С мартеница на ръчичка,НОЕМВРИЙЧЕ тропа ръченичка

  • 14 951
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 528
Добро утро!

Много болни дечица и мами си имаме  Confused Бързо оздравяване на всички  Hug

Тотонто, аз за влажна кашлица давам Стодал, за по-суха Проспан  Rolling Eyes С Ицко така действах и помагаше, та и с Лилия така продължавам  Rolling Eyes

Просто Аз, детската козметика е пригодена за деца и мисля, че не е подходяща за възрастни  Peace Не, че може да ти стане нещо, всъщност не знам , де, но пък може и въобще да не ти действа, както трябва  Rolling Eyes

За обичките на малките - в ДГ и яслите по принцип не позволяват да се слагат висящи обички, само топченца може, за да няма инциденти  Peace

И аз е по-добре да не пиша, че само трябва да се оплаквам отново от болежки и притеснения  Confused 2 дни вече ми цапа едно кафяво такова, а нормален цикъл няма  Confused Юле, не е овулация. Време си ми е да ми дойде нормално, но не би  Confused И кракът много ме боли, явно го преуморих с кратуната, че тежестта все на него падаше, та това тотално ме съсипва. Вчера пак уних, защото вечерта не успях да си свърша работата у дома, а Сашо ме погледна пак презрително и пак си изпя песента, че си внушавам  Tired Няма ли да има край тази "идилия" . Не мога да му обясня, че това, което ми се случва наистина е обезпокоително и нямам нужда от неговата "помощ", състояща се от упреци  Tired

Вчера приключих със зъболекарските проблеми, но зъболекарката ме вика пак след 4-5 месеца, понеже съм имала леко потъмняване на 2 зъба, които може да развият кариеси.
Днес сън на Осмомартенско тържество в ДГ  Flutter Дано там поне ми се вдигне поне мъничко настроението  Rolling Eyes

# 286
  • София
  • Мнения: 165
писах писах и ми даде някаква грешка и затвори всичко що беше отворено - не ечестно.

Ха добро утро - отново  Hug

По въпроса за обичките, имаме още от РД то ноември месец. Добре ни понася - въобще не се сеща за тях. Поставянето им беше безболезнено. Бяхме с топчета в началото, но под силен натиск от страна на родата  Laughing ги сменихме с един от многото подаръци.

# 287
  • Мнения: 112
Е ДОБРО УТРО и от мен!    bouquet

Незнам дали сте го пили това кафе...но с него ви пожелавам
шарен и усмихнат ден!

Дано днес дечицата ви са по-добре!
Относно детската козметика някъде четох, че не е добре да се ползва,
защото е пригодена за детска кожа...знам ли...аз съм ползвала, но само като нямам
в момента моя...за постоянно не бих ползвала...
Роситка, дано децата те развеселят днес! Горе главата и се усмихни, да видиш как всичко ще е Ок!
и на мен редовно от преумора ми става това с цикъла! не се шашкай!

Целувки за всички ви и прекрасен ден от мен!

# 288
  • Мнения: 62
ПРИВЕТ КРАСАВИЦИ.КАК СТЕ?днес е слън4ев и прекрасен ден,но дали става за разходки.митко ме е яко пощурил и не ми остава време внимателно да ви чета.пожелавам на цецето да се оправя и скоро да се видим.на галчето пък искам да кажа че нямам търпение да се запозная с нея и малкия ники.
всички малчогани и майки да оздравявят. Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,

Днес нещо интернета хич го няма, 100 пъти рестартирах.

Болните бързо да оздравяват, че идва хубавото време и трябва да сме готови за разходки.
Детска козметика много рядко ползвам и то само ако няма нищо друго под ръка.
Пъпчетата и на двамата са си вкъщи още, не искам да ги хвърлям никъде.  Blush

Стефан се е научил като някой чука или звъни да пита Кой е  Mr. Green И вместо чао казва тао  Wink Започва все повече да бръщолеви, обаче само аз му разбирам.
Вчера на детския РД много се забавлява и през цялото време не спря да пъха нещо в устата, чак ме попитаха по принцип ли така си хапва  Crazy и за капак като се прибрахме изяде за вечеря една купа леща  Laughing голям апетит, голямо чудо - та по въпроса за апетита и хомеопатичните - при нас не е намалял хич. И снощи спа цяла нощ без да гъкне, а ние с татко му сами в спалнята  luvbed luvbed luvbed
Майка ми идва утре, мисля днес да и потърся подарък за 8 март обаче идея нямам какво  newsm78
Във вторник имам час в клиника Вижън за очната корекция, стискайте палци всичко да е наред и да ми кажат, че мога да се оперирам.

