Благодаря на Бога, вече съм мама!!!

  • 4 668
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Честито мамче,да ти е живо и здраво детенцето.  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 264
ЧЕСТИТО   bouquet  bouquet  bouquet.Да ви е живо и здраво детенцето и много,много да ви радва Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 6 302
Иглика, честито мила.   bouquet Аз те помня от преди време, но напоследък не сме се засичали по темите. Няма значение. Важното е, че ти си сбъднала своята мечта. Да ви е жив и здрав момъка и много радост да ви носи!  Hug
И дай Боже повече такива темички.....  Praynig

# 33
  • Мнения: 975
Честито мамче!Нека ви е жив и здрав малкия мъж!Много късмет от тук нататък!

# 34
  • Мнения: 576
Ех, иглика...помня още като се тюкаше, че не ти идва след диферилина, а аз щях да почвам моя опит инвитро.
После изчезна, а след време подучух, че "май чудото е станало при теб"....

Страшно много се радвам за теб и твоят син !!!
Нека ти бъде  много здрав, усмихнат и щастлив !!!

Прегръщам те и много целувки  Hug

# 35
Съвсем скоро очаквам и аз да се сдобия с бебче ,толкова дълъг път беше до тук,след 6м золадекс.Дано скоро си го гушна.Късмет желая на всички!!!

# 36
  • Мнения: 916
Иглика, колко си потайна  Hug Но и аз те подозирах  Mr. Green Страшно се радвам, честито, да е жив и здрав малкият мъж и много да ви радва. А как се казва, кога се роди?

# 37
  • Мнения: 1 091
Лелееее, каква темичка почти пропуснах  ooooh!. Мила, Игликалика много добре си спомням като не ти идваше цикъла, тогава и аз правех първия си опит, после ти изчезна. Осъмних се, че е станало чудото, а после и ми потвърдиха  Mr. Green. През цялото време се молех да сте добре  Peace. Не мога да повярвам, че са минали месеците и ти вече си МАМА.

ЧЕСТИТООООО!!! Да ви е жив и здрав малкия принц. Много поводи за радост и гордост. Сигурна съм, че си най-щастливата жена на земята и, че трудната бременност си е заслужавала. Надявам се да пишеш повече, когато имаш време  Hug Heart Eyes.

Много, много се радвам за теб. Поредното доказателство, че се случват чудеса
   bouquet.

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Честита ти синя радост,Игликалика,да ви е жив и здрав и много да ви радва  smile3525 smile3525 smile3525

# 39
  • Мнения: 3 010
Честита радост, много здраве и прекрасни моменти за цялото семейство
  Hug

# 40
  • Мнения: 1 247
Игликалика честита сбъдната мечта  bouquet
да ти е жив и здрав малкият юнак Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 765
Честит син, Игликалика! Чудех се и аз къде изчезна, а то било заради най-голямата радост. Бъдете живи и здрави! Hug Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 649
Ех,Иглика помня те аз тебе.4естита ти радост в синьо.Здраве и много щастливи мигове на мал4о.

# 43
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Иглика, честито! Много се радвам за теб! Чудехме се къде изчезна, но добре ,че е било по такъв повод. Да ви е жив и здрав малкия юнак!

# 44
  • Мнения: 1 768
Честито мамо Иглика , вече мислех пак да ти се обаждам ! Да е жив и здрав малкия юнак и много да слушка мама и тати !

Общи условия

Активация на акаунт