Германската Нова Медицина на д-р Хамер 3

  • 65 808
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 150
Здравейте,
Много сте изписали,ще ви чета по кьсно. Peace

# 721
  • Мнения: 4 150
Щастлива сьм,
Вьв фаза на решен териториален конфликт си и си изкарала лек инфаркт,който не си забелязала.
Ще видиш скоро,че си "надрастнала" подобни неща за работата и ще осьзнаеш,че това не е най важното на света.Работата.

Деси,
Помисли какво може най лошо да стане,ако отрежеш този човек по различни методи.Помисли вьрху всеки поотделно и избери един,който мислиш,че няма да "сьсипе" живота ти след това.
Вмешателството на хората в интимността на дадено семейство има като резон най често мигрена.

Здравейте , темата е много интересна. не съм изчела всичко, но това което прочетох ме впечатли. Да си задам и моя въпрос. От 2 месеца лекувам дъщеря си ( 2г. ) с хомеопатия.  Наскоро татко й замина за чужбина. Тя го преживя тежко . Беше много нервна , изпадаше в истерии. Хомеопата й даде лекарство, което я успокои.  Аз се старая по всякакъв начин да й обяснявам колко много тати я обича. Купувам подаръци от негово име и казвам , че е идвал докато спинка и ги е оставил за нея . Има обче една кашлица , която се появи малко след заминаването му. Отначало го отдавах на настинка и хрема. Но след прегледа ри хомеопат  всичко й беше наред - гърло, гърдички.   Минаха вече 2 седмици и тя продължава с кашлицата най-вече през нощта - всяка нощ по 30 мин. до час си кашля, сякаш отхрачва нещо  и след това все едно нищо не е било. След сън кашля малко и през деня рядко.  вчера трябваше да ходим до личната и я помолих да я преслуша, тя също каза ,че е здрава. Та въпроса ми е възможно ли е кашлицата да изразява мъката по татко й?

Детето се хвьрля постоянно на шина и точно тези подарьци може да са шината.Детето трябва да "свикне" с липсата на баща си,а не да се льже.Реално можете да решите конфликта като се чувате често с бащата или се виждате на скайп например.

Как е детенцето на тини мини?

# 722
  • Мнения: 3 695
Как е детенцето на тини мини?
Благодаря, че попита!   bouquet След като пребори сама температурата от 39.5 С и хомеопат й даде хомеопатично лекарство е значително по-добре. Не е спряла да кашля напълно и да точи сополи, но мисля, че скоро ще е съвсем добре.
Всичко добро!    bouquet

# 723
  • България
  • Мнения: 3 621
Благодаря за отговорите. Все пак мисля че кашлицата намаля  Peace
Детето се хвьрля постоянно на шина и точно тези подарьци може да са шината.Детето трябва да "свикне" с липсата на баща си,а не да се льже.Реално можете да решите конфликта като се чувате често с бащата или се виждате на скайп например.
Какво е това шина?  По принцип съм абсолютно против лъжата? Но в случая мисля че постъпих  правилно.(майчински инстинк), . Въпреки, че аз точно и ясно й обяснявъх къде е тати и защо.....детето страдаше и мислеше едва ли не , че татко й я е изоставил. Гледайки ТВ казва: "Лелята плаче за татко си , защото татко й си е отишъл" Знаеш ли как се почувствах аз в случая....в комбинация с всичките й истерии от последните дни. И тогава ми дойде идеята за подаръка. Но вече започна да свиква  Peace

# 724
  • Мнения: 936

КОНФЛИКТНИ РЕЦИДИВИ ИЛИ „СЛЕДИ” (шини)
Когато преживяваме конфликтен шок (ДХС) нашето съзнание е в състояние на остра възприемчивост. Особено внимателно е подсъзнанието ни, което запечатва всички компоненти, свързани с определения конфликт, като например местоположение, състоянието на времето, заобикалящите ни хора, звуци, миризми и т.н. В ГНМ, отпечатъците, които остават в резултат на ДХС, се наричат СЛЕДИ.
Ако се намираме в лечебна фаза и попаднем на една следа, независимо дали чрез директен контакт или чрез асоциация, конфликтът се възобновява и ние незабавно се връщаме към активната фаза. Това рецидивиране на конфликта обикновено се нарича алергия или алергична реакция. Появяват се и свързаните с конфликта и органа симптоми, например кожен обрив след повторен „конфликт на раздяла”, симптоми на обикновена настинка след „вонящ конфликт”, затруднено дишане или дори астматичен пристъп във връзка със „страх в обкръжението” или диария при повторен „несмилаем залъка конфликт”.

т.е. подаръците напомнят непрекъснато на детето, че баща му го няма, защото му ги е донесъл, докато то е спяло и сещайки се за баща си то отново преживява неговата липса.

Кристиян ти е дал добри идеи - говорете по телефона, по скайп... каквото има. Важното е то да усеща, че баща му е там някъде и ще се върне скоро.

# 725
  • България
  • Мнения: 3 621
 Благодаря  bouquet Hug

# 726
  • България
  • Мнения: 3 621
Досега преглеждах  предишните теми , но информацията е страшно много. Поздравления за Мая+Доброслав=Кирчо, която е систематизирала толкова много инфо в началото на 2-та тема   bouquet
Не успях обаче да намеря за бронхита.Моля да ме извините ако вече е коментирано. Тъй като това е единственото по -сериозно заболяване на дъщеря ми (преди година и малко). а и аз като малка доста често боледувах. Спомням си болката при по-дълбоко поеман на въздух. на какъв конфликт се дължи?
а също така и за един мой сън , който се повтаря през послдните няколко години( видях че са коментирани и сънища)  Значи аз съм ученичка или студентка, но все нещо ми пречи да отида на някои лекции и в последния момент разбирам, че е имало дисциплини , ня която съвсем съм изтървала края и нямам  време да наваксам. имам си мои обяснения , но ще ми е интересно да чуя и по-компетентните  Hug

# 727
  • Мнения: 936
По повод систематизирането на информацията - това, което е направено в началото на втората тема съм го направила и аз с всички теми до момента. Информацията пак е твърде много (около 80 стр. в Word), но поне е най-важното от всички теми.
С удоволствие бих го споделила с вас, но трябва този файл да се качи някъде в интернет пространството за неограничено време и да дам линк към него, за да се чете... Проблемът е, че не знам къде да го кача..... Ако имате идея, може да стане!

# 728
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ненаатоа, ти си безценно съкровище!    bouquet

# 729
  • Мнения: 936
 Embarassed Благодаря! Embarassed

# 730
  • Мнения: 1 725
Извинявам се, че нямам възможност да потърся в темите за вонящ конфликт, но ако някой е така добър да ми обясни повече, ще съм благодарна. Често настивам и ми е интересно дали ще мога да направя някаква асоциация за себе си. Аз го свързвам с подтика си да "вървя" с/у здравето си чрез хронично недоспиване - нещо, което правя не нарочно, но нямам воля да контролирам. Смятам, че така ми отслабва имунната система и затова ми се "обаждат" разни болежки, придружени с настинки. Недоспиването ми дава усещане за безметежност (подобно на алкохол, наркотици и т.н. - реакциите се забавят по подобен начин, знаем колко катастрофи стават и заради недоспиване и преумора) и някак живота се "бута" по-лесно така. Това е последния извод, който си направих, опитвайки се да си обясня необяснимото си поведение спрямо здравето си. Мисълта ми е, че аз имам обяснение за поведението си, но все пак ми се струва, че може да има и още нещо, по-важно, което ГНМ предлага.

п.п. Знаете ли, включвам се малко късно - да изкажа благодарности към всички, които откликнаха с разяснения и съвети (относно мигрената ми).  Hug Дадохте ми насоки и най-вече увереност да предприема нещо!

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 01:04 от desi_sunshine

# 731
  • Мнения: 364
По повод систематизирането на информацията - това, което е направено в началото на втората тема съм го направила и аз с всички теми до момента. Информацията пак е твърде много (около 80 стр. в Word), но поне е най-важното от всички теми.
С удоволствие бих го споделила с вас, но трябва този файл да се качи някъде в интернет пространството за неограничено време и да дам линк към него, за да се чете... Проблемът е, че не знам къде да го кача..... Ако имате идея, може да стане!

nenaatoa,

мога да кача файла в hit.bg. Ако си съгласна да е там - пиши ми.

# 732
  • Мнения: 902
Аз пак да задам моя въпрон, но никъде не видях да сте го коментирали
Цитат
относно автоимунните заболявания и специално за Хашимото (образуват се антитела към щитовидната жлеза) - какъв конфликт да търсим?

# 733
  • Мнения: 4 150
Пропуснал сьм те,извинявай.
Има някои подробности около Хашимото,които трябва да се знаят.Най вече какви точно симптоми има даденият човек.
Има два варианта на конфликт според латералността на индивида,т.е. дали е десняк или левак.
1.Искам да хвана нещо,но постоянно ми се изпльзва.
2.Искам да се оттьрва от нещо,но не мога,нещо ми пречи да стане.
И при двата случая има увеличен метаболизьм с цел постигане,решаване на конфликта,целта.

Хипер или атрофия има в случая?

# 734
  • Мнения: 4 150
http://www.olivia-tagebuch.at/plugins/content/avreloaded/mediapl … 20Prof%20Rius.flv

Prof. Rius, Leiter des radiologischen Institutes der Universität Barcelona, bestätigt das Vorhandensein des Leberkarzinoms bei Olivia.
Потвьрждение на Проф.Риус,че Оливия е имала чернодробен карцином.Тази диагноза се отрича от "специалистите",които са я "лекували" ,само за да не се окаже Др.Хамер прав,разглеждайки само комп.томография на мозька на Оливия.

Общи условия

Активация на акаунт