Роси, весело изкарване на тържеството и много Hug Hug Hug

За обечките - в нашта градина не разрешават, Таня имаше мераци по едно време, но забрави и не ме е питала дали няма да и дупча ушите. За себе си съм решила, че ще и опдаря обеци за 1 учебен ден  Simple Smile, което всъщност е догодина, леле, как лети времето...
Отивам да си направя закуска, че много огладнях.   bouquet

# 290
  • Мнения: 23
Добро утро.
И ние се включваме към отбора на болните деца.
Ива през ноща беше с температура 39градуса.Като видях термометъра направо откачих.Дадох и панадол защото само това имах във вкъщи.Слагах и оцетени чорапки но ме беше страх да я увивам в мокри кърпи.Добре че от панадола спадна и към сутринта заспа.Сега все още спинка и не съм и мерила температурата.Но като я пипнах ми се видя студеничка.Чакам я да се събуди и да я водя на лекар.
После ще ви чета и ще пиша повече.
Приятен ден на всички.И дано да няма повече болни деца. Praynig

# 291
  • Хасково
  • Мнения: 79
Ехоооо, добро да ви е утрото Heart Eyes

Либра, целувки за Ива Heart Eyes Стискам палци да не е нещо сериозно Praynig
Надявам се и другите болни дечица да са по-добре Praynig, Боянчо, Влади и всички останали Hug
За мамите също по едно  Hug и бързо оздравяване Цеце, Роси, Маруся как е крака?
Май пропускам някой, но вие си знете, че не е нарочно. Моля се всички бързо да оздравяват Praynig

За пъпчетата си говорите, ами нашето си е в къщи Rolling Eyes Споделих с Десо, че мисля да го хвърля в някоя банка, банкерка да стане, ама той с вечния песимизъм ми отговори: Да, бе, в тая криза, от заеми да не се оттърве цял живот Crazy Други идеи нямам Thinking

За бебешката козметика, аз не ползвам такава, не че мисля, че ще ми навреди, просто не ми понася, например бебешкия шампоан-косата ми става като .... овче руно. С една дума ужасна Crazy

Жу, браво на Стеф Heart Eyes Стела пък много се стряска когато някой чука или звъни на вратата Crazy Обаче винаги познава кой е Mr. Green И гордо заявява: "Тати/баба доде". А онзи ден като видя майка ми на вратата, че влиза каза "а, пак баба"  Joy (предния ден свеки беше на гости).

Иначе, да чукам на дърво Стела е по-добре. Снощи педито изписа едни капки дето се правят в аптеката, цапат ужасно май Коралгол или нещо подобно. За кашлицата пием Синекод, но отминава всичко Praynig

Ами не се сещам за друго newsm78
Днес времето е чудесно, мисля да се поразходим малко, че откачихме в къщи 5 дена Shocked

ЦАлувам ви и ви желая лек ден Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 292
  • Варна
  • Мнения: 208
Добро утро  Hug

Дес дали има нет да пусне новата тема, че тази май я изписахме  Rolling Eyes Затова ще бъда кратка.

Леле, ама големи сладкиши си имаме  Flutter Нинка просто ме убива какви муцунки прави  Mr. Green

Медхен, честито нова работа с малко закъснение Лека и доходна  Sunglasses

Аз пъпчето също не съм го хвърлила и приемам идеи. Тази на Диди страшно ми хареса - за връх Мусала. Пък е и причина да мръднем малко. Предното лято, като бяхме в Трявна, майките единодушно решихме, че това лято може да идем в Рила и татювците да се занимават с дребните, а ние да си направим едно походче  Mr. Green Ето, че нещата се навръзват  Party

Смятам да полегна малко. Пожелавам по-бързо оздравяване на мало и големо.

П.П. абе Влади май се сдоби с 20 зъба. Или поне 16 са изникнали или почти изникнали, а другите 4 кой пробил, кой на път да пробие  Rolling Eyes Сега се чудя вътрешните кътниците ли са или предкътниците  newsm78

# 293
  • Мнения: 80
Добър ден от мен,

Вали, Влади за къде се е разбързал с тези зъби? Те от 16 до 20 след втората година трябва да изникнат. Не че има някакво значение де, ама много от рано ще се включи на пържолите Wink
Гого е с 12 изникнали и 2 пробиващи кучешки. Малко е кривичък от това, а и без биберон сега се чуди какво да захапе Laughing, ама няма да го връщам, ще мине....

Положението при нас е доста зле, Гого май върви на оправяне, сополките вече са по гъстички, температурата спадна. Но Хриси сега пък е с здраво течащ нос и много сълзящи очи. Той е така, като се разболява е като сърничка, очичките му се пълнят със сълзички и веднага го разбирам.

Дано бързо се оправят всички, и дечица и мами Hug Hug Hug

Отново да похваля децата как добре говорят ( Весе), изречения като "а, пак баба" са в стила на моя големия, а той е на три newsm78

# 294
  • Мнения: 24
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Здравейте, момичета! Kissing Heart
Какви сладки муцунки надничат във форума! Направо разкош Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сладури!
Да оздравяват всички настинали дечица, както разбира се и изнемощелите и разболели се мами! Laughing Hug
Като чуя за умора, се сещам за период на отглеждане на моето момче, в който така изнемощях hahaha, че се наложи да ме карат в бърза помощ Joy е, сега ми е смешно, но тогава... не беше...  alert така, че се пазете и не се преуморявайте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Моята Лильона не задълбочава кашлицата, кашля от време на време и кашлицата е влажна. Мамина сладурана, дано да пребори гадния вирус! Laughing
Мерси, за отговорите към мен, относно мерките, които взимате вие в същата ситуация! Heart Eyes
Бебешкият шампоан не може да измие силно замърсените ни коси, поради шадящите им съставки. Naughty За другите части на тялото, може и да се използват - най-много да се замаже някой мръсотия Joy
Вчера надникнах в ла редута - толкова сложно ми се видя, че май няма да имам време да разучавам, което означава че ще си остана с дрехите - менте по софийските молове Crazy А, Лильоната има нужда от толкова много дрехи, всичко е окъсяло Sad Чувала съм от мами за два три магазина в Люлин, в които се продавали разкошни детски дрехи, но в Люлин да намеря магазин, ще си е истинско чудо!
Хубав и слънчев ден! До скоро!
Цеце, правих десерта с ябълки, ястието с тиквички и пилето с бира! Много добре се получиха! Благодаря ти, че споделяш с нас тези рецепти!  bouquet
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 295
  • Варна
  • Мнения: 208
Биси ти ме хвърли в размисъл  newsm78

4 отпред горе
4 отпред долу
4 кътници или не знам какви
4 кучешки -кой пробил, кой в момента пробива
4 между кучешките и кътниците - които белеят и някой май е пробил  Rolling Eyes
Оф като се събуди и като ревне ще гледам пак  Mr. Green Не че нещо, ама се надявам да отминава зъбната криза и да си поспиваме вече, а  и да махам нощното ядене.

С нашето единствено "дай" май и ние на 3 год ще казвам - а, пак баба.  hahaha
Е, вчера при педи видя едно бебе и каза много хубаво и ясно - "бебе"  bowuu

Тотонто, аз съм фен на Фоксбейбито и даже предпочитам от там да взема 3-4 ама хубави дрешки. също и Премама, като пуснат намаленията  Crazy Тази година май приключиха. Ще взема да наобиколя да видя някое-друго блузе дали няма. Материите им са страхотни.  Peace
Също и Овиезето но при нас е в ремонт  Confused

# 296
  • София
  • Мнения: 614
Не знам какво е положението с Дес, дано да не ни изостави за дълго и проблемът й с нет-а да се реши  Praynig Затова пускам  НОВАТА ТЕМА, че да не вземат да ни заключат.

Хубав ден на всички! Hug

# 297
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Здравейте момичета!
Аз един път в годината се включвам и ми е толкова мъчно, че не ви познавам. Бях се заканила да ви следя, но изобщо не успявам да стигна до форума.
Надявам се всички да оздравеят, зимата минава и времето ще се оправи скоро.
Моето детенце е добре, но много ми липсва по цял ден, докато съм на работа. Вечер се опитвам да наваксам, но ми остават около 2-3 часа с него. Много е забавен и ни разсмива, но предполагам, че и с вас е така.
Пожелавам на всички само хубави неща да ви се случват!

Общи условия

Активация на акаунт