Оформяне на вежди - Варна

  • 43 207
  • 131
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 HappyKali, разбира се, че е за това темата  Peace  ...редактирах си поста...друга ми беше идеята, но както и да е  Peace

# 121
  • Мнения: 22
Здравейте,Момичета! Искам да споделя разочарованието си и некоректността от Илиана в салон " Lovely Brows Academy " в който си направих процедурата Микроблейдинг вежди...По-принцип нямах кой знае каква нужда от Микроблейдинг, но исках да ми станат малко по-плътни веждите... 1 седмица след процедурата почти нямах нищо, на това отгоре не са ми равни веждите, eдната ми е по дебела!

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 22:47 от Nelinka92

# 122
  • Варна
  • Мнения: 3
Здравейте. Искам да попитам в кой салон работи Светла и ако може актуален телефон. Благодаря! Simple Smile

# 123
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Хоп. Ей ме на и мен тук сред вас. Четох ,четох.. Не успях да  си "харесам" никоя . Това беше преди повече от 2 месеца. Тръгнах напосоки по улиците и се бухнах в един козметичен салон, където се оставих да ме окепазят. Но инак лелката беше много сладкодумна. Както и да е, оставих си веждите да израстат обилно като през това време поразпитах по-възрастни познати къде ходят  и  днес  ме заведоха в едно салонче на Чаталджа . Честно, възхитена съм от жената. Отдели ми 40 мин да се занимава с веждите ми , да ги оформи както исках и да се чувствам  добре в ръцете й. При това за 4 лв. !  Не очаквах цялото това внимание да ми струва " без пари" буквално.

Бих я препоръчала при интерес на лс. Каза, че прави и кола на триъгълник, при това пак за някаква дребна сума.

# 124
  • Мнения: 237
В района на Колхозния пазар, Вили. Това е моят човек и за кола, и за вежди. 4 лв. за вежди. 29 лв. кола на цели крака и интимна зона. На павираната улица зад Била се намира салонът...
Здравей, интерсувам се... а и живея в района. Моята козметичка поива, освен това докато ми даде час трябва да ходя със слънчеви очила или да си пусна бретон?!? Cry(
Мерси Wink

# 125
  • Варна
  • Мнения: 7 147
В района на Колхозния пазар, Вили. Това е моят човек и за кола, и за вежди. 4 лв. за вежди. 29 лв. кола на цели крака и интимна зона. На павираната улица зад Била се намира салонът...
Здравей, интерсувам се... а и живея в района. Моята козметичка поива, освен това докато ми даде час трябва да ходя със слънчеви очила или да си пусна бретон?!? Cry(
Мерси Wink
Олеее, извинявай, чак сега виждам...
Вили - 0884/07 05 59
Не знам точен адрес, на павираната улица зад Била е салонът. Тя ще ти каже адресът. Кажи й, че Калина ти е дала телефонът й.

# 126
  • Мнения: 16
Хоп. Ей ме на и мен тук сред вас. Четох ,четох.. Не успях да  си "харесам" никоя . Това беше преди повече от 2 месеца. Тръгнах напосоки по улиците и се бухнах в един козметичен салон, където се оставих да ме окепазят. Но инак лелката беше много сладкодумна. Както и да е, оставих си веждите да израстат обилно като през това време поразпитах по-възрастни познати къде ходят  и  днес  ме заведоха в едно салонче на Чаталджа . Честно, възхитена съм от жената. Отдели ми 40 мин да се занимава с веждите ми , да ги оформи както исках и да се чувствам  добре в ръцете й. При това за 4 лв. !  Не очаквах цялото това внимание да ми струва " без пари" буквално.

Бих я препоръчала при интерес на лс. Каза, че прави и кола на триъгълник, при това пак за някаква дребна сума.


може ли да ми кажеш кое е салончето:)

# 127
  • Варна
  • Мнения: 522
Хоп. Ей ме на и мен тук сред вас. Четох ,четох.. Не успях да  си "харесам" никоя . Това беше преди повече от 2 месеца. Тръгнах напосоки по улиците и се бухнах в един козметичен салон, където се оставих да ме окепазят. Но инак лелката беше много сладкодумна. Както и да е, оставих си веждите да израстат обилно като през това време поразпитах по-възрастни познати къде ходят  и  днес  ме заведоха в едно салонче на Чаталджа . Честно, възхитена съм от жената. Отдели ми 40 мин да се занимава с веждите ми , да ги оформи както исках и да се чувствам  добре в ръцете й. При това за 4 лв. !  Не очаквах цялото това внимание да ми струва " без пари" буквално.

Бих я препоръчала при интерес на лс. Каза, че прави и кола на триъгълник, при това пак за някаква дребна сума.


може ли да ми кажеш кое е салончето:)
И аз се интересувам Simple Smile

# 128
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Мога , разбира се Wink

Всички,които насочих до сега, май са доволни. Никой не ми се е цупил, та пиша адрес , номер и име.
С уговорката от козметичката, че прави и много други неща, а не само вежди.

Теменуга Ванкова
Сава Радулов 15
0898 541401

# 129
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Мога , разбира се Wink

Всички,които насочих до сега, май са доволни. Никой не ми се е цупил, та пиша адрес , номер и име.
С уговорката от козметичката, че прави и много други неща, а не само вежди.

Теменуга Ванкова
Сава Радулов 15
0898 541401


Ох, там има 105 салона..., в кой по-точно е ?
Аз бях ходила в един салон Бижу на тази улица на маникюр, имаше и козметичка.

# 130
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Мис В, обаждаш се за час и се разбирате Wink Вратата е плъзгаща се отляво на дясно, а до витрината е фризьорка. За козметичката се минава през помещението до вътрешното такова. И аз всеки път, от как ме заведоха, си блъскам челото като муха докато я намеря кое беше.. Joy

# 131
  • Мнения: 1
До нас на колхозния отвориха страхотен салон.Козметичката прави много хубави вежди и цените и  са нормални.
kude se namira salona

Общи условия

Активация на акаунт