Как приспивате децата като се събудят през нощта?

  • 2 238
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
Бисито промрънква по няколко пъти на нощ,но щом и подам бибата или ако това не помогне малко водичка и веднага заспива пак!
С изключение на първия месец,не сме имали проблеми нощем,спи спокойно ппрез ноща.  Peace

# 61
  • Мнения: 104
Ние се будим да ядем. Понякога успявам да я залужа с вода, малко гушкане при нас в леглото, но... не винаги ми се получава. Всички ме успокояват че "ще мине" и аз чакам да мине  Peace   Успех

# 62
  • Мнения: 1 773
добре де, мамите, които кърмят дават да суче, а ако не кърмят - не може ли да се даде на бебето мляко от шише и така да се приспи newsm78

# 63
  • Мнения: 1 629
първо започваме да се караме :
-"Защо ставаш от леглото, нали трябва да спиш?"
-" Shocked - следния поглед от бебето"
- "Айде да спинкаш бе мамооо" слагам го да легне..
- "Уааааа - казва той" рев 1 минута

пак се изправя и така няколко пъти този разговор.
После аз се вбесявам и му повишавам тон, той ляга и засмуква пръста и до сутринта гък не казва.
Ако пък не може да заспи от болка в зъбчето или друго (аз го разбирам, защото ми реве по друг начин) го тупам по дупенцето или го галя по главичката докато не заспи или поне не се успокои! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 555
добре де, мамите, които кърмят дават да суче, а ако не кърмят - не може ли да се даде на бебето мляко от шише и така да се приспи newsm78
Аз лично не мога да приспивам със шише, защото съдържанието на шишето свършва много преди детето да заспи и внезапното прекъсване на кефа от смученето, разбива всякакви надежди за лесно заспиване Simple Smile
След изпразване на шишето ВИНАГИ следва кански петминутен рев (особено сутрин), през което време аз обяснявам как не може вечно да се пие, в един момент яденето свършва (изпива по 400 мл на веднъж).
Не мога същото да си го причинявам и на заспиване, затова вечерята е поне 40 минути преди лягане.

# 65
  • Мнения: 236
добре де, мамите, които кърмят дават да суче, а ако не кърмят - не може ли да се даде на бебето мляко от шише и така да се приспи newsm78
Може, разбира се. Но аз съм по-доволна, че вече не яде през нощта, защото се буди изключително рядко в сравнение с преди. Махне ли се нощното хранене, бебето започва да си се унася и самичко в сън. Просто изчезва навика.

Общи условия

Активация на акаунт