Вземате ли форума насериозно?

  • 4 845
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 436
Вземам насериозно определена част от него, която може да е полезна.
Всичко останало си е за забавление.
Има и много хора, които са се взели твърде насериозно тук, но това си е тяхна работа. )

Не пиша нищо, за да се харесам на когото и да било. Дори напротив, много хора не ме харесват. ) и това за мен е добре. )

# 46
  • Мнения: 6 713
Но вземате ли форума като цяло насериозно? - Едни неща ги взимам, други - не. Т.е. определени подфоруми са ми важни - кърмене, хранене на бебета, възпитание, а други - само за забавление.  newsm68

Важно ли е за вас какво впечатление създавате и оставяте у съфорумките? - Който иска да ме харесва, който не иска - негова работа.  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 626
Като цяло има много полезна информация . Но за съжаление и тук има хора които си избиват комплексите вместо да помогнат или ако не могат поне да оставят другите да го направят.
Така че по-скоро го приемам на сериозно , естествено има и теми които ме разтоварват и обичам да си губя времето с тях.

# 48
  • Мнения: 2 448
Цитат
Заглавието е " Вземате ли форума насериозно ",

Заглавието може да е това, но темата не е само заглавие все пак. Отговорила съм по въпросите, а не само по заглавието.
Това, че през по голямата част от деня съм пред компютъра и мога да отделям време за форума, не го прави от сериозната част от живота ми като цяло. Забавлението също може да е ежедневно, кой колкото може да си позволи.  Laughing
Много минимална част от потребителите вземам на сериозно, голяма част дори не ги чета, не съм ги запомнила. Ако от 90 000 души обръщам внимание на 50 това вземане на сериозно като цяло ли е? Според мен , не. Както казах и в сериозните под форуми също малка част от мненията ценя, и ако наистина инфото, което търся ми е важно, доста се ровя, докато отсея плявата.
А това, че с някои от хората съм завързала и лични контакти, може би е единственото, което мога да определя като вземане на сериозно.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 074
А аз го вземам абсолютно насериозно.
Сигурно аз ще ви прозвуча несериозно, но е така.
От форума можеш да извлечеш информацията, която ти е необходима.
От форумките и форумците можеш да получиш съпричастие и съчувствие.
Ако се наложи, получаваш и необходимата помощ - морална и материална, ако щете.
Колко много "Зов за помощ" - и форума е насреща !!!
Няма да изпадам в подробности
Пързалките ги има навсякъде и не ми правят впечатление.

# 50
  • Мнения: 677
Минзухар, пусни тема: Ползвате ли интернет?

# 51
  • Мнения: 641
О, да. Толкова насериозно, че първите месеци когато се регистрирах ходех със зачервени очи от четене и взиране в монитора. Много инфо, много нещо. Докато изчета всичко интересно за мен почти целодневно "висях" тук. Сега по-малко влизам, но още има теми, които сериозно ме вълнуват и чета с удоволствие.

# 52
  • Мнения: 2 448
О, да. Толкова насериозно, че първите месеци когато се регистрирах ходех със зачервени очи от четене и взиране в монитора.

Сигурно и свят ти се е завивало като се опитваш да си представяш визуално форумките докато ги четеш.  Laughing шегувам се, мисля разбра по какъв повод го написах

# 53
  • Мнения: 2 401
Минзухар, пусни тема: Ползвате ли интернет?

Кво да пускам, то е очевадно, кои ползват и кои си живеят у него. 

# 54
  • Мнения: 677
Ми за чий ти е тази тема?

# 55
  • Мнения: 2 374
Яко насериозно да.Толкова много,че ако оставя лошо впечатление на някой любезен съформец направо бих се гръмнала.

# 56
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз съм 50 на 50. Има си сериозни и несериозни неща, стига човек да може да ги различава. И да добавя, форумът не е само "Клюкарника".

# 57
  • Мнения: 335
Това като "Вземате ли насериозно жанровете".




# 58
  • Мнения: 592
Когато започне да ми дава заплата ще го взема насериозно!

# 59
  • Мнения: 4 678
Баси............кви сте несериозни Crossing Arms Joy

Общи условия

Активация на акаунт