Отговори
# 225
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Хайде Яна, ти си наред  Hug В чужбинския форум вече се организираме желаещите да пращаме коледни картички. Чакам пълния списък на децата от дома в Брацигово - поне 2 имена + рождена дата.
Благодаря bouquet

# 226
  • Мнения: 2 577
Снежи, ще гледам другата седмица вечеда имам списъците.

Другия четвъртък ще отидем с пловдивски майки в бебешкия дом към 10 часа - който е свободен - да дойде
Има нови неща там - директорката Видева в момента не е директор - има временно изпълняващ длъжността и ще има конкурс. Децата долу вече не са в две групи, а в една - 14 са общо. Намалелие са драстично. Общо в дома има 45 деца.


Предстоящи събития:
Парти за рожденици за бебешкия дом/ началото на другия месец/
Посещение на Брациговски дом/ октомври/
Кой кога е свободен, момичета?
Ще ми се да направим среща, все по-малко време имам и ми се ще да обмислим въпроса за човек, който да се заеме с нови инициативи newsm78

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 16:19 от Мухата Цецка

# 227
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
ОООООООО Янче, добре сте се завърнали към действие!   bouquet
 

# 228
  • Мнения: 2 577
ОООООООО Янче, добре сте се завърнали към действие!   bouquet
 
Кари, влзам в релси, ама нали нова работа и ми е още пълен хаос. Нон стоп писане и ангажименти Hug
Успех на поход от цялото си сърце ви желая!

# 229
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
ОООООООО Янче, добре сте се завърнали към действие!   bouquet
 
Кари, влзам в релси, ама нали нова работа и ми е още пълен хаос. Нон стоп писане и ангажименти Hug
Успех на поход от цялото си сърце ви желая!

Супер за новата работа!   bouquet не смеех да попитам да не те настъпя по мазола, ноооооооо
сега ти желая УСПЕХИ!

# 230
  • Мнения: 1 938
Не мога да открия другата тема, затова пиша тук.
ИСКАМ ДА ВИ ПОМОЛЯ:
 Ако имате дрехи, които вече са ви омръзнали,
ако имате обувки /36 - 37 номер/;
или детски обувки - за момче в 1 и момиче във 2 клас,
както и
дрешки за тези деца, ще се радвам, ако се включите с помощ за една мама, която е настанена в комплекса.
Майката е с три деца. Третото е бебче на няма и два месеца. В момента тя лежи с бебето в болница, тъй като то е с пневмония.

# 231
  • Мнения: 1 938
Момиченцето носи 33 номер обувки, а момченцето - 32. Peace

# 232
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт