Пролетта е вече тук, ЮЛЧЕ прави все на пук!

  • 10 936
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 114
Виктор беше заспал в леглото на батко си, отивам да го нагледам, а той се преместил в неговото. Shocked Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 254
Oх, Боряна, представям си колко ти е трудно. И мъжа ми много се панира, когато Кая е с температура. Дано днес Дели вече няма Т и да се окаже, че си била права да устискаш досега  Hug

Ува, много пролетно настроение в аватара ти!

Албена, Калина и Сървайвър са много сладки (дано оцелее кучето  Wink)

Booty, Много смешно за Заговезни  Laughing

Интересно ми е много какво пишете за ревността. Аз например не помня да съм ревнувала от сестра ми (по-малка с 5 год. и 4 месеца). Обаче ме влудяваше как злоупотребява с плача и ревваше за няма нищо и естествено се караха на мен, щото съм била голяма и трябвало така да направя, че да не се караме. Радвам се, че го виждате това и влизате в положението на по-големите деца  Wink

Яна, преди доста време беше пуснала една рецепта за един орехово-ябълков кекс с локум. Аз съм си я записала, но знаеш ли колко е приблизително количеството на брашното?

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 12:54 от ayka

# 32
  • sf
  • Мнения: 10 216
Виктор последния път беше с 4-5 дни висока Т, наложи се Аб, защото малко преди това беше боледувал с обструкции, каквото и да значи това.
Миналото лято имаше един момент,в който пак имаше 3-4 дни висока Т, нищо друго не се виждаше на преглед и така си и отмина, но само с Панадол и Еферелган.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 524
Виктор последния път беше с 4-5 дни висока Т, наложи се Аб, защото малко преди това беше боледувал с обструкции, каквото и да значи това.
по принцип значи запушване като дума, но не знам при кико какво е било.

ува и аз ти забелязах аватара, много е ведър Peace

# 34
  • Мнения: 384
Галена за тази рецепта ли става дума.
http://kitchenbg.com/view.php?rec=287
Пише до кексово тесто,стана доста лепкаво.А наистина излиза сочен,ама чак сурово-сочен.На мен ми се струваше,че си е суров ама не беше.Инъче е вкусен.
Ува,дано и настроението ти е толкова свежо.  Hug
И аз си спомням,че намразвах брат ми щото все трябваше да му отстъпвам и да проявявам разбиране щото съм по-голяма.Е,колко по голяма съм била с година и един месец разлика.  Confused Да ви кажа аз съм пристрастена към Надина,незнам щото е първо дете или какво,но чак като е на градина и като й прибирам дрехите и играчките се просълзявам,че не е при мене.Луда работа.
Приспах го,никой не е писал та да си довърша.  Mr. Green
Никола ме освободи от това пристрастяване и ме научи да се радвам,но и да помисля за себе си.Той ми е един малък Спортакус,някак ме спасява. И като се има предвид,че само на плодове кара,еле тия банани му спасяват живота.И овесени ядки яде,ама пак не е акал от понеделник.
Оправиха ми миалната и майстора каза да й правя профилактика от 2 шишета оцет,2 пакетчета сода бикарбонат и 2 лъжици сол.Излива се вътре,отгоре филтъра и престоява така 8 часа.

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 14:44 от Ianamama

# 35
  • София
  • Мнения: 114
 Да изпълних се с позитивизъм след залавянето на онзи вредител. След пералня, се сгушила кротко в бодито на Вики и се опитва да намери топло, но...живота и бе кратък.  Twisted Evil

Аз съм второто дете и брат ми често ме дразнеше и съответно него изкарваха виновен.  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 3 414
Орязаха ни майките на близнаци родени 2007 и 08 да не си помислите нещо исках ме си парите за това че имаме 2 деца а те ни дават като за едно,видях че и програмата за детегледачки спря ли,ще се спасявам при Албена и Велина в кризата им ако ми излез не ЗК

# 37
  • София
  • Мнения: 1 244
Хай
Бе малко ме съмнява да има решение по въпроса с ревността  Simple Smile Само в овладяването на реакциите сигурно.

Пневмо 23 го пробутват като "евтин заместител" на Превенар, само дето изобщо не са едни и същи първо, а второ Пневмото ако не се лъжа беше за по-големи деца (над 3 г.) и с повече странични реакции. Тва ми е останало от времето на ровичкане в нета по въпроса. Апропо ние така и още не сме го били пустия Превенар (все отлагаме) и като ни диагностицираха пневмонията декември, с мъжа ми дружно си бихме главите в стената.... че е можело и да не стане така...  Mr. Green

Гери, такава "кубинска" баклава с тесто майка ми я прави, хубава става. Не знам дали е баш същата рецепта, де.

# 38
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПРИвет Laughing Привет! Ей сколасах и аз най сетне да Ви прочета, снощи последно прегледах и бяхте на 19 страница  newsm78а сега леле ужас ама сте бързи и пишете. Та и аз като Боти трябва да си записвам вече за какво трябва да пиша Mr. Green , че то пусто ЕГН си оказва влияние.
КИрова благодари се че не те водих вчера с мен на зъболекар, ако знаех какво ще ми правят изобщо нямаше да отида  Mr. Green, по добре да си бях търпяла старата болка още няколко месеца. Зъболекарката реши, че единия зъб трябва да се умъртви и му извади нервите и така ми го разръчка, че направо ми идваше да вия вечерта като ме отпусна упойката. И сега ме боли, но само като се опитам да ям или по точно да дъвча, така че минавам на кисело мляко, тъкмо да отслабна малко за срещата Mr. Green
Аз да висе похваля, че нямам туберкулоза със сигурност - тестът е отрицателен, та сега ще видим нещо за укрепване на имунитета ще се прави.
МОже да си сложа и аз един превенар, нали става и за мен?
За Вероника питах още миналото лято да и сложим един превенар, още след първата пневмония, обаче странно, но лекарите които питах не ми я препоръчаха за нея, щото била недоносена, ама аз почвам да се чудя, ще питам пак др.Куфарджиева и ще и сложа ако разреши.
А Калина направо ме изпълни, горкото кученце, милото какво ли му е. Hug
БОрянче, и аз ти се възхищавам, на смелостта, аз не бих издържала, само като видя че термометъра показва  - дори 37 и край почвам да се шашкам. При нас пък таткото е по смел и по не се стряска, а аз съм паника голяма.
Ува, надявам се че гадинката си я размазала хубаво  Twisted Evil, щото те са много упорити и ако не ги смачкаш с ноктите на пръстите може пак да оживее, много са упорити.
Аз в момента стягам багажа, че ще си караме бабата и ще им погостуваме малко за празниците. Искам да ВИ пожелая на всички много приятни мигове и весело изкарване на празниците и много мартенички на малките сладури. БАба МАрта да им донесе само здраве! А ето и една почрпка, щото аз имам и повод на първи март, но тъй като няма да се включа скоро да се почерпите за здраве макар и виртуално, а поводът е че и аз влизам в Христовата възраст Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 568
Преди малко дойде племенницата ми на 10 год.  ревяща и трепереща. Някакъв педофил я заговорил на спирката с предложение за снимки срещу заплащане. Разпитвал я къде живее, как се казва, искал телефон. Тя едва се отскубнала. В паниката си слязла на по-ранна спирка точно срещу парка Боримечката където нямало никакви хора и тръгнала да тича, този я е гонил и й скъсал якето. Добре, че й хрумнало да влезе в една бензиностанция.  Praynig Оплакала се на служителите и го изгонили. Чудя се защо не са го набили. #2gunfire Ще се побъркам направо, ако тоя ми падне ще го изкормя.  Sick

# 40
  • Мнения: 4 300
Иве, ти нали не си очаквала да влезе със задна дата Shocked   Това е все едно ние да чакаме да ни доплатят още 90 дни пълно майчинство или пък недай си боже, ако от догодина му намалят срока да връщаме пари.
Следя всички сладкиши, утре ще чета старателно, че да се подготвя за евентуално посещение при кумовете ( аз не съм религиозна, та може да има и малко пристъпване на традициите).
Сега като говорите за тоя Преневар ще взема и аз да се разровя. По принцип мислех да се огранича само със задължителните ваксини, ама....

Ува, аз преди време пръсках обувките ни и около входната врата за бълхи, за профилактика. Имаше едно такова лято, когато бяха налазили около блока Confused.

Да ви се оплача, от около седмица Никсъна не иска мляко- нито кисело с мюсли, нито само кисело, нито айрян, нито сирене. Направо не знам какво да го правя. Дано да е период и да си отмине. Обаче на месо не мога да му насмогна, непрекъснато виси на вратата на хладилника с жален поглед. Днес му дадох едно филе, нарязано на малки кубчета ( остана от снощната пица, хем да го яде по бавно, че като е на резенчета и го гълта като прахосмукачка)- изпощи го за секунди, като идваше да ми носи парченцата маслини, които също бяха нарязани вътре  Laughing

Честит рожден ден в аванс, Семирамида   bouquet

Гери, ужас  Sad Добре, че е запазила самообладание малката.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 414
Ти пък ще ме изкараш много тъпа Хриси,не пиша първо сигнално и щом споменавам значи е имало защо.Ако те интересува въпроса,има тема,гаранция за двуплодна бременност няма.

Гери звъняхте ли на полицията?Ужасна случка Shocked

# 42
  • София
  • Мнения: 568
Майка й ще я води в районното да подават жалба ли как се казва. Потресе ме факта, че този я е "омайвал" от центъра до Красна поляна, имал е вид на циганин, защо никой по-възрастен не се е намесил?!!!!!!!!!!  #Cussing out #2gunfire
Иве, и аз вчера това слушах по телевизията и с мъжа ми се възмущавахме. Много несправедливо!  Naughty

# 43
  • Canada
  • Мнения: 231
Гери, горкото дете, важното е, че все пак се е справила със ситуацията. Може би е добра идея да говори със специалист, за да преодолее по-леко шока. Ето в такива моменти съм много доволна, че тук нямаш право да оставиш дете до 12 г. самО. Доста е трудно с организацията - водене и прибиране на/от училище, извънкласни занимания и т.н., но все някак се справят хората. Често се редуват родителите на приятелчета.

# 44
  • Мнения: 4 300
Ех, следя ги аз много подробно. Истина е, че отчасти е несправедливо- бяха приели един закон, после изведнъж се оказа недовършена работа ( заради липсващия правилник), и накрая пуснаха съвсем трето нещо.
Обаче  не може да се отрече, че всички с деца под една година ще бъдат по доволни- ще получат парите накуп и освен това ще се спестят пари за администрирането.
Аз лично съм против новия проектозакон, но пък не мога да кажа и на черното бяло Peace. Винаги има ощетени, въпросът е че понякога има и спечелили.

Общи условия

Активация на акаунт