много ми е гадно

  • 3 517
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
...за някакви стяганици на краката за да му са прави, някакво стискане на носа за да не е широк, и т.н. Изобщо, май по-добре, че тука си бяхме самички.  Simple Smile
Олеле  hahaha, това ново двайсе. Покрай тоzи форум научих много подобни глупости.

# 31
  • Мнения: 83
Здравей Кики Wink.
И на мен този проблем ми е доста познат, направо до болка Sunglasses.Нашият татко също по скоро го няма отколкото да е тук, но ... Simple Smileс времето свикнахме. Важното е да си потърсиш  някакви занимания, поне аз постъпих така и се почувствах доста по добре. Опитай се да погледнеш проблема и  от друга страна, като например че никой не ти се меси с важни съвети или те моли за поредни услуги.

# 32
  • Мнения: 768
Кики сьветвам те да не ходиш в този празен парк кьдето няма хора ако това те потиска. Попитай сьседи и т.н. кьде се сьбират майките с деца.
Няма повод за отчаяние. Аз като родих нямаше вьобще кьде да излизам с малката (наоколо бяха все частни улици кьдето е забранено за вьншни хора и тротоар нямаше даже) освен да се кача на кола или на рейс и да пьтувам 40 минути минавайки граница и паспортен контрол за да отида в Женева. Това не ме спираше и се разхождах вьпреки хилядите неудобства с дигането и смькването на количката от рейса (че беше малко стар модел)
Сега сме на ново място и има парк и страшно много мами и от Бг, ама парка е ужасно пренаселен което е вече по сериозен проблем и вечер е даже опасно като дойдат големите деца да играят на площадката на малките.
Само не се затваряй излизай, разхождай се. Аз като бях само с едното дете ходех по музей, галерии и даже по магазини из Женева- толкова е приятно да можеш да отидеш в по-голям град, а ти живееш в такьв. Наслаждавай се на живота и забрави черните мисли!!

# 33
  • Мнения: 463
Много ви благодаря на вси4ки Grinning
Ве4е изпълнявам препоръките и има резултати.Определено се успокоих,4е направо бях в 4ерна дупка попаднала,ама няма ве4е обещавам Hug
хиляди целувки Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 5 183
Добре зву4иш, браво!!! Hug
Нали знаеш 4е винаги сме тук и можеш да раз4иташ на нас. Laughing Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 7 430
Кики, има една мама от нашата темичка - ноемврийската Devina, много е сладка  Mr. Green тя също е в Лондон  Wink свържи се с нея и може пък наблизо да живеете или да си лафите по телефона Wink  newsm78

Радвай се на малкото зайче и късмет ти желая  bouquet Hug

# 36
  • Мнения: 2 292
кики пък ако измислиш нещо интересно виртуално - някой курс по икебана например или подобно ... ако ти е интересно де ... казвай да се включа и аз. Търсих аз разни такива интересни виртуални курсове ама не намерих. Търсих за плетене, за някакви подобни занимания и не успях да изровя  Sad

# 37
  • Мнения: 818
Аз бих ти препоръчала ...да се регистрираш в SureStart ако вече не си де...там има много интересни срещи,организират CofeeMorning(така ли се пишеше) Simple Smile)) питай Хеалтвиситорката си ако не ще ти дам телефон...еее...не е като да си лафиш на кафенце с Бг-ските мами в някое кафенце с градинка но пак е нещо Simple Smile горе главата...незнам от колко време си тук ама се свиква Simple Smile
 newsm51

# 38
  • Мнения: 1 215
Ехооо, и аз от края на септември съм пак в Лондон. Уимбълдън- не че знам къде е спрямо там, където ти живееш, ама нищо може да се срещнем някъде...
А за това дето са само гаргите, ела да видиш какво е нашата улица- муха да шушне и всички ще я чуят.

# 39
  • Мнения: 463
кики пък ако измислиш нещо интересно виртуално - някой курс по икебана например или подобно ... ако ти е интересно де ... казвай да се включа и аз. Търсих аз разни такива интересни виртуални курсове ама не намерих. Търсих за плетене, за някакви подобни занимания и не успях да изровя Sad

Още не съм открила икебана или нещо подобно Laughingоба4е сега се сетих 4е е много готино да шиеш,ама нямам машина,пробвай ако имаш възможност,може да сътвориш нещо за новото попълнение Laughing

# 40
  • Мнения: 463
diorella  Hug,регистирах се в SureStart,обещаха да ми се обадят за майки и бебета група,като я сформирват,4е предната свършила.
Sallys ,дале4е си е от нас,оба4е винаги можем да се срещнем някъде централно Laughing

# 41
  • Мнения: 734
съчувствам ти, знам какво е да си далече от близки хора...

Последна редакция: чт, 11 авг 2005, 07:30 от Jungle

# 42
  • Мнения: 2 952
on line  igri    for  free ......da minava vreme poniakoga ....
http://www.miniclip.com/Homepage.htm

# 43
  • Мнения: 579
diorella  Hug,регистирах се в SureStart,обещаха да ми се обадят за майки и бебета група,като я сформирват,4е предната свършила.
Sallys ,дале4е си е от нас,оба4е винаги можем да се срещнем някъде централно Laughing
     

MOMI4ETA,KAK SE REGISTRIRAHTE V SureStart?KAJETA 4E I AZ UMIRAM OT SKUKA PO CIAL DEN,SAMO U DOMA I 4AT PAT S KOLI4KATA V BLIZKIA PARK

# 44
...Аз влизах в Pogo.com.......
Хихи, още един фен на Пого. Едно време не се махах от там. Аз бях редовен почетател на таблата (разбивах ги) Flutter Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт