Ягодка и Саса - баба Марта бързала, мартеничка на темата вързала

  • 23 772
  • 318
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

 Това е спряно вече, поне у нас.Пък и искам нещо по така. Wink

Спрели ли са го? Ужас!
Това ми е любимото, за мен най-доброто.
Всички други, които съм ползвала, все ми лютят или нещо такова.
И аз обичам отмиващи се.

# 286
  • Мнения: 451
Просто фдт във формата на стик. По принцип са по-покривни от останалите видове.

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 4 734
Днес получих от ягодка новият Superdefense. В кутийката на крема имаше малко тестерче на  Super Rescue Antioxidant Night Moisturizer.  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 2 259
Шанел преди време имаха фдт като стик със 70 % вода.
Беше уникален.
Малко  ме дразнят те Wink.
Тъкмо излезе нещо супер уникално от тях и хоп го спират.
Имаше едни червила със сърцевина вътре в друг цвят,една компактна пудра,едни кремообразни сенки в бурканче дето ставаха и за руж и за червило в 2 цвята /от Италия си взех последните изостанали 2001 г./и др.
Но ,Шанел си е Шанел Peace

# 289
  • Мнения: 3 835
Търся нещо за разгримиране, но с отмиване, така че ако този е такъв ще ми свърши чудесна работа.
 И още нещо, бихте ли споделили за измиващ разгримиращ продукт, който не е гел а крем?И да не люти на очите, че измиващия на Ести направо ме ослепява.Мерси!

Аз си взех Revital Treatment Cleansing Cream Shiseido - Revital
Но не знам как би действало на очите. Аз за очите ползвам двуфазен лосион. Тоалетно мляко и крем - само за лицето и шията.  Simple Smile

# 290
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Търся нещо за разгримиране, но с отмиване, така че ако този е такъв ще ми свърши чудесна работа.
 И още нещо, бихте ли споделили за измиващ разгримиращ продукт, който не е гел а крем?И да не люти на очите, че измиващия на Ести направо ме ослепява.Мерси!

Аз си взех Revital Treatment Cleansing Cream Shiseido - Revital
Но не знам как би действало на очите. Аз за очите ползвам двуфазен лосион. Тоалетно мляко и крем - само за лицето и шията.  Simple Smile
Измиващите продукти-пяни или  кремове, не се препоръчват за очи. За очи си има специални дегримьори-двуфазни или не.

# 291
  • Мнения: 14 502
сменили са топ 20 спешълс, има фдт на ланком много намален, но някой може ли да ме ориентира този цвят Лин какво представлява? нищо не мога да намерия в нета

# 292
  • Мнения: 540
сменили са топ 20 спешълс, има фдт на ланком много намален, но някой може ли да ме ориентира този цвят Лин какво представлява? нищо не мога да намерия в нета

не е много светъл,да знаеш.Ако си със светла кожа трябва да си с тен Peace

# 293
  • Мнения: 14 502
сменили са топ 20 спешълс, има фдт на ланком много намален, но някой може ли да ме ориентира този цвят Лин какво представлява? нищо не мога да намерия в нета

не е много светъл,да знаеш.Ако си със светла кожа трябва да си с тен Peace

и аз това подозирам, обикновено и най-светлия тон от фдт ми идва малко тъмен

# 294
  • София
  • Мнения: 7 158
На някои продукти от спешъл-а са им написали годността  Shocked  С изтичащ срок са повечето.
http://us.strawberrynet.com/skincare/dermalogica/solar-defense-o … /88714/?CatgId=19

# 295
  • Мнения: 1 111
Търся нещо за разгримиране, но с отмиване, така че ако този е такъв ще ми свърши чудесна работа.
 И още нещо, бихте ли споделили за измиващ разгримиращ продукт, който не е гел а крем?И да не люти на очите, че измиващия на Ести направо ме ослепява.Мерси!

Аз си взех Revital Treatment Cleansing Cream Shiseido - Revital
Но не знам как би действало на очите. Аз за очите ползвам двуфазен лосион. Тоалетно мляко и крем - само за лицето и шията.  Simple Smile
Измиващите продукти-пяни или  кремове, не се препоръчват за очи. За очи си има специални дегримьори-двуфазни или не.
Има и отмиващи се продукти, които стават за очи. WinkНа мен например ми е адски гадно да се разгримирам с тези лосиони.М/у другото в  Ягодката намерих един с отмиване на Ла Прери и един на Герлен.Сега се чудя кой.Simple Smile

# 296
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Интересно. newsm78 Джи, би ли дала линкове на въпросните продукти?

# 297
  • Мнения: 540
дайте ми идея за пролетно летен крем за лице,със смесена кожа съм,макар че сега е доооста суха,но да речем че е от сезона.Досега най-собре ми пасваше мултиричарч на биотерм,а забравих на 30 съм Blushтака че помагайте,искам крем ,който да не лъщи след 2 ч носене  в топлото Laughing

# 298
  • Мнения: 1 111
Виж, Жаклин, не се заяждам, продуктите, на които пише, че свалят грим са с формула недразнеща очите. WinkНа ЕЛ, който имам в момента не го пише, затова търся продукт, който е специално за грим.А продуктите можеш и сама да си ги намериш.И питах в темата за да си спестя търсенето, че времето ми е кът,но не стана. Confused
п.п.Мисля, че знаеш с какво се занимавам, мога да ти кажа поне десет такива продукта от по-ниския клас козметика.  Peace
 
 

# 299
  • Мнения: 1 111
http://eu.strawberrynet.com/800/sproductDetail.aspx?ProdId=70370#DETAIL
 Това е единият продукт, за който питах по-горе и който според мен е с отмиване, защото е гел, а това другата емулсия, която сваля грим:
 http://eu.strawberrynet.com/800/sproductDetail.aspx?ProdId=82844#DETAIL
 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт