Тумор в гръбначния мозък

  • 20 506
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 419
 Praynig Praynig Praynig Дай боже да се намери начин да изчезне гадината и да имате късмет!

# 31
  • Мнения: 80
Дано,дано и този път има ме късмет защото нямам сили изчерпана съм само заради моето малко ангелче което не разбира от нищо за него съм на крака все още CryCryCry

# 32
  • Мнения: 1
Здравейте , BATKERMIT! Много се радвам , че сега детето е добре. Аз много скоро научих за съществуването на този невробластом.Доколкото съм наясно нали има случаи , в които тумора изчезва? Предполагам,че диагнозата са ви я поставили след операцията и също така предполагам , че щом е спряло детенце да движи крачета това нещо е било голямо , но къде точно е било, защото при сина ни тумора е в шийния отдел на гръбначния мозък и е вътре в мозъка.
Ние направихме имунологично изследване , което показа,че състоянието на детето не е подходящо за операция и му е назначено гама глобулин мускулно.
Не отказвам рецепти за компреси, сокове и др.
Искрено се надявам при вас всичко да бъде наред и в бъдеще.


Не мога да разбера, защо лъжете хората, че с компреси се лекува тумор. Защо не си кажете истината, струва ми се, че нещо спестявате, а ние разчитаме всъщност на вас.Злокачествен тумор с расейки досега не съм чул да изчезва с компреси, напротив могат да се активират расейките

# 33
  • Мнения: 657
Здравейте.Обръщам се с молба за съвет към вас..Става въпрос за 5 г момиченце, с диагноза Невробластом 4 стадий.Проведени са 2 курса с Карбоплатина Етопозид.Преди това са направени 2 операции във Варна.Направен е консулт и с проф.Бранков от Пирогов за радикално отстраняване на тумора, но такава все още не е направена.Имало голям риск за детето.В момента е във Варна .
Родителите са в безизходица,колко са притеснени няма смисъл да казвам.Аз работя в съседство до тях и правя услуга като пиша тук.
Ако имате идея при кого да идат за консулт в България или чужбина, моля да ми напишете.
Благодаря ви предварително.Хубав ден и здраве деца за всички.

# 34
  • Мнения: 419
 nia7 , 4 стадий не звучи никак добре.. Sad Това предполага разсейки може би?
Кой е оперирал във Варна детето? Дъщеря ми е оперирана от астроцитом от доц. Кючуков завеждащ неврохирургията на Св.Анна във Варна. Смело мога да кажа, че направи невъзможното за много от софийските светила. Може да се консултират с него. Самият той може да ги насочи /ако евентуално няма такава апаратура в Бг./ към клиники в чужбина.  Постоянно пътува до Франция, Германия,Австрия на симпозиуми. Наясно е със всички новости и възможности на медицината. Желая успех!

# 35
  • Мнения: 657
До колкото чета епикризите са разсейки.В етапната епикриза пише, че няма свободни от тумора клетки и затова не могат да трансплантират.
Може ли телефон или адрес на този доцент от Варна.Те са там в момента и могат да се консултират.
Аз мисля да ги посъветвам да изпратят епикризи и в клиниката в Русия Неуровита.

# 36
  • Мнения: 672
nia7, моето дете беше с невробластом. Довечера ще погледна адресите на клиниките в които сме правили консултации и ще ти пиша. Но сме се консултирали за терапиите, а не за операция. Оперира го д-р Стоилов от Пирогов.
Във Варна го лекува д-р Белчева - аз и се доверявам много!

# 37
  • Мнения: 657
ще съм благодарна на всички координати на специалисти и ще предам на родителите.

# 38
  • Мнения: 419
Това са телеф. за връзка с доц. Кючуков: 648245, 6926 570, 6926 265
Ст. мед. сестра: 6926 595


# 39
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Аз мога да дам само на неврохерурзи само в Хановер,може да пуснете емейл със всички епикризи и документи.:емейл на професор Краус: krauss.joachim@mh-hannover.de   

# 40
  • Мнения: 657
Благодаря на всички  Hug
Предала съм всичко на родителите.Дано да има някаква надежда за детето в чужбина, тук прогнозата е много лоша.
Здраве за всички Hug. Ще ви държа в течение какво се случва.

Общи условия

Активация на акаунт