Пролетта е вече тук, ЮЛЧЕ прави все на пук!

  • 10 930
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 17 592
Имаме 220 лв за 3м.по принцип не сме плащали повече от 100лв за тримесечие.
Отивам с децата за свещи
Иве, не разбрах нищо от това. Ако не е към мен, извини ме. Ама докато стопля....

Кати, комбинацията главни букви и червено много бие на очи и дразни  :peace:

Ха-ха-ха.
Ами така става, като не чета какво съм писала.
Нали преписвах и гледах в листата. Ииии... Ами, капс-лока се намира в опасна близост до шифта...  Embarassed
Сори.


кати ето какво намерих из постовете на мими че и аз съм изпуснала.тя и марти ми е писала амааа Blush Blush Blush трЕбва със шрифт огромен да е кат за мен, с цайси съм де  Laughing Laughing Laughing
http://www.riokoz-vt.com/hep.htm

Много благодаря - ама аз питах ваксината каква е, коя е, по- скоро, че съм изтървала иии... Blush

marisasav, имам доста деца край мен, записвано скоро на ясла (за щастие не познавам никого, който би лишил децата от защита - пък и едва ли бих поддържала познанство с такъв човек, та... не е странно), задължително се иска такъв документ - това е копие от страницата на картона с имунизациите. Това, което правят описаните от теб закононарушители, е да фалшифицират - най- често с помощта на длъжностно лице (педиатър) този документ. Според собствените им (на разни места в този сайт) признания. 

За да бъде записано детето това е един от задължителните документи, без него не може. Формално не може.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:22 от katiABV

# 256
  • София
  • Мнения: 3 414
Мими,видях имена,но ми беше по интересно предимството.Близнаци няма други.
Живея в тоя квартал от 25години имам си собствено жилище,да се разведа или да го утрепам моя мъж? Laughing
Ува тая катастрофа направо ми събра очите,Господ ги е пазил тези хора колите бяха много зле.

# 257
  • sf
  • Мнения: 10 208
Лайно е слбо казано за туй нищожество.
Сега трябва да му забранят да има книжка поне няколко години, хванат ли го пак- да го лишат от нея доживот, а хванат ли го още веднъж да го тикнат в затвора. Така ще се научат, инак няма как. А и родителите май не е зле да  понесят някоя и друга по-солена санкция.

# 258
  • Мнения: 1 811
Цитат
marisasav, имам доста деца край мен, записвано скоро на ясла (за щастие не познавам никого, който би лишил децата от защита - пък и едва ли бих поддържала познанство с такъв човек, та... не е странно), задължително се иска такъв документ - това е копие от страницата на картона с имунизациите. Това, което правят описаните от теб закононарушители, е да фалшифицират - най- често с помощта на длъжностно лице (педиатър) този документ. Според собствените им (на разни места в този сайт) признания. 
добре, ако на тази страница липсват една или всички имунизации, отказват ли записване? Мими, ще ни каже де  Wink


# 259
  • София
  • Мнения: 254
Kирова,  Hug, бързо възстановяване на Сашко!

Кая суче за заспиване, но суче по съвсем малко от всяка гърда, казва, че млякото е кисело, мести се на другата, пак каза, че е кисело и сега не иска. Много странно. Не ми се опитва да проверя.

# 260
  • USA
  • Мнения: 559
Донси, кажи как реагира Роки като гледа баща си по телевизията/компютъра?

# 261
  • Мнения: 4 300
След вчерашния Пентаксим Никсъна вдигна Т през нощта. Доколкото можах да измеря е 37.9. Дадох Панадол, но ми е едно такова сдухано, че няма да ме има цял ден Confused
Дано да е само това и да не е настинал, че вчера отвисяхме на терасата по грейки. Уж беше топло, ама знае ли човек...Да беше друг ден хич нямаше да се притеснявам, но в комбинация с ваксината е гадничко.

# 262
  • Мнения: 1 811
Рокси, много неприятно. Дано да е лека реакция от ваксината и бързо да мине  Hug

Цитат
Кая суче за заспиване, но суче по съвсем малко от всяка гърда, казва, че млякото е кисело, мести се на другата, пак каза, че е кисело и сега не иска. Много странно. Не ми се опитва да проверя.
Shocked освен да те питам дали си си правила тест скоро  Laughing може ли да е от много сладка паста за зъби, в сравнение с която кърмата да изглежда кисела  newsm78

# 263
  • Мнения: 389
ДУ!

4естит Имен Ден на вси4ки малки и големи  Hug

То и аз трябва да ви по4ерпя  newsm64  bigdance2 newsm38

Толкова за сега,4е диването стана в 8 без не6то и о6те хода като пияна .  Tired

# 264
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
Първо да ви почерпя за именния ден на Тедо ,

който тази сутрин стана в 6,30 и спа доста неспокойно.Ками , май вие скоро махахте бибата и Ева ли беше така в началото?
Сега си отспива и добре , че към обяд ще ходим да купуваме подаръци.
Честит имен ден Буболече !
Рокси , не се притеснявай , дано днес няма температура.
Кирова , миличкия Сашко  Hug.
И на нас ни искаха задължителните ваксини при записване в яслата.Всъщност нямам идея как може да се приеме дете без ваксини , може би е точно както Кати казва , педиатъра да излъже.Но пък тогава той понася отговорността , не знам колко педиатри ще се съгласят.
Отивам да приготвям обяд , преди зверчето да се е събудило.
Хубав ден !

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 10:01 от billie

# 265
  • Мнения: 312
привет Simple Smile

Кирова, бързо да се възстановявате!  Hug

Хриси, тя Доротея се разсополяви след пентаксима, ама отмина за 1 ден... дано да не е настинал Никсъна  Heart Eyes


И ние да почерпим за имен ден, нищо, че си имаме и друг. На мен Тодоровден ми е от любимите празници Simple Smile

Честито на Тедо, Тошко и всички други празнуващи!  Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 1 811
Честит имен ден на Доротея, Тедо и Тошко!   Hug

# 267
  • София
  • Мнения: 1 244
Честито на именниците и от мен!   bouquet

Аз пък имам "коне" в името си, ще помисля дали да не го използвам като повод довечера  Mr. Green

Ако търсите съвет за унищожаване на цветя, мога да помогна. Цял филадендрон си отиде под мойте грижи преди време.

Николета по принцип си става между 6 - 7. И аз с нея...  Tired

# 268
  • Мнения: 616
Добър ден  и от мен
Честит имен ден на всички малки и големи именици .
Почерпете се кой с каквото обича и за здравето и на нашия тати и той днес е именик.
Днес ни изписаха вече от болницата Сашето ходи и се моли за ядене милото вече неще да погледне солети и обикновени бисквити и варени картофи моли се за супа напавих му супичка хапна и сега вече е доволен.Сега ще се захранваме по малко снощи плака и за салам ама него скоро вяма да го види.
Кото оправя къщата и прането от болницата ще чета и пиша.

# 269
  • София
  • Мнения: 254
Честит имен ден на Доротея, Тедо и Тошко, bubulechkata и съпруга на Кирова! Да са здрави и щастливи!

Браво на Сашето, щом има апетит, всичко е наред  Hug

днес не ми е кисело млякото  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт