Re: Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 - Тема № 22

  • 16 407
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 755
Virginity честит ти момък! Peace Laughing
Живи и здрави!  bouquet

# 196
  • Мнения: 76
Здравейте милички!!! МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА!!! ДА ВИ СЕ ВРЪЩАТ!  bouquet  bouquet  bouquet

Емили и тук честито Hug
Четито и на всички узнали пола!!!
Кукумявче добре, че всичко е минало и всички чакаме резултатите с теб Praynig
Сиси Hug добре завърнала се Hug  bouquet
Марулке много неприятно преживяване! Дано не се повтаря повече!!!

Утре ще ви прочета по-дробно! Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 20:54 от djidjito

# 197
  • Мнения: 7 263
Медицинска академия ли имаш предвид? бях в Майчин дом аз,но те навсякъде са злобни,така че..

Да аз на Майчин дом ими викам Медицинска академия, защото нали е в района. Имам кошмарни спомени от там и на БХС-то като ходих установих, че нищо не се е променило откъм отношение към хората, условията може би са станали по-добри.

# 198
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Кукумявка, важното е,че вече е минало и е зад гърба ти!Сега всички ще стискаме палци резултата да е хубав и всичко да е наред от сега нататък  Hug
Virginity, честито сини гащи  Hug
Марулка, направо се стресирам от сега като знам какви перипетии може да има с едно дете  Rolling Eyes Ама ще се бориме  Hug
goldi81, мен на втория ден лекарката в едното влизане ме пита "За болничен ли си тука, за кво лежиш, или имаш оплаквания" и аз е така гледам  #Shocked и викам "с контракции съм"....абе българска работа  ooooh!
Lennyh  Hug
Сиси, чакаме снимки и разказ  Hug

# 199
  • Мнения: 87
Честито на Рожденничките, да си получите най-най-хубавия подарък лятото!!!!

За магазини- мога да кажа само тези , които са в моята чат на града, т.е. в Южните квартали
1.Джъмбо - до Била на бул. България - има и хубави и не чак толкова неща, но опрделено има много работи.
2.Комсед - на бул.Тодор Александров" , на ляво като се идва от центъра - на долния етаж има колички, столчета, дрешки, играчки.
3.Фирмения магазин на Чиполино - отново на "Тодор Александров", само че в дясно като се идва от центъра по България.Намира се в един нов търговски център Friends  с още доста магазини.
4.9+ май се казваше магазина - на бул.Вапцаров, почти срещу затворения София ленд.
5.На бул "Гоце Делчве" по посока пазара на Красно село - има магазин за колички и т.н.
6.До входа на Южния парк , от към Нишава, се намира магазина на Chicco.



Комсед и Чиполино се намират на Тодор Каблешков, не на Т. Александров newsm10

# 200
  • Мнения: 36
Kukumavka -лошите периоди за това са периоди, защото имат КРАЙ-резултатите ще са добри,бъди сигурна!
Radina-какво става с нея-имате ли инфо
Virginity-боже, колко е сладко клипчето с бебо
Благодаря за филмчетата-супер полезни са
Вчера си изкарах акъла-боля ме корема около 1 час-мисля другата седмица да отида при лекарката, въпреки че преди 1 седмица бях-по колко Магнерич Ви изписаха и колко е максималната доза/аз съм на 3 х 1,но май може и 3х2
Честит имен ден на всички!

# 201
  • Мнения: 36
Момичета да Ви попитам и още нещо,ама тайно и тихичко- smile3505 помързява ли Ви, трудно ли се впускате в действие-разсеяни ли сте?През седмицата съм по цял ден на работа-излизам в 7,00 и се прибирам в 20,00 и Събота и Неделя се очаква да сготвя, изпера,изчистя, а ето вече е 9,25 и не мога да се развихря-четат ми се форуми,редят ми се пъзели,гледат ми се филмчета-изобщо голямо отпускане!Остарявам ли или е от бременността?Дори не мога да реша какво да сготвя  chef

# 202
  • Мнения: 260
Момичета да Ви попитам и още нещо,ама тайно и тихичко- smile3505 помързява ли Ви, трудно ли се впускате в действие-разсеяни ли сте?През седмицата съм по цял ден на работа-излизам в 7,00 и се прибирам в 20,00 и Събота и Неделя се очаква да сготвя, изпера,изчистя, а ето вече е 9,25 и не мога да се развихря-четат ми се форуми,редят ми се пъзели,гледат ми се филмчета-изобщо голямо отпускане!Остарявам ли или е от бременността?Дори не мога да реша какво да сготвя  chef

И аз съм същата.  Mr. Green

Вирджинити, честити сини гащи! bouquet

Кукумявка, сигурна съм, че резултатите ще са хубави! Не мисли вече за процедурата, глези се, почивай.

Марулка, важното е, че сте реагирали навреме. А отношението в болниците вече изобщо не ме учудва. Постъпила си съвсем правилно, но в повечето случаи хората са толкова притеснени, че без да се замислят си плащат на ръка.  Confused

Желая ви прекрасен слънчев ден!  bouquet

# 203
  • Мнения: 1 208
Добро утро майчета
Изпратих мъжлето на бачкане и сега трябва и аз да понаправя нещо в къщи ама както казвате пусти съботен мързел  Laughing
Обличам се и отивам до магазина- ще си спретна една домашна пица    chefsmile3508
Видях,че пак сте обсъждали кг.- аз оня ден бях на консултация но и си се тегля в къщи - все още съм си +2кг- само но корем и цици  newsm44 .Сложила съм актуални снимки на коремчето си и в албумчето за бъдещите каки и батковци сложих нашата кака Петя  Hug
Лек ден ви желая и ще се включвам днес по-често тук   bouquet

# 204
  • София
  • Мнения: 493
Момичета да Ви попитам и още нещо,ама тайно и тихичко- smile3505 помързява ли Ви, трудно ли се впускате в действие-разсеяни ли сте?През седмицата съм по цял ден на работа-излизам в 7,00 и се прибирам в 20,00 и Събота и Неделя се очаква да сготвя, изпера,изчистя, а ето вече е 9,25 и не мога да се развихря-четат ми се форуми,редят ми се пъзели,гледат ми се филмчета-изобщо голямо отпускане!Остарявам ли или е от бременността?Дори не мога да реша какво да сготвя  chef
Добро утро!
И аз се чувствам така,имам чувството,че съм се разглезила,но пък нямам нещо мотивация да чистя...да сготвя нещо..смисъл,появява се някаква наченка на домакинство от моя страна,но не както преди.Ужас,само да не стана някоя мързелана.Не ми се вярва де..  Joy

# 205
  • Мнения: 119
Здрасти на всички... Hug

А4 и аз съм същата работа само гледам къде да поседна и да полегна, добре че малката не ми дава да се отпускам много много.  Crazy

Сега видях, че в албумчето сте направили и папка за снимките на бъдещите каки и батковци. Току що качих няколко на София.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 206
  • София
  • Мнения: 121
Хелоу, по темата за мързела - аз пък го минах този период - елате ме вижте , сутрин ставам с мъжо в 7и30 /това никога нямаше да се случи в нормални условия/ , готвя, чистя с прахосмукачката, парцала, прах, простиране, миялната да извадя,  къпане, мазане, прически, грим и на работа...е това не всеки ден в тоя порядък ама горе долу...

Ама хич дане се стряскате, аз бях тоооооолкова мързелива преди, че направо срам не ами ... срамота  Joy а и все пак сме в нова къща от декември миналата година и сега съм мераклийка още. истината е , че се чувствам определено по-енергична и спокойна. Вечер си лягаме рано рано обаче - най-късно към 10и30 сме заспали след сериалите.

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И НЕКА ПРОЛЕТНОТО ВРЕМЕ И ИМЕТО ИМ ДА НОСИ САМО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ!   bouquet

Аз днес съм на работа, остават ми само 18 дни до края на мъчението работа по време на бременност Hug дай боже всеки му ккто се казва.

# 207
  • Мнения: 32
Да се включа и аз за мързела. По принцип съм си мързеливичка, а сега ме мързи още повече, честно казано. В момента се вихри и ремонт в нас и нещо хич не ми се пипа. На всичкото отгре нямах търпение да свърши вчерашния ден, за да не съм на работа и случайно вчера разбрах, че днес сме на работа. Та сега скучая и се нервирам, защото имах да си пазарувам належащи работи за ремонта и имах план график, но уви ми объркаха всичко. Тъй като никой не говори с мен в работата и с едната колежка, ние бяхме в пълно неведение, че ще работим днес. На всичкото отгоре разбрах 15 минути преди да си тръгна вчера. Идиотки, какво друго да кажа!!! #Cussing out
Лек ден на всички, които са на работа или почиват в къщи  bouquet

# 208
  • Мнения: 177
Ох, и мен една дрямка ме наляга по това време, след като хапна.........
Дремя пред комп-а и се колебая да поработя ли, че като се събуди дзверчето няма начин, или да си легна.  ooooh! Станал е страшен. Не дава да правя нищо когато е буден. Да седя до него и да го наблюдавам. Вчера до рев ме докара с постоянното си мрънкане. И татко му като се върна от работа ми вика "я по-спокойно, защо викаш, успокой се малко" и излезе да пие с приятели.  #Cussing out #Cussing out #2gunfire Сега съм сериозно сърдита! Не го е срам!!!

Ох, оплаках се. Пък дребното така се е привързало, че в сряда като ходихме на 3Д се скъса да реве и вика мамо. Изплашен че ми правят нещо. То той и носа като си духам, че сме болни, се притеснява да не си направя нещо. Мъжка му работа.  Wink

# 209
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Днес бяхме пак на ехография, бебка е добре, щурее е наддава, вече е 314 гр, колкото една пържола и си е мома от всякъде  Mr. Green

Сега малко да ви почерпя, че моят Тошко днес е именнок.


Общи условия

Активация на акаунт