8 март

  • 6 713
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Голям букет светя,картичка със стих за мама и подарък ваучер в салон за красота.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам още, но цвете няма да е със сигурност. Подаръкът като го видя, ще го позная.

# 17
  • Мнения: 641
Надявам се да родя и да ме изпишат от болницата тогава и новородената бебка да я зарадва най много от всичко.(за мама става въпрос)
Свекървичка ще мине без подарък.

# 18
  • Мнения: 332
На моята майка - бельо на Есприт - сама няма да даде толкова парички за такава глезотия. Имат хубави модели с бикини и сутиени с удобни чашки. На свекърва ми - оставила съм на съпруга да реши:))))) тя си е негова майка.

# 19
  • Мнения: 940
Майка ми ще си прави операция на окото точно на този ден. Никога не сме обичали този празник. И баща ми ще ни е на гости, може пък тази година нещо да измислим...

# 20
  • Мнения: 164
На майка ми ще подаря нещо практично, тя обича такива подаръци.

# 21
  • Мнения: 355
Това с козметичната процедура за мама много ми хареса. Нали може да открадна идеята? Аз и на баба подарък ще взема, не само защото и казвам "майче" (тя ме е гледала като бебе и не само, и от тогава не са ме отучили да се обръщам към нея така). Тази година ще е и първото ми детско тържество за 8ми март, дъщерите ми са подготвили стихчета и го чакам с голямо нетърпение...
Аз пък го обичам този празник, мил ми е.

# 22
  • Мнения: 1 303
Аз пък си мисля,че само мъжете трябва да подаряват ако ще се подарява нещо-това е празник на жената,не на майката..до колкото знам

# 23
  • Мнения: 2 133
Мойта майка вече си ползва шоколадовата терапия за лице, но съм й взела още и един душ гел и крем за ръце Peace

# 24
  • Мнения: 459
аз на моето майче съм й приготвила стенен часовник със снимка на внучките  Peace
Свекървата - без подарък - не се виждаме и не се долюбваме.... Tired

# 25
  • Мнения: 1 447
На майка ми букет от гербери/това са й любимите цветя/,а на свекървата една роза.

# 26
  • Мнения: 1 554
Честитка по телефона Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 388
Не съм решила още, че и два трябва да избирам. Confused
А не остана време.
Само розите са сигурни.

# 28
  • Мнения: 63
нещо практично, което ще е от полза, моята мама обича практичните подаръци  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт