Да оставим природа за децата си - нека подкрепим протеста днес!

  • 1 725
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Успех и от мен   Hug

# 31
  • Мнения: 875
и от мен виртуална подкрепа. безумията просто нямат край...

# 32
  • София
  • Мнения: 172
Какво ви е мнението за отделна тема за днешния протест? Текущата тема информираше за протеста в петък и си мисля, че се следи от по-малко хора.

# 33
  • Мнения: 149
Здравейте мами,

Привет Боби -bg

Нищо лошо няма да има и още теми за протестите срещу беззаконията в БГ паркове...Колкото повече толкова повече : )
Но аз продължавам да пускам допълнителна инфо по протестите тук... А като пускаме нови постинги непрекъснато изтласкваме темичката напред и така си е пак актуална. Наистина съжалявам, че не мога да съм сега пред Министерски съвет... Но съм убедена, и че има други начини да изразим гражданската си подкрепа за каузата на българските паркове. Ето още един подсказан ни от Коалиция За да остане природа в България:

Здравейте,
Искате ли да се запазят от незаконно застрояване Природните паркове "Витоша", "Странджа" и "Врачански Балкан"
Искате ли директорите им инж. Тома Белев, инж. Златарев и инж. Н. Ненчев да продължават да ги управляват и гарантират прилагане на закона, за да изразите гражданската си позиция и настоявате да се спазва закона?

Eлате днес, 4-ти март (сряда), от 16:00 до 18:30 часа пред Министерски съвет

Нека да призовем Министър-председателя и целия Министерски съвет да си свършат работата и да се погрижат за природните паркове в България, като гарантират доброто им управление и опазването им.

Моля, разпространете до всичките си контакти.

Подали сме уведомление в Общината.

ДНЕС СПЕШНО звънете и пишете на тези, които искат да ги уволнят под натиска на инвеститорските интереси за застрояване на:

БСП
София ул. Позитано 20
Централа: + (359 2) 8107200
Пресцентър: + (359 2) 981-20-10
e-mail: bsppress@bsp.bg

МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
ДИРЕКЦИЯ "Правителствена информационна служба"

1194 София
бул. “Дондуков” №1 - тел. централа 940 29 99
тел.: (02) 940 27 70
факс: (02) 980 20 56
е-mail: GIS@government.bg

Председател на ДАГ
име: доц. Стефан Илиев Юруков
телефон: +359 98511205
електронна поща: syurukov@dag.bg

Заместник Председател на ДАГ
име: инж. Росен Савов Попсавов
телефон: +359 98511513
електронна поща: popsavov@dag.bg

# 34
  • Мнения: 14 654
Toва с призоваването да се препраща на всички контакти си е чист спам и ако го няма, може би повече хора ще искат да се включат в он-лайн протеста.
Просто като видиш "препрати на всички", директно не четеш нататък.

# 35
  • Мнения: 2 759
                      Сега видях ето това: http://forthenature.org/actions/180. Някой звъня ли днес?

# 36
  • Мнения: 149
Янечек за какъв спам говориш  Simple Smile

Ако имаш предвид дадените по-горе координати на които да се пише/звъни - това съвсем не са случайни хора и призива на организаторите съвсем не означава дайте да си спамваме наляво надясно. Това са точно хората от които зависи вземането на решенията за уволняване на тези директори и ако ние им заявим нашето мнение по въпроса има голям шанс то да бъде бъде чуто - нали идват избори все пак  Wink
....

# 37
  • Мнения: 14 654
Наистина ли не разбираш или се правиш на приятно разсеяна? Става дума за този текст в сайта за он-лайн подкрепа на протеста: Моля, разпространете призив за акцията до всичките си контакти. Това какво е, ако не спам  Tired

# 38
  • Мнения: 149
Янечек
мисля, че ти си тази която не разбира Simple Smile ...но ако си правя труда да отговарям е не защото не ми харесва тона на поста ти и не защото ми се влиза в спор (не мисля, че е уместно в случая), а просто за да внеса малко яснота. А и така може повечко хора да разберат за какво иде реч...

Става дума за това, че в страната има медийно затъмнение по темата...има къде къде по-интересни неща, като например изнасилвания, грабежи...А и на някои хора не им изнася да се шуми по случая...
А и кой би обърнал внимание на протест от...100-200 човека. Но ако хиляди ЧУЯТ, ИНФОРМИРАТ СЕ, РАЗБЕРАТ ЧЕ ТЕХНИЯ ИНТЕРЕС също е засегнат, то тогава може и да се привлече интереса на медиите, а и да се реши проблема в интерес на природата...

Искам да уточня също така и, че текста който вероятно визираш е разпространен в е-група от хора които се интересуват от проблемите на природата и се подразбира, че техните контакти или тези на които решат да изпратят тази инфо също се интересуват.

И още не мисля, че тази тема е спам... Ако не ти е интересно - просто не чети, има къде къде по интересни теми в клюкарника  Wink

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 14:05 от heberlea

# 39
  • Мнения: 149

Ето и информация относно развитието на протеста срещу неправомерното уволнение на директорите на природните паркове! Благодаря на всички, които които се включиха макар и on line!! Имаше ефект!  bouquet

***************

Опазихме директорите на Витоша, Странджа и Врачански Балкан!
http://www.greenbalkans.org/show.php?language=bg_BG&id=572&cat_id=35

Кампания "За да остане природа в България!"
http://forthenature.org/
*****

# 40
  • Мнения: 1 849
Това е страхотно!!!

Общи условия

Активация на акаунт