БЯХ ПРИНУДЕНА ДА НАПУСНА РАБОТА !!!!!!!

  • 5 179
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 16 040
Щом някой, който е учил за програмист и е работил като уеб дизайнер, го задоволява да е маникюрист... нямам какво повече да коментирам. Всеки си има приоритети. Прекараното време с децата също е приоритет.
Мръса дума ли е маникюрист? Не търсите ли всички добра фризьорка, козметичка или маникюристка? А сигурно и педикюр не си правите? Търсените и уважавани специалисти от салоните за красота печелят почти колкото програмистите.  а и всеки е свободен да работи това, което му харесва. Пробваш, не ти харесва и търсиш нещо друго.

# 46
  • Мнения: 238
Срамна работа няма! Освен това съм сигурна, че добрите фризьори, козметици и т.н. могат да изкарват много повече пари от един програмист например. Въпросът е да няма изречения от рода "да не говорим за какво съм учил, пък каква стана..." 

# 47
  • Мнения: 2 757
Никога не съм ходила ни на маникюр ни на педикюр лично аз и не виждам никакъв смисъл да го правя. Не се лакирам. Ако ми се наложи обаче мисля, че сама мога да си направя съвсем приличен маникюр и педикюр. И на кола малка не съм ходила, сама си върша тази работа и не виждам как по добре може да ми я свърши някой друг.
Но съм сигурна, че тези професии печелят добри пари като гледам колко кокони се навъртат из фурума  Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 708
Никога не съм ходила ни на маникюр ни на педикюр лично аз и не виждам никакъв смисъл да го правя. Не се лакирам. Ако ми се наложи обаче мисля, че сама мога да си направя съвсем приличен маникюр и педикюр. И на кола малка не съм ходила, сама си върша тази работа и не виждам как по добре може да ми я свърши някой друг.
Но съм сигурна, че тези професии печелят добри пари като гледам колко кокони се навъртат из фурума  Wink

а сама ли се постригваш
ходенето на козметик, на маникюр или на педикюр не трябва да се свързва с думата кокона
сори за спама

# 49
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Никога не съм ходила ни на маникюр ни на педикюр лично аз и не виждам никакъв смисъл да го правя. Не се лакирам. Ако ми се наложи обаче мисля, че сама мога да си направя съвсем приличен маникюр и педикюр. И на кола малка не съм ходила, сама си върша тази работа и не виждам как по добре може да ми я свърши някой друг.
Но съм сигурна, че тези професии печелят добри пари като гледам колко кокони се навъртат из фурума  Wink

Щом никога не си ходила, няма начин да имаш мнение по въпроса. Не защото нямаш право на такова, а защото не можеш да сравняваш нещо, до което не си се докосвала НИКОГА. Аз също разполагам с огромна колекция от лакове, но повярвай ми, няма нищо по-приятно от това, да се отпуснеш на стола и да се оставиш да те глезят маникюристка или педикюристка. Както се казва, нямам достатъчно време, за да се лакирам сама... Добрите специалисти са рядкост, затова дали са учили за програмисти или за учители по английски, ми е все едно...

# 50
  • Мнения: 2 757

Щом никога не си ходила, няма начин да имаш мнение по въпроса. Не защото нямаш право на такова, а защото не можеш да сравняваш нещо, до което не си се докосвала НИКОГА. Аз също разполагам с огромна колекция от лакове, но повярвай ми, няма нищо по-приятно от това, да се отпуснеш на стола и да се оставиш да те глезят маникюристка или педикюристка. Както се казва, нямам достатъчно време, за да се лакирам сама... Добрите специалисти са рядкост, затова дали са учили за програмисти или за учители по английски, ми е все едно...

Е айде сега, не знам кое е хубаво. Просто нямам нужда от този вид услуги нито пък време. Виж, прическа понякога наистина се налага да се направи, а сам не винаги може. Иначе моите начини да се отпускам приятно са други. Въпрос на предпочитания.  Peace

# 51
  • Мнения: 60
NikiFin:Никога не съм ходила ни на маникюр ни на педикюр лично аз и не виждам никакъв смисъл да го правя. Не се лакирам.
Аз не мога да разбера хвалиш ли се с това newsm78
А по темата-времето и мястото в които живеем ни налагат всеки да се ориентира и преориентира,така че да оцелява и да може да си осигурява някакви блага(на всеки според разбиранията).Шефовете търсят работници,които да си вършат работата,а работниците се хващат на работа там където им отърва.И да всеки си има приоритети,за едни е работно време,за други заплащането,за трети естеството на работа и т.н.
Немога да разбера каква е тая драма.Сигурна съм,че всички майки са били в подобна ситуация,в караина сметка всеки си намира изход от дадената ситуация-баба,детегледачка,напускане,преквалификация,търсене на права по законов път и така възможности-бол.Които търси-намира....!

# 52
  • Мнения: 54
А с комисия до колко максимум на година могат да се взимат болнични?

# 53
  • Мнения: 12 666
Никога не съм ходила ни на маникюр ни на педикюр лично аз и не виждам никакъв смисъл да го правя. Не се лакирам. Ако ми се наложи обаче мисля, че сама мога да си направя съвсем приличен маникюр и педикюр. И на кола малка не съм ходила, сама си върша тази работа и не виждам как по добре може да ми я свърши някой друг.
Но съм сигурна, че тези професии печелят добри пари като гледам колко кокони се навъртат из фурума  Wink


Ега ти. Да се въхитя ли, що ли? И какво общо има с темата?

# 54
  • Мнения: 2 757
Мадам Х , А трябва ли да има и колко точно общо трябва да има за да го одобриш  :

vileto33, ами айде де, хваля ли се, оплаквам ли се и аз не знам. Ти кое от двете препоръчваш и предпочиташ  Wink

# 55
  • Мнения: 60
Аз за мен си знам какво предпочитам,а на теб с много топли чувства бих ти препоръчала от време на време да се възползваш от услугите на професионалисти в областа на маникюра,козметиката и фризьорството,колкото и да те е дарила природата,всичко е до време,друго си е професионалист да се погрижи за теб!След това само ще се хвалиш Peace

# 56
  • Мнения: 2 757
Аз за мен си знам какво предпочитам,а на теб с много топли чувства бих ти препоръчала от време на време да се възползваш от услугите на професионалисти в областа на маникюра,козметиката и фризьорството,колкото и да те е дарила природата,всичко е до време,друго си е професионалист да се погрижи за теб!След това само ще се хвалиш Peace

Grinning

Между приятелки

Тъкмо се връщам от салона за разкрасяване
Така ли. И защо не те приеха  Grinning

# 57
  • Мнения: 60

Аз за мен си знам какво предпочитам,а на теб с много топли чувства бих ти препоръчала от време на време да се възползваш от услугите на професионалисти в областа на маникюра,козметиката и фризьорството,колкото и да те е дарила природата,всичко е до време,друго си е професионалист да се погрижи за теб!След това само ще се хвалиш Peace

Grinning

Между приятелки

Тъкмо се връщам от салона за разкрасяване
Така ли. И защо не те приеха  Grinning
Laughing
е то колкото и да са професионалисти в салоните-не са пластични хирурзи!
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт