Каква марка ютия?

  • 45 328
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 165
Честно казано и аз не знам какво ще ми трябва, тъй като това ми е първата покупка на ютия и тепърва ще започвам да си гладя нещата сама.Досега разчитах на мама, но вече.........И затова съм толкова неориентирана и събирам всякакви мнения и препоръки.И ако има някоя ютия, която щ
е ми върши същата работа, но е по-евтина бих се радвала някой да ми каже

# 61
# 62
  • Мнения: 112
 
Ето това е най-добрата ютия с която съм работила.А аз съм сменила доста.Покритието й беше тефлон/алуминий, ударна пара 75 гр/мин. Peace  Перфектна ютия Peace.Никога  нищо не ми е залепила.Дори се е случвало да опре нагорещена в  надут балон и  не го е пукала.Вярвайте ми , ужасно страдам, че не си  купих пак такава, а се доверих на Тефал #2gunfire  Тефал е най-големия боклук, на който съм попадала, по-зле е  дори от ютиите за по 20 лв на битака.Аз ползвам ютия  постоянно, шия  всякакви материи.То  почти не остана  материя , която  тъпия Тефал да не е залепил, изключая  памука.А уж е с керамично покритие- грънци Rolling Eyes 
  Браун не правеше така, без значение, че е  пуснат на най-висока степен.С две ръце съм за Браун изистайл Peace

# 63
  • Мнения: 345
Lei, ти ме разби, точно се навих за Tefal......

# 64
  • sofia
  • Мнения: 8 938
И аз съм в размисъл...като поне съм се ограничила, че повече от 70-80 лв няма да дам.....освен ако не глади сама  Mr. Green
Гледам да има вертикална пара.... и така избора се сведе до няколко модела...

# 65
  • София
  • Мнения: 7 990
Аз след много чудене се спрях на тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09037451
Тези дни ще отида да си я взема

Тинче, този модел на Филипс го взех от Денси за 199лв. Разликата е малка, ама който го интересува - да си знае. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 165
Тук май няма такъв магазин за съжаление, но на другите може да им е от полза.А заслужава ли си парите модела?В смисъл лесно ли се глади, има ли опасност да залепне нещо и разни такива работи, ако може да изкажеш мнение като собственик вече

# 67
  • Мнения: 1 919
Тук май няма такъв магазин за съжаление, но на другите може да им е от полза.

а пише в сайта им, че за ВАРНА ИНТЕРСЕРВИЗ УЗУНОВИ www.isu.bg  са им представител...
http://www.densi.bg/index.php?menu=4

# 68
  • София
  • Мнения: 7 990
Тук май няма такъв магазин за съжаление, но на другите може да им е от полза.А заслужава ли си парите модела?В смисъл лесно ли се глади, има ли опасност да залепне нещо и разни такива работи, ако може да изкажеш мнение като собственик вече

Да, аз лично съм доволна. Не я ползвам за вертикално гладене, но е лека, глади добре, мощна пара. Нямах намерение да купувам толкова скъпа ютия, но се бях вбесила на старата и единствената ютия, която беше с автоматично изключване, беше тази. Пък и тази беше с най-силна пара, което за мен е важно.

# 69
  • Мнения: 1 165
На този сайт пише, че уредите с марка Imetec се предлагат там.А иначе мисля, че това е верига магазини като Техномаркет, Зора и такива.
Май няма какво повече да я мисля тази ютия.То голямо чудене и маене каква да е.Ще я взема и дано се оправя, че тепърва започвам да гладя  Joy

# 70
  • Мнения: 1 919
tincheto    да не забравиш за капака Whistling гледам си от Варна ела да ми поизгладиш дрехите хем да я изпробваш, имам 2 коша за гладене, 2 комплекта чаршафи... newsm47

# 71
  • Мнения: 1 165
Ако си склонна да ги прежалиш  Joy
А да те питам бях гледала, че отделно продават и текстилен протектор, имаш ли такова чудо и за какво се използва  Blush Joy
Личи ми колко съм запозната

# 72
  • Мнения: 1 919
текстилен протектор имат някой ютии БОШ и Браун, за други не съм срещала възможно е и да има, нещо като приставка е, използва се да не "лъсват" дрехите при гладене. Нямам такова чудо....използвало се при "твърди и гладки ютии", а повечето са "релефни" отдолу ooooh! дано разбра нещо, че не мога да го обясня Outta Joint

# 73
  • Мнения: 1 165
А аз си мислех, че се използва при гладенето на някои дрехи.Нали има разни материи, които се гладят през кърпа.А такъв протектор ми показваха, че може отделно да се купи точно за моделите на Филипс.Май беше 20 и няколко лв newsm78

# 74
  • Мнения: 1 919
tincheto ти си избери ютия, протектора най-лесното да си вземеш Crazy

Общи условия

Активация на акаунт