елегантна дама, а и такава готина сладурка си била в лице...  Hug
Rally и Betty - честита ти трета, успех в задържането   bouquet
happysmile - честита ти месечинка   bouquet

Лека и отслабваща нощ и много гушки на всички (желаещи)!   Hug  Hug  Hug  Heart Eyes

# 459
  • Мнения: 6
Цоци, Свидничка, честита Дюканска година и дано никога повече да нямате проблеми с килограмите!!!  bouquet 
Мастерче   , стихчето е супер само дето не е от неизвестен автор, дамата пише с псевдоним калина в хулите,
"Рудила са навремиту пу тез села,
ехе-е да кажим преди сто гудини,
ина бизкрайну чудну убава мума.
/истествену я кръстили Калина/ Wink" Laughing
 а на който му харесват стихчета-закачки, като нейните може да разгледа и блога и -  http://kalina.blog.bg/?page=2     
Умбра, съчувствам ти, но...може би пък ти е време за добра промяна... Praynig
Пак да напомня - Варненска среща - 07.03 в 13ч Годзила срещу икономическия техникум
Лека,отслабваща нощ,позитивизъм, търпение,режимност и супер усмивки след среща с кантара ви желая  Hug
за моите мили любими дюканки  Heart Eyes

Днес, когато толкова много българи, живеят далече от родината, искам да им изпратя един пролетен поздрав


 

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 00:52 от feelgood

# 460
  • Мнения: 1 033
И аз към края на днешния ден да се включа Simple Smile
 Цоци и Свидничка, честита ви дюканска годинка!   bouquet  bouquet  bouquet Поздравления за успешната борба! Истински победителки сте!

УмбраHug Hug Hug мога само да ти пожелая скоро да намериш работа, която да ти доставя удоволствие и да ти носи мноооооооооого добри доходи!


Rally i Betty, успех в задържането на постигнатите килограми:)

Аз съм добре - днес "-", режимна, протеините набавям предимно с пилешко тез дни. Имам гости - мама и тати, че може да ви наглеждам така само вечер на спокойствие:)

Добре дошли на новичките! Момичета, постоянство и спазване на "указанията" на д-р Дюкан е необходимо!!!

Лека и отслабваща нощ на любимата дружинка  Hug

# 461
  • София :(
  • Мнения: 215
  Добра ви вечер, момичета и момчета  Hug



  Тази вечер поста ми ще стане дълъг, шарен и весел, но ... отбелязвам четвърта месечинка и вече преполових килограмите към целта, така че почерпете се щедро, за да мога да ви се покажа в края на пътя така


 Заповядайте



 Благодаря ви, че ви има, че сте стимул, подкрепа и коректив, благодаря

 Желая ви красива, режимна нощ и сладки сънища   Hug

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 00:24 от mimensita

# 462
  • Мнения: 789
Хайде и от мен



Мименситка, така съм се нагрухала тази вечер, ама като ти гледам почерпката и пак на хладилник ме избива Mr. Green
Но ще проявя воля и ще се почерпя утре  Hug
Честита ти месечинка и дано в края на пътя да изглеждаш точно така.

Лека нощ  Hug

# 463
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта


Сладурки желая на всички вас и на вашите близки много здраве и любов 
mimensita --Браво за волята която имаш четвърта месечинка  Браво и блаГодаря за почерпката  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Лека и хубава нощ Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 01:38 от mihi69

# 464
  • Мнения: 207
Здравейте момичета.

Изчетох доста за вашата диета, но си признавам не успях да изчета всичко. Минала съм през почти всички диети във форума и от 85кг, бях стигнала до 59. Но по една или друга причина, сега съм с 10кг. повече т.е 69кг. Искам да сваля поне до 60кг. За себе си установих, че не мога до повторя една диета два пъти, затова сега идвам при вас.
Преди близо 2год. се опитах да спазвам този режим, но при мен се получи чудовищен запек. Това беше и причината да се откажа. Не успях да се преборя с този проблем тогава. Сега искам да пробвам от 1 март отново, но ме е страх да не получа същия проблем. Докато бях в Бг знаех от къде да си купувам триците, но тук сега ми е малко мъгла. Ако има някой който е в САЩ, нека сподели откъде мога да се сдобия с овесени или пшеничени трици, или за всеки случай и с парафиново масло.

Лек ден!
     Здрвейте момичета!За първи път пиша в този форум и май нещо се пообърках,но ще ме извините.Не можах да открия от къде да постна и май трагнах погрешно EmbarassedЧета ви от два месеца и се вклю4вам специално заради Ирка,която "познавам" задочно от друг форум.И така да се представя накратко живея в Щатите на режима съм от 15.01.2009.Чета ви всеки ден и съм ви изкючително благодарна! Hug Отслабнах с 8кг благодарение на вас   bouquet Сега за триците в Щатите.Обиколила съм почти всички магазини и не навсякъде продават.Купувам ги от Walmart казват се Oats bran и са в малка картонена кутия най-горе на щанда с овесените ядки.Има и в Крогер,ако имате в Чикаго,но са доста едро смлени.Аз слагам 2лъж.трици и 1лъж. ленено семе и това помага против запека.Лененото семе го купувам от Крогер където са щандовете за органик храни и деабетици,но ще ти напиша точно какво е,защото ми се струва,че и другаде може да продават.Името е Flaxseed meal,а името на производителя Red Mill.Надявам се това ще помогне. Simple Smile Още веднаж Благодаря на всички и Честита Баба Марта от мен.Сега ще опитам да се ориентирам по-добре в писането тук Laughing извинете ме!

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 03:20 от tqna

Общи условия

Активация на акаунт