ИЗРАЕЛ 26

  • 16 200
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 720
Васел празник в къщи Татянке. Peace живи и здрави ...

Още ли вали при вас Петя ? newsm78 при нас пък едно слънце изгря ...откога чаках този момент.Абе друго си е човек да живее в слънчева държава  Confused тонусът и настройката е друга тогава.Блазе ви на вас момичета ,откъм слънце поне не можете да се оплачете Wink
Я кажете ,че ми е интересно в Израел какво кафе сервират като количество в заведенията...като тук в Англия -тип чаша като за супа ..да се удавиш направо,или като в Бг в по  скромни чашки ?






Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 14:24 от harriet TJB

# 31
  • Мнения: 232
harriet TJB ,хубавица си ти! Laughing
Тали,мното се радвам,че пристигнаха на време мартениците!Да кажеш ,после дали се зарадваха децата,и снимки обезателно!

# 32
  • Мнения: 1 526
Хари, уникално красива си! И децата, какви усмивки само  Hug! Учиш ли ги да  плуват, в смисъл като теб?
Кафета  при нас всякакви- каквото си поръщаш- дълго, късо, с мяко, обратно...

http://www.aroma.co.il/%D7%AA%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%98/%D7%9E%D7% … /569/Default.aspx

Наина  Hug

# 33
  • Мнения: 641
Здравейте!
Благодаря на petia911 за поканата  Hug.
Честита Баба Марта!
Ще ме приемете ли във вашите редици?
Да се предствая – казвам се Даниела, мъжът ми е евреин, но жиевеем в София. Имаме малък син Самуел на почти 2 месеца.
Ще ми е приятно да си бъбрим
Хубав и усмихнат ден   bouquet

# 34
  • Мнения: 232
Espa ,добре дошла при нас Hug

# 35
  • Мнения: 2 952
Ханд !!! Как така не споделяш повече за диетата ...сека кеф - хем за мама ,хем за вас ! Пиши!   Hug

ХариетКЕ! Хубавица си, ще ти скочим! Кой с добро, кой с не толкова  hahaha Joy Опасна мацка , е га ти !  ooooh!  Wink

Даниела,  веднъж влезла в наЩе редици няма излизане , като МОСАД сме  hahaha Joy .. Добре дошла , седни, разхвърляй се и почвай да разправяш...С разхвърлянето по-леко , че и мъжове четат , пък и пишат (къде си бе , мъжо форумски?) ....  Joy

Оф ....голямо писане ударих в кулинарната тема  ooooh! ...чак се наядох със снимки ....то бива така!

Вий със златото - додето се усетя ....ще остане за мене някоя дръжка ...ба ! Дръжки!  Mr. Green

 Hug

# 36
  • Мнения: 720
 Joy къде бе Пете ще ми скочите ...в басейна ли хаха , нали те бъзе ... Grinning  ти гледай на теб да не те ти скочат ...щото има за какво Wink

Тали , Тали..уникално ви хвърлям прах в очите с разни снимки Hug друго уникално ..незнам. Аз пък твоята щерка много харесвам. Heart Eyes тя ходи ли на балет още ? за плуването....моите не искат да се учат от мен, трябва да ги запиша на тренировки. аз и на балет искам да ги водя ... и синът и дъщерята ..Много работи искам ,ама май съм мързел трябва да си призная.

хаха някой дръжка Петя питаш дали ще остане за теб...аз и на болтче съм съгласна ..в краен случай

# 37
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Ми6и,честит рожден ден на Ицака!Да ти е жив и здрав    newsm67
Еспа,добре дошла в нашите редици  Hug
Благодаря на всички за подкрепата.За работата ,ами ще чакаме да се обадят когато отиде момичето войничка ще се обадят  Peace
Ханд,много се радвам,че мама ще ви посети  Hug
Наинка,цвета ще има за всички от сърце ама това твоето дърво го няма на семена тук(май-много аз да го култивирам)
Хари... Embarassed от мислите ми...Ще ме направите лезбианка тук  Joy В наше село пият масово нес кафе с мляко и водичка ама в халби,лудница,аз им викам каква е тая чаша ще пия или ще се давя  hahaha
Кате недей бе пиле вземай цукалото,вземи си сапуниерка,кранчета все такива малко пък златни нещица  Joy
Днес учихме част от историята за Пурим утре ще продължим  Peace Правя записки и после ще постна една по детски описана историйка.Знам,че е писано за празника,но толкова интересно ни разказват,че не се въздаржах да водя записки  Grinning
Мъжът ми иска да съм Билби за Пурим-това е нашата Пипи дългото чорапче...Нямам време да мисля....Незнам и какво да правя  newsm78
Хари аз пък си имам пояс за плуване така,че мога да скоча-нъц нъц  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 13
Taтянке-Бърборанке  Hug честит празник на мъЖ ти , нека бъде жив и здрав  и много да те слуша   Wink

Хари страшна мацка си на мой език казано Laughing  Няма смисъл да скромничиш  Wink То се вижда ... Laughing  Все те свързвам с моделите на Виктория Сикрет  Thinking Черпи ни по често със снимки  Wink

Пете викаш каТ МОСАД сме  Joy Ммм да с тая разлика ,че те трудно пускат ... ама пуснат ли , няма отърване  Laughing Абе страшни са , ако че си правят комплименти от типа " Ех сега ако беше в Русия щеше да оглавяваш КГБ "  Joy hahaha Нали повечето са с руски корени в по високите етажи   Laughing

Дани , добре дошла мила  Hug

# 39
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мъжът ми иска да съм Билби за Пурим-това е нашата Пипи дългото чорапче...Нямам време да мисля....Незнам и какво да правя  newsm78

Бубе, да знаеш, че с мъжа ти често мислим на една вълна  Grinning И аз все с Билби те свързвам, даже като каза за коня за рождения си ден и бях замислила да ти търся картичка с Пипи Дългото чорапче и пожелания в този стил съм ти намислила  Mr. Green Много ще ти "тича", да знаеш  Wink А той да е г-н Нилсън - маймунката  Whistling (не му го казвай, да не се обиди, аз на шега го пиша)

Espa, добре дошла! Много се радвам, че се присъединаваш към нашите стройни редици и благодаря на Петето, че те е поканила   bouquet

Съжалявам, но страшно бързам и за това ми е кратко включването този път...  Hug

# 40
# 41
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Привет и честита Баба Марта и от мен! Аз, както винаги закъснявам с един ден за да се откроя по-осезателно от общата група...  Laughing
Петя, питаш къде се губя... Ами ние тука като сме безделници, да не сме без празници? Празнуваме, почиваме... живеем си живота (доколкото може да се живее на студено, макар че вчера беше до +16! Затова пък днес е едвам до +8.), чакаме пролетта... и така.

Сега, като PR на представителната група, се смятам за задължен да обясня, че всички тези ВиК части за които споменавате вие не ги взимате, а всъщност ги давате, нали така? И то с благотворителна цел! Освен това не са позлатени, ами са изцяло златни. А на кранчетата за топла и студена вода има инкрустирани скъпоценни камъни - син и червен съответно, ама от най-скъпите.
Да не си помисли някой нещо друго след това...  Wink

Еспа, добре си дошла!

Ние днес започваме един ескперимент. За нова година, получихме като подарък от мой приятел ботанически комплект за посаждане на бял бор. В една кутия с размерите на тези от кока-кола има семена, малка торбичка с почва, торбичка с малки камъчета, и прозрачен пластмасов съд в който да се постави всичко, за да покълнат семенцата. Първо поставихме почвата, след това я напоихме добре с вода, поставихме семенцата и върху тях - камъчетата. затворихме съда отгоре и го поставихме в хладилника. Там трябва да стои 20 дни на студено и тъмно, след което да го извадим и поставим на топло и слънчево място. В упътването пише, че 20-30 дни по-късно борчето (или борчетата) трябва да поникнат. Ще видим!

Понеже брошурата е на английски много се чудя какво имат предвид под "fridge" - дали хладилник или фризер... Зс сме го оставили в хладилника, макар че иглолистните растения не би трябвало да имат проблеми с минусовите температури...

Ха-ха! Да добавя само един линк, който намерих търсейки да ви покажа снимка на нашия ботанически комплект: това!
Но, нашия не е от тези! Категорично!

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 15:10 от tigar-migar

# 42
  • Мнения: 720
Хард..повярвай ми толкова малък размер сутиени Виктория сикретс едва ли имат като за мен.. Joy, ама сестра ми е  баш като модел на за тях...  Peace

Бори , с поясчето викаш Mr. Green и ти като сина ми...голям бъзлио е той , все или с пояс или се държи за ръба . каката по смело го дава , шляпа там яко. Значи и при вас кани с кафе пиете / вместо в  нормални чаши/

# 43
  • Мнения: 110
мдаммм, аз от последното навременно включване на тигър-мигър разбрах няколко неща:

а/ тигър-мигър има нужда от фризер или нов хладилник, за да си държи разсадите ... затова ни прави съпричастни с експеримента си, за да му купим /донесем/ фризер. А всъщност ... ето защо са му посарили комплектчето семенца, за да има и фризер!!!  Аз понеже съм от мароканската група, а казват, че мароканци били щедри ... ще донеса и фризер, и хладилник, че да видим къде ще се прихващат по-бързо;

б/ че с нетърпение часам да разбера какво става с борчето. Много интересно нещо са ви подарили! Ще пуснеш снимки, нали?

А за тоалетният инвентар... аз ви оставям всичко друго. Взимам само клекалото и то не за друго, ами защото ... понеже сме щедри мароканците, го взимам, за да го дам на някоя си сватба ... и да им покажа, че и тоалетна чиния биха взели, стига да е от злато, както и обратното - че обичат злато, ако и да е под формата на тоалетна чиния!      

# 44
  • Мнения: 13
Ех  Хари.. Хари... 

Че си убаво , убаво си ...ма то скромност то чудо  Crazy
Цитат
Хард..повярвай ми толкова малък размер сутиени Виктория сикретс едва ли имат като за мен..
Joy Чакай бре , жената да не е само едни цици  Laughing Имаш излъчване , хубави чери ...  Една  Хайди  е лице на марката толкова години, та ти къде къде по имаш данни .... Абе аз разбирам от теЗ неща ... 

Общи условия

Активация на акаунт