Лунна диета 04.03.09 (сряда) 09:45 - първа четвърт

  • 4 702
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 535
Shocked мале за какви 44 кг говориш ,та това ще отиде към анорексия- стига ти е  Grinning. Аз трети ден вече съм на 100 те грама жито с по 9 орехи и 3 ябълки на ден, за сега не виждам някакъв ефект, но съм твърдо решила да го спазя 10 дни, дано да устискам Confused

Дребосък съм ..... за мен 44 кг е нормално...дори и 40  Embarassed

# 91
  • Мнения: 2
Да се очета и аз - 0,900кг от 24-часовото Simple Smile За пълнолунието се настройвам за тридневка Simple Smile До скоро  Hug

# 92
  • Мнения: 249
честит осми март
[/color][/size] [/b]

# 93
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Е добре де,как успявате да издържите 24 часа,без да хапнете нищо...???
Ами пушачките,как издържате?Мене ме боли глава,ако не съм хапнала нищо и пуша,а не мога изобщо без цигара?
Толкова страшно ми се вижда цеееели 24ч.Дайте кураж,моля ви,че не мога да се понасям вече...78 кила съм,от 65,за една година се освиних.... Cry

# 94
# 95
  • Мнения: 115
ох  ooooh!и аз се провалих с мойта диета на жито- ненавиждам празници, така хубаво си диетирах и този 8ми март провали всичко, понеже чакам днес гости ще продължа с яденето но от утре тъпо и упорито ще продалжа още 5 дни на житото. Майка ми е вече 7 дни и вчера когато я видях , направо се е подмладила с поне 5 години

# 96
  • Мнения: 369
Мисля да лунувам.  bouquet  bouquet

# 97
  • Мнения: 473
Ела в новата тема (един пост на твоя)

# 98
  • Мнения: 115
аз да се похваля, вчера горойски издържах на само на вода и сокове и не знам дали си внушавам или не /тъй като забравих да се премеря преди да почна/ , но дънките са ми се поохлабили и май нямам чак такъв корем. Някой може ли да ми каже , кога трябва да се прави пак?

Общи условия

Активация на акаунт