поговорете с мен...

  • 4 094
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 474
Опитвала ли си да си намериш друга, по-доходна работа, за да не си зависима?
Много тъжна история имаш..... Confused Все пак нещо трябва да промениш, за да продължиш напред.

# 46
  • Мнения: 5 710
аз искам да попитам в каква елитна институция работиш и защо нямаш пари.
как може някой да ти хвърля железни левчета и ти да си все такава 'некачествена и очукана".
промени ако можеш мисленето си и потърси работа за пари. понякога е по-достойно да не работиш 'по специалността', а да имаш пари да си купиш билет да си видиш детето.

# 47
  • Мнения: 686
Много умни неща казани в тази тема jullianna,AGAPH-мъдри думи.

Аз също знам какво е човек да се чувства слаб.За съжаление толкова много неща има покрай нас които не са в ред.Аз живея в малък град,където труда е ниско платен.Имаме пари,но за да стигнат,трябва да сме пестеливи.За щастие съпругът ми е голяма опора и някак си по-лесно се изживяват дребните трудности.Преживях доста,доскоро мислех,че съм стигнала дъното-загубих родител,децата все бяха болни,скарах се със свекито,но мъжът ми беше опора да вдигна глава.Реших да променя всичко.Вече не се интересувам от мнението на другите(и на свеки),за загубата на баща ми още ме боли,но реших когато ми стане мъчно да си спомням хубавите моменти като беше жив,децата,да чукна на дърво,се оправиха,аз реших да уча,а само допреди няколко месеца бях на дъното.

Петъчна извини ме за излиянията ми в твоята тема и знай,че винаги има начин да преодолееш това което ти се случва,колкото и трудно и непоносимо да ти се струва Hug.Моя съвет е,опитай се отново да намериш път към съпруга си,стигни до сърцето му,оправи си семейството,защото то е най-важно! Hug

# 48
  • plovdiv
  • Мнения: 122
Добро утро Петъчна! Как си днес? Погледни колко хубав ден е - по- хубав от вчерашния! Навън е слънчево и приятно за разходка ( поне тук в Пловдив е така). И по- хубаво ще става.  Кажи си, че от днес по- ведро ще гледаш на нещата и всичко ще бъде наред!!! Усмихни се! Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, и аз искам да разбера как е днес Петъчна  Hug

# 50
  • Мнения: 2 590
И във Варна времето е чудесно, предполагам е такова в цялата страна. Излез разходи се , разведри се. И после пише как се чувстваш.  bouquet

# 51
  • Мнения: 18
петъчна_,

ти така пишеш за себе си , все едно , че си последния парцал на света... никакво образование ли нямаш? Чак пък да не можеш да си намериш по-добре платена работа не мога да повярвам. Или просто ти самата не искаш да се вземеш в ръце?
И Самочувствие ли нямаш? Ми ти сега си на това мнение, ми какво ще остава за следващите 40 години..
Аз ако бях на теб, бих си вдигнала главата и направила всичко възможно да си стъпя на краката по един или друг начин. Никой не казва, че ще ти е лесно. Лесно в този живот няма. Но чак пък толкова да се унижаваш  Thinking

# 52
  • Мнения: 293
Петъчна пиши !!! Какво става днес теб ? Как си ?   Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 2 901
Днес петъчна вероятно е съботна и мисли по друг начин.

Чудя се кога бих се чувствала по този начин, дано никога. Откакто съм започнала работа преди 12 години вървя само напред, с доста упоритост, доста жертви, но докато преди работех за самочувствието си, сега то вече работи за мен. Имам семейство, 1 прекрасен съпруг, 2 чудесни деца. Вече имам очаквания и останалите хора да правят компромиси с мен, не само аз с тях. Ако видя че нещата не вървят както ми е удобно, ще се продам добре на работа някъде другаде - никога не съм била зависима, нямам намерение да бъда.

Седмична, разкажи ни за себе си, но не с чувства, а с някакви факти, които можеш да си позволиш да споделиш - какво работиш, като позиция, без фирма, какво си работила преди. В елитната фирма има и неелитни позиции, това ли ти тежи? Какво си правила до сега - какво си работила, какво си мислиш, че можеш да правиш най-добре? Тук може всеки един от нас да има някакъв начин да ти даде идея как да промениш нещата и да живееш с вдигната глава.

# 54
  • София
  • Мнения: 2 623
Валя, първо драго ми е да те видя  Hug
Аз имам същите въпроси към .......... хайде ще
си я наричам петъчна .
Наистина форумът е невероятна сила,
може много хора да ти помогнат, но
най-напред трябва да си помогнеш сама !
Ще чакаме новини от теб .......... както и отговори  Hug

# 55
  • Мнения: 668
Здравей петъчна.Изчетох темата,много е тъжно всичко което си написала.Жените на 40 години незнам защо,но да не кажа всички някак в този период от живота си се чувстват като теб.Ще  излезеш от тая дупка,трябва да излезеш.Ти си в разцвета на силите си.В тази държава е тежко,но погледни малко по ведро.Няма ли начин да поговориш с съпруга си?Колкото и да сте охладнели един от друг той ти е мъж,баща на детето ти.Поговорете като приятели.
Понякога е хубаво да си налееш чаша вино и да се отпуснеш,но тя не е достатъчна за да ти се оправят проблемите.Говорете ,говорете с хората околко вас.Не се затваряй.Сигурна съм че имаш прекрасно семейство,просто му трябва освежаване.

# 56
  • Мнения: 1 559
Малкият е на 9.
Баща му понеже има добра заплата плаща вкъщи парното,водата,аз не мога,нямам възможност,аз купувам храна и за домакинството каквото трябва , купувам дрехи на детето,обувки,неща свързани с училището.Но парите са малко и свършват неусетно и издъхвам,като сега.
Не се оплаквам,просто ми е тежко.
Кому е нужно хората да се борят с такива нечовешки и унизителни ситуации,защо живота е устроен така...знам че има ужасно много мъка по белия свят,но все съм се питала,защо,защо???

Всички носим човешки души,всички като деца сме мечтали и вярвали...къде са ми мечтите...понякога ми се иска да изкрещя:МАЙЧИЦЕ,НЕ МОГА ПОМОГНИ МИ Cry Cry като едно време,но знам че съм голяма и знам че никой не може да ми помогне Sad Sad

Според мен,за да постигнеш нещо в живота,трйбва да знаеш какво искаш,какво целиш Peace.Ако се оставиш на течението,то може да те отведе на такива брегове като твоя. Tired
Трябва да изкрещиш наистина,трябва да се бориш.Само със самосължаление,рев и смачана физиономия не се стига до НИКЪДЕ. Naughty
Бъди весела,поставяй условия,казвай какво искаш(директно),мечтай и гони мечтите.
Сила и кураж за да излезеш от ситуацията. Hug

# 57
  • Мнения: 846
Жалко, че "петъчна" не се включи отново, а толкова хора бяха загрижени за нея  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт