От кога сън веднъж дневно

  • 4 733
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Моята бебка сама се отказа от сутрешният сън, някъде около годинка.

# 16
  • Мнения: 1 098
Моят син започна да спи веднъж дневно на окло година и три месеца. В момента спи от 11.30 до 13.00.

# 17
  • Мнения: 2 910
Дъщеря ми започна да спи веднъж дневно около 1г.и3м., синът ми още спи по 2 пъти, а до скоро и по 3.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Дъщеря ми е на 1год. и 1 месец и спи по 2 пъти на ден. Струва ми се, че вече може да издържа по-дълго будна и да спи само веднъж през деня, но на мен сега ми е удобно да спи 2 пъти.
 Съвсем скоро ще сменим режима.

# 19
  • Мнения: 2 131
Алекс мина на еднократен сън това лято, тоест е бил някъде на година и 3-4 месеца.

# 20
  • Мнения: 4 292
Синът ми някъде след годинката започна да спи веднъж дневно. По четири-пет часа накуп. Така, докато стана на почти четири, когато и обедният сън преустанови.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 275
Синът ми до 1 г. 8 м. спеше по два пъти на ден. Връстниците му отдавна спяха по веднъж. Но той така си пожела...

# 22
  • Мнения: 2 334
До 1 годинка дъщеря ми спеше по 2 пъти на ден-преди обяд час и половина и след обяд час и половина.Записах я на детска кухня и трябваше да я отуча да спи преди обяд за да ходим за храната и сега спи само на обяд.Определено ми беше по добре като спеше по два пъти.

# 23
  • Мнения: 168
дъщеря ми спи по веднъж на ден от 9 месец спим само на обяд от12 до15

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Алек почна да спи само следобяда когато бе на 1 и 5 м  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 740
Моят син от известно време почна да спи само 1 път на ден от 13 до към 15 часа

# 26
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Деси започна да спи по веднъж на ден някъде след 10тия месец. Но тя спеше веднъж много дълго (около 3 часа) и следващите и спанета бяха по-кратки. Първо и махнах съня някъде около 18-19 часа, който беше станал половин час и започнах да я слагам вечер по-рано да ляга. После така направих и със следобедния сън, който пък се беше изместил към 17 часа примерно, защото сутрешният дълъг започваше от към 10. Т.е. при нас доста идеално и елегантно дългият сън се измести от сутрешен в следобеден.
Имайте предвид, че тук роля играе и нервната система на детето. Има деца, които не могат да спят повече от час, час и половина наведнъж и тогава ще си наваксват с повече спанета за деня.
Както обикновено всяко дете си е различно и просто трябва да го слушаме Peace

# 27
  • Мнения: 2 172
Понякога спи веднъж след обед,понякога въобще не спи  Peace
Както си реши,никога не е имала режим,както дойде.НЯма приспиванички,няма ритуали.
Вечер заспива,когато и угасим лампата и спрем тв-то,няма фиксиран час.Когато детето е изморено или му се спи,то си спи  Peace

# 28
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Стела започна да спи по веднъж на ден след 10-тия месец.

# 29
  • Мнения: 5 997
ами не се сещам точно но след годинката

Общи условия

Активация на акаунт