С Дюкан изхвърлих всичката сланина и танцувам вече като балерина - 159

  • 34 157
  • 468
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 5
Wicked Angel много ти благодаря за отговора. Аз съм далеко от трета фаза все още, но по писанията на останалите се убежавам, че там нещата не вървят ако някой си позволи своеволия.  Четох преди постове (мисля, че бяха на Svetlat) за поставяне на цели с 2 кг по-ниско от тези, които всъщност са желани, като предпазна мярка при едно покачване. В началото и аз се лакомях да направя така, но.. 23 кг ми се сториха достатъчни, а и съм се виждала 57 кг, харесвам се, чувствам се добре, не искам да съм по-слаба.. Все пак човек трябва да знае къде да спре.. Следва вманиачаване и, да не дава Господ, различни болести. Но твоят пост ме навежда на мисълта, че ако си спазя режима както трябва и след това не се тъпча с боклуци, мога спокойно да си стоя на 57 кг ( а ако тялото ми реши дори да свалям..) Благодаря пак за отговора   bouquet
mimensita От твоята уста в Божиите уши   newsm03

# 436
  • Мнения: 0
здравейте прекрасни дами и господа Hug
Ето ме и мен покрай цялата улелия в края на месеца и приключването му на работа и споровете в къщи за рожденния ден на Теди съм изтървала цяла тема но ме болят много очите и ще я чета като си почина малко дано е имало много минуси и поводи за радост.
При мен нищо ново или в смисъл и да има аз не го знам защото обявих бойкот и не се тегля вече кантара ме ядсва не мърдаше 5 дни ни нагоре ни надолу и сега съм му обявила война та ха да видим кой е по инат smile3508 smile3508 smile3508
Това е за сега отивам да си почина малко и после пак ще съм тук Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 437
  • Мнения: 63
Intriga Girl, сега се измери,не е късно, ще има още свалени сантиметри
happysmile,  честита месечинка   bouquet и на Цоци цяла годинка   bouquet Много щастие и късмет ви желая. Цоци, пред теб поклон за режимността и резултатите  newsm20 (и за духа)
Umbra, приеми го за ново начало, а всичко ново е хубаво, нали? Аз обичам промените, зареждат ме с енергия и оптимизъм.
celuvkata83, нали знаеш, че млечните продукти трябва да са обезмаслени, а сметаната (или сухото мляко) в 2в1 не е. Направо го забравяй  Hug

# 438
  • Варна
  • Мнения: 2 758
Сега ще гледам да се размина с един букет, та да не товаря темата  Outta Joint

Подарявам по едно цвете на Цоци и Свидни4ка за едногодишния нов живот.
Подарявам цвете и на Настя, тя пък била годиначе преди 5-6 дни.
Подарявам и на Lenny_pld, която липсва от темата - но не ни пречи да й пожелаем ЧРД, здраве и късмет!!!



# 439
  • Мнения: 451
До "ВСИЧКИ" - Здравейте Hug Днес килограмите ми са 86.5, което е даже под идеалното Blush

# 440
  • Мнения: 110
   Здрасти,банда!
    ЦОЦИИИИ,СВИДНИЧКА,честита ви годинка снас и чичко Дюкан!Поклон пред резултатите,които сте постигнали!Бъдете здрави,весели,щастливи и СЛАБИ!!! Hug Hug Hug

# 441
  • Мнения: 139
 newsm44 Имам да се Фаляяя- въпреки само трите кг,които влача цял месец,днес влязох в едни дънки,които бях отписала - фръъъц  newsm44 много съм щастлива и се наградих с една количка лайт

на Цоци и Свидничка честита годинка - браво на вас и на вашите резултати  smile3501
Мастерче, голямо благодарско за рецептите - не че няма,ама някак веднага ми се прияждат твоите - утре ще си направя мусаката  smile3508
Сега отиваме на гости и съм си нагласила едно двулитрово бирено шише с айрян  hahaha

А утре ще почерпя,че правя един месец на режима и с вас

 newsm51

# 442
  • Мнения: 5
свидничка, цоци, честита ви годинка! newsm74 cheers

мастерче, още ми текат лигите от рецептите ти eat
крис70, честити ти "нови" дънки  hahaha
рали и бети, лека и спорна трифазка  Sunglasses
мименсита, много близка те чувствам вече, да знайш  Embarassed щерка ми по цял ден ти съзерцава аватара и не ми дава да си търкалям страниците  #Cussing out  #2gunfire (имотките за нея, не за теб Wink)

