Детски нефролози и уролози - 14

  • 68 653
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 816
Евро, аз не бих давала нищо докато не се установи проблема какъв е при вас и дали изобщо има.

# 196
  • Мнения: 595
Момичета, този чай има прочистващо действие, професора се изрази адстрингетно действие, не позволява да се развиват бактерии в урината, да не се задържа урина. Каза ми, че той го пие вместо вода и децата и внуците му също, за профилактика! Така че не бих казала, че е специално за конкретно заболяване, а за доброто здраве на отделителната система.
Даването на билки на бебета задължително трябва да бъде консултирано.

# 197
  • София
  • Мнения: 558
Относно чая от билките - и аз съм на същото мнение като Даниела , той предпазва пикочните канали от бактерии , а от там и отделителната система ще е в по-добро здраве.Както е казано по-горе , всичките тези хапове дето ги даваме като уро.... , имуно.... и т.н. са от част от тези билки - мечо грозде , червени боровинки , дръжки от вишна , хвощ , бреза......Това е една профилактика от която ползата ще бъде голяма.

# 198
  • Мнения: 5 531
Мили момичета. Ние днес бяхме  на контролен преглед в Токуда. Нещата при нас се подобряват. Има минимално количество остатъчна урина - 16мм, дискретно количество урина което се връща към десният бъбрек , уродинамиката ни е по добра. Доктора каза че е много доволен от резултатите, засега няма да прави нито калибриране нито нови сники. На преглед сме след 4м, ако нещо не изникне спешно.  Hugна всички.

# 199
  • Мнения: 531
Евро, аз не бих давала нищо докато не се установи проблема какъв е при вас и дали изобщо има.
Heart Eyes

# 200
  • София
  • Мнения: 558
marychery , радвам се за теб и детенце нещата ще се оправят  Hug  bouquet

# 201
  • Мнения: 5 531
leni_rad благодаря. Сега е с гипс на едното краче, но това вече са си бели кахъри...
 Hug

# 202
Благодаря Maricheri,
бяхме на уродинамика в пирогов при доц.Кънчев,съобщих преди месец,че имаме странични ефекти от дриптан,но каза да не ги спираме.Каза също, че до 4 месеца ще я излекува.Също разговарях и с доктор Чаначев.Надявам се повече на това, че ще израсте проблема, полагаме невероятни усилия да се справим.Тъжно ми е за детенцето ми, изживява проблема си трудно,става раздразнителна,често плаче.  261uu

# 203
  • Мнения: 5 531
Виж мила, аз вярвам в професионализна на доц. Кънчев. Но не мисля че щом дриптана при вас дава странични реакции е добре да го продължавате. И при Мария водеше до подобни симптоми и веднага и го спряха - смениха и лечението и сега е много по добре.
Аз ще ти кажа какво правя когато детето ми не е добре - досаждам. На Панчев звъня ако трябва всеки ден, сега я водя и в Токуда, там също ходихме всеки месец на контролен преглед. Когато Мария се поду с доктора си говорихме няколко дена подред докато съм убедена че се е оправила. Паралено я водя и при Кънчев, докато не се уверя че вече е по - добре и мога да мирна замалко. Казвам ти всичко това, за да те успокоя и да ти кажа да търсиш причината. Направи си консултация и с Лилова ако трябва, отново се обади на Кънчев. И спокойно, ще го израстнат децата но трябва време.

# 204
  • Мнения: 4 205
Бях ви загубила, едва сега намирам новата тема, когато е стигнала 14-та стр! Whistling
Отивам да чета назад.

# 205
  • Мнения: 3

Интересува ме дали имате информация за лекарството пиелосептил. Антибиотик ли е, или каквото и друго полезно да знаете ще ми бъде от полза. Лекарството е турско и листовката е на турски за това питам. Благодаря предварително!!!

# 206
  • Мнения: 17
Сигурно е доста закъснял отговор, но пиелосептила не е антибиотик. Не се сещам точно какво е, но сме го пили и за момента имаше ефект, но нашите мъки си продължиха.

# 207
  • Мнения: 1
Здравейте мами,
исам да споделя проблема с моето детенце. На 4 годинки сме и имаме бъбречни проблеми. Всичко започна с еш.коли и мътна урина. Излекувахме бактерията, но мътната урина си остана. От време на време си е мътна урината. Направих консултации във Варна и София.пиехме профилактично Неуренал за деца, но проблема си остана. Сега при последните изследвания ни откриха повишено отделяне на калций в урината, на ехото песъчинки със лек застой. изписаха ни диуретик. Моля Ви пишете ако някой има подобен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт