Каква козметика ползвате за своите рожби?

  • 10 958
  • 259
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 057
От раждането ползвам продуктите на "Нивеа". За подсичане съм мазала само със зехтин.

# 31
  • Мнения: 8 999
Ползвах само препарати на Бюбхен. После, като пораснаха /след 3 г./ ги къпя с обикновен тоалетен сапун, а шампоанът за коса е на Джонсън /защото не им люти на очите/.
Проблем имах само с олиото за тяло на Джонсън, не знам защо, ама кожата им стана много суха от това олио и спрях да го купувам.
При подсичане - пенатен крем на Нивея.

# 32
  • Мнения: 11 009
Като стана дума за Пуфис, вчера ми се наложи да купя няколко памперса на бройка и взех от тях. Хубави са, меки са и имат ластик, доволна съм. Peace Peace

# 33
  • Мнения: 616
Още от болницата го мажеха със Себа Мед, такава взех и за вкъщи до момента съм много доволна понася му чудесно  Peace

Памперси- до скоро бяхме само на Памперс, но вече вземам Пуфис повече ми харесват Simple Smile

# 34
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бюбхен , а сега и Нивеа много съм доволна , крем за подсичане - Бочко
Памперси - Памперс най-много ми допадат . Peace

# 35
  • Мнения: 4 434
Бюбхен и Нивеа.
Памперси на марката Памперс.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Нивеа, Бюбхен или Пенатен . Памперси - на Памперс   Grinning

# 37
  • Мнения: 312
На бюбхен-гел за измиване,шампоан на нивея и олио на нивея .За подсичане съм използвала кремчета-павлодерм и бочко. PeaceПамперси на памперс обаче ще ги сменям със либеро или хъджис.

# 38
  • Мнения: 220
На дъщеря ми кожата и е мнооооого чувствителна. Обрина се от Нивеа, Хип, Чико и минахме на мед козметика. Ползваме Меналинд. За дупето - Веледа и Мустела. От памперсите съм най-доволна от Хепи и Дайперс. От памперс, хъджис, либеро се подсичаше ужасно често.

# 39
  • Мнения: 31 238
Преварен зехтин, а после непреварен за да му се запазват полезните вещества. Мустела и Клоран за къпане. Крем Судо крем. Памперси на Памперс.

# 40
  • София
  • Мнения: 44 148
Линола предимно.
Хип понякога.
Напоследък за косата джонсън шампоан.
За подсечено дупе - бюбхен крема(единственият им свястен продукт на тази фирма).
А-дерма.

# 41
  • Мнения: 149
И за себе си и за дечко ползав основно Клоран Peace Пробвала съм Мустела, Хип, Чико и Нивея - не ми допадат. От няколко дена ползвам млякото за тяло на Веледа - е това е нещо, което ми допада. Памперсите - Хъджис; от всички др. се подсичаше ужасно.
Но всеки си има предпочитания, затова може да си купиш мостички от някоя аптека и да видиш какво ще ти допадне Wink

# 42
  • Мнения: 9 449
Ползвам олио на Евент и крем за подсичане Бочко.Памперси на Памперс,но не съм очарована.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 185
От началото мажа с олиото на Нивеа, крем против подсичане на Бюбхен, памперси на Памперс и Либеро съм ползвала, известно време и Хъджис! Най-доволна останах от Памперс!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 890
Хип, Бочко, Веледа.
Памперси - най-вече Хъгис и Либеро.

Общи условия

Активация на акаунт