Отговори
# 15
  • Мнения: 400
Пу първа! Mr. Green

Резултатите от анкетата:

На коя героиня симпатизирате?
Брук     - 50 (52.6%)
Тейлър    - 37 (38.9%)
И на двете    - 8 (8.4%)

Радвам се,че има повече нормални хора в тази анкета,50 на брой Heart EyesНека ги е яд другите #2gunfire #2gunfireБрук е звездата на филма Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 85
Но и Тейлър няма да седи мирно доста по-нататък в сериала се забърква и с Рик  #Crazy Но първо ще отнеме Ник  Whistling
След доста епизоди ще се появят майката и сестрата на Стефани ще стане  Joy   Flutter Скоро и Фелиша влиза в действие, тя пък чака дете от Ник  #Crazy
А някой чел ли е книгата ? Заслужава ли си да я купя? newsm78

има книга за дързост и красота Rolling Eyesпак не съм разбрала.не съм я виждала никъде иначе с удоволствие ще си я купя и прочета Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 9 972
Абе анкетата не беше ли до понеделеник? Или не може да се пренася в друга тема...не че има значение.

В предната тема преди да свърши ми направи впечатление един коментар (не ми се връща да видя на кой), че ХТ (доколкото разбрах) а не Тейлър била по-уравновесен човек от ККЛ, защотто ККЛ се била снимала по бельо. Правилно ли съм разбрала? Или става въпрос за героините? Че много ми се иска да коментирам по въпроса, ама да не би да съм разбрала погрешно?

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 08:36 от Lana

# 18
  • София
  • Мнения: 448
ахаааа, схванах  Twisted Evil затова сега ги почва Тейлър, а Брук ще ги повтаря, че то в този град други мъже явно няма Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мис арк,  bouquet

# 19
  • Мнения: 400
Абе анкетата не беше ли до понеделеник? Или не може да се пренася в друга тема...не че има значение.

В предната тема преди да свърши ми направи впечатление един коментар (не ми се връща да видя на кой), че ХТ (доколкото разбрах) а не Тейлър била по-уравновесен човек от ККЛ, защотто ККЛ се била снимала по бельо. Правилно ли съм разбрала? Или става въпрос за героините? Че много ми се иска да коментирам по въпроса, ама да не би да съм разбрала погрешно?
#2gunfireДа,правилно си разбрала.Поредната простотия.ККЛ била едва ли не курва,щом се снима гола постоянно.Децата й ги биели в училище,когато ККЛ се снима по гащички.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 972
Не бих се изказвала толкова крайно...децата на ККЛ наистина са имали проблеми, заради ролята на майката си, но не защото се снима по бельо, а заради неъвзможността на хората да разделят сериала от истинските хора.
Сега няма време, но следобяд, ако ми се отвори мога да напиша какво знам за личния живот на двете (ако ви е интересно) и тогава всеки да си прецени кой какъв е..това са общоизвестни факти, които се знаят за двете - ще се опитам да съм максимално обективна.

# 21
  • Мнения: 690
Lana, ще чакам с нетърпение инфото за двете актриси! Hug

# 22
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Бре ,хора,вие сън не спите ли? Praynig
За къде без мен-и аз  в кюпа айде ... bowuu Blush

# 23
  • Мнения: 4 496
Абе анкетата не беше ли до понеделеник? Или не може да се пренася в друга тема...не че има значение.



По мои сметки предната тема трябваше да "издържи" до понеделник. Ама криви ми излязоха сметките. Много бързо пишете... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 343
Давай Брук  newsm18

# 25
  • Мнения: 3 214
И аз съм тук  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 9 972
Бре ,хора,вие сън не спите ли? Praynig
За къде без мен-и аз  в кюпа айде ... bowuu Blush

Спим smile3524, докато ни оставят, някъде към 7:30 и после  newsm64
 Joy Joy

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Айде и аз да се включа от поспаливите, изпуснах ви  Hug

# 28
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Бре ,хора,вие сън не спите ли? Praynig
За къде без мен-и аз  в кюпа айде ... bowuu Blush

Спим smile3524, докато ни оставят, някъде към 7:30 и после  newsm64
 Joy Joy
Щото мен през нощта ме  newsm45    И сутрин   smile3507

# 29
  • Мнения: 2 311
Анкетата още по-убедителна от предишната Peace

Лана,чакам с нетърпение инфото   bouquet

Мис Арк,браво за темата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт