Козметика "Eveline" - 2

  • 77 713
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 604
Ах каква хубава и забравена тема намерих. Младежката серия на почистване на лице е много добра, въпреки че съм подминала тази възраст. Препоръчвам я за кожа склонна към акне. Не мога да намеря снимка в момента да покажа.

# 301
  • Мнения: 160
Доволна съм от спиралата - златиста на цвят отвън - издължава и разделя миглите. Преди доста време ползвах гел-а против целулит - загряващ и бях доволна. В момента ползвам 8 в 1, балсам за нокти - засега съм доволна, дано да има ефект и по-нататък. Ще си купя и някакъв крем за лице, но още се чудя дали да е хидратиращия 25+ или матиращ и хидратиращ...Със смесен тип кожа съм, на 18 години.

# 302
  • София
  • Мнения: 901
Днес в Лили видях стелаж на марката, лаковете изглеждаха хубави цветове и имаше доста богат избор на спирали с гумени четки, но реших първо да се консултирам с форума  Mr. Green

# 303
  • Мнения: 3 413
Аз търся хубава тяхна спирала,да не спластява,за по-естествен вид на миглите  Thinking

# 304
  • Мнения: 160
За втори път си я купувам. Преди ползвах не само една спирала, защото не можех да постигна желания ефект - разделени и удължени мигли. Ползвах известно време на Лореал - Архитект 4д, но тази е доста по-евтина и за цената си, мога да кажа, че се справя много добре. Минавам само с нея. Слагам по 3-4 пласта и миглите ми са издължени и разделени. Не се рони, не спластява. Досега не съм попадала на по-евтина спирала с подобно качество. Пробвайте! Другата - сребристата не съм я ползвала, но може скоро да си взема и от нея. Днес видях една розова...Много се зачудих, ама за да не ги трупам, като ми свършат моите, ще опитам с някоя друга на Евелин. В Ремедиум има някои неща. Живея в Младост 3 и намирам само определени продукти. Кремове няма. Имаше спирали, гланцове, слънцезащитни,  лакове и терапия за нокти. А и комплекти.

# 305
  • Мнения: 345
Скъпи дами, тази козметика е с по 20 вида парабени в състава на всеки продукт и изобщо не е това, което си мислите. Съставките и са доста некачествени... На тази марка едно нещо не съм видяла да е без парабени, няколко вида силикон, минерални масла и триклозан. Затова е и евтина, защото съставките са евтини, а са евтини, защото са вредни...
Не се подвеждайте по ниската цена и лъскавите опаковки - Евелин просто си е 100%-това синтетика и по-добре да минем без нея. Опаковките са супер, спор няма, продуктите на вид изглеждат и ухаят прекрасно, но това, което е вътре, е пълен шит. Не се подлъгвайте по тази и по други подобни марки. Не агитирам за био козметика, защото е доста скъпа и не всеки може да си позволи. А по-скоро за по-умерената консумация на козметични продукти и разбира се, стриктен подбор. Защото без козметика не можем, ние жените, и трябва да подбираме.

# 306
  • Мнения: 1 520
Е и кaквo от това?!
Нивеа, Гарние и Л'Ореал да не би да нямат парабени?!
Не всички във форума са вчерашни,така че нищо ново и интересно не ни казваш.
За ценовия си клас продуктите на Евелин са доста добри.

# 307
  • Мнения: 1 037
Е и кaквo от това?!
Нивеа, Гарние и Л'Ореал да не би да нямат парабени?!
Не всички във форума са вчерашни,така че нищо ново и интересно не ни казваш.
За ценовия си клас продуктите на Евелин са доста добри.
Абсолютно Peace Антицелулитните им гелове например са най-доброто, което съм ползвала до момента и е имало видим ефект! Сега виждам, че има изключително изгодни промоционални комплекти - Антицелулитен гел + Душ-пилинг против целулит, така че ще си взема един.
Загледах и това също така
http://www.marvi.bg/promopaket-eveline-professional-argan-regene … odaryk-11328.html

# 308
  • Мнения: 2
 Blush Здравейте!
Виждам, че тази тема е от доста време, но с моя опит в борбата с този целулит мога да кажа, че почти нищо не ми помогна.
Тренирам усилено 3-4 пъти в седмицата, спазвам режим, пия вода, купих си и билки за детоксикация, но ефект почти никакъв. Чак взех да си внушавам, че става повече.
Реших сега да опитам eveline slim extreme 3d - червения и ще видим, при моя колежка имало резултат, ще видим при мен.
Като се замисля сега съм 55 кг. (172 съм висока) и си имам целулитче и то стабилно, бях преди 3 години 47 кг - и ОТНОВО СИ ИМАХ въпреки всичките лишения и тренировки и глад ...  newsm78 newsm78 newsm78 Чак си мисля, че аз съм смотана...  Laughing #Cussing out

# 309
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета!Имате ли отзиви за серума за мигли?

Общи условия

Активация на акаунт