Пак за АМ на по- голямо дете

  • 975
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
   Аз съм била на нейно място, иначе не бих се изказвала, а ти?  Карали сме по ден, два на това мляко, не ме обвинявай в липса на съпричастност. Моето мнение е, че ако нещо се отказва, то се търси още повече. А в случая се отказва мляко, което не е вредна храна за да притеснява. 
Съжалявам ако се дублирам, но не помня къде писах за това, но на дъщеря ми спрях млякото, точно когато се омайваше от него и беше грешка. Върнах го обратно и давах винаги когато искаше, към средата на кутията вече й беше омръзнало и сама го отказа.

# 16
  • Мнения: 4 668
Просто на детето му липсва биберонът - залъгалка .
Не знам какъв е този зор в BG да се маха биберонът ... моят син си спеше с него до 2 г. и 6-7 месеца . После сам го отказа .
При вас както се вижда не е било времето . Търси с какво да го замени , а непрекъснатото пиене на АМ естествено , че го засища и ще спре да яде . И нощем не търси мляко , а биберон .
Моят син също пиеше Нестле Джуниър до почти три годишната си възраст .
Аз на твое място бих му върнала залъгалката , а млякото да си остане сутрин и вечер щом си го харесва . няма нищо по - полезно от него . Никой не може да ме убеди , че е по - добре да се яде супа с хляб примерно / пак странен начин на хранене , но много разпространен от ранна детска възраст  Rolling Eyes /, вместо мляко , ако детето предпочита второто .

# 17
  • Мнения: 1 650
   Аз съм била на нейно място, иначе не бих се изказвала, а ти?  Карали сме по ден, два на това мляко, не ме обвинявай в липса на съпричастност. Моето мнение е, че ако нещо се отказва, то се търси още повече. А в случая се отказва мляко, което не е вредна храна за да притеснява. 
Съжалявам ако се дублирам, но не помня къде писах за това, но на дъщеря ми спрях млякото, точно когато се омайваше от него и беше грешка. Върнах го обратно и давах винаги когато искаше, към средата на кутията вече й беше омръзнало и сама го отказа.
"Омайваше"? Каво имаш предвид? Иначе, ясно че няма да те убедя( а и не искам) в правотата си, както и ти мен и повече няма да споря. Дано майката, която е пуснала темата да прецени кои мнения и съвети биха й послужили, защотосъветвам нея, а не теб.

# 18
  • Мнения: 2 047
Floral незная защо ти е прозвучало като спор, виждам че си посъветвала майката да дава прясно мляко вместо АМ и че е притеснително, но ще премине,  и съм съгласна, така че за убеждаване в какво става дума?

  Сега си мисля може би, за изказването за прясното мляко, твоето е домашно, това е хубаво. Обаче дъщеря ми напр. (използвам я за пример пак, за да не говоря сякаш не съм го преживяла)  разпознава какво пие и не иска прясно мляко.

Общи условия

Активация на акаунт