да ви кажа, вчера просто се освиних... режимно, ама вечерта едва дишах... бях убедена, че днес ще съм на + и сутринта много срамежливо, с доста страх и трепет се качих на кантара  Blush и, хоп! изненадка!  Shocked свалила съм още някакви грамове там,  Laughing ама не им се втелясвам много, §щото ми действат депресарски да ги цикам, та си редя на едро по кило  Thinking и започнах да се плаша малко... с такъв летящ старт да не запецна бързо-бързо след някой-и-друг ден  newsm78

# 443
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug
Здравейте.
От днес и аз се включвам в отбора  bowuu
Благодаря за ценните съвети, прекрасните теми и рецептите  Heart Eyes
Страхотни сте.
Дано да имам повод и аз да се похваля след време с много свалени килца  Tired

# 444
  • Мнения: 0
ZLATNA smile3525 smile3525 smile3525 smile3525Добре дошла в отбора
Колко кг си извинявай ако си отговаряла просто тези дни ме нямаше Hug Hug Hug Hug Hug

# 445
  • София :(
  • Мнения: 215
  Трима души + две котки = четири различни манджи и две различни салати  ooooh!
Не знам как се справяте вие, които имате дете, две , три..., домашни любимци двукраки и четирикраки, или пък безкраки... Не че не обичам да готвя, напротив, ама ей го на, като съм се забола в тая кухня към 16.30, та чак сега се измъкнах  ooooh! #Crazy А, за капак и комшията се донесе току що smile3515 smile3511

 incendio, за аватарчето вина има ФИЛЮДКА, аз такава хубава страшна и озъбена котка си бях турила, ама се оказа, че тя от стрес като я види и не сваля  hahaha (ФИЛЮДЧЕ, не се връзвай, мила), та трябваше да избирам - или да я сменя, или да не пиша. Мисля че избора е очевиден  hahaha. Пък за щерка ти вече нямам идея, освен да принтираш картинката, че да и се радва самосиндикално, а ти да си четеш спокойно  Hug

 Новичките, добре дошли  Hug Четете много, питайте ако се налага и най-важното - не прегрешавайте, че ще играят тиганите  Sunglasses

 Много пусто в темичката, бре, никой нищо не пише. Къде изчезнахте?

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 21:11 от mimensita

# 446
  • Мнения: 106
Здравейте, да се запиша и аз в отбора на Дюканките. Тези дни само ви чета. но реших и да се включа. На диетата съм от близо от 3 седмици и съм с 5 килограма надолу, което за мен е наистина чудесно. Остават още 15 Simple Smile. Само имам един въпрос - тъй като аз все още кърмя. Откакто започнах диетата кърмата ми значително намаля - да не кажа, че пресъхнах дори. Възможно ли е да е от режима?  Rolling Eyes

# 447
  • Мнения: 5
mimensita И аз това забелязвам, явно всички са заминали някъде за почивните дни..
Между другото, съчувствам ти относно готвенето. Мен направо ме побърква това готвене всеки Божи ден..  #Crazy Не мога да си кривя душата, приятно ми е, отпуска ме, но има моменти в които просто  smile3514 И ако не беше пусти глад сигурно в тея дни нямаше да приближа кухнята.. Tired
Pamu4kata ти коя фаза на режима спазваш?

# 448
  • София :(
  • Мнения: 215
  Петинка, понеже няма как да ти пратя ЛС, би ли ми писала в skype -  mimensita съм си и там.

# 449
  • Мнения: 170
Pamu4kata, Добре дошла, но правилно те е питала Петинка ти коя фаза на режима спазваш, Трета олекотена която е за кърмачки или караш режима по устав, защото, ако е така това е голяма грешка. За кърмачки се препоръчва само трета олекотена фаза. Гардения е на нея, тя ще ти даде повече инфо по въпроса, а и на първа страничка на всяка тема има достатъчно информация. Ноооо, ако минаваш през всички фази на режима и кърмиш е много опасно за бебето, защото отделените от организма на майката токсини се пренасят чрез кърмата в организма на бебето и така страшно много можеш да му навредиш.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 21:47 от Tumba_lumba

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт