В Дружба майки и деца, сред разкош и топлина,чакат с трепет пролетта! (8)

  • 21 400
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 393
СРАМЕЖЛИВКА мерси за кафето, от курабийките няма да си хапна  Naughty



Че защо не ти ли харесват? Hug

Страхотни са, ама на дупето не ми отиват  Joy

# 286
  • Мнения: 572
Е чак пък толкоз ок
това ме разсмя Laughing

# 287
  • Мнения: 189
СРАМЕЖЛИВКА , благодаря за кафенцето  Hug

Муци, къде се загуби, направо ми домъчня. Вчера гледам Алекс се разхожда сама по градинките Simple Smile , е с майка ти де  Mr. Green

Женка, няма нужда от уговорки - там сме  Hug

Ще организираме ли среща този weekend???  newsm78

# 288
  • Мнения: 572
Запознайте се с мойто червейчеHug

# 289
  • София
  • Мнения: 1 163
ee Срамежливка толкова мило ми стана като видях снимката, по -нататък ще чакаме и 3Д усмивка да ни пратиш Grinning

# 290
  • Мнения: 572
Веднага щом може обещавам

# 291
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте на всички  Hug
Срамежливке, много хубава снимчица, много хубаво се вижда бебо. Моите не са толкова добри. Обаче на 17-ти съм на фетална морфология, демек ще гледат бебчето на 3д, ще накарам и клипче да ми направят. Дано всичко е наред  Praynig нямам търпение.
Жени, как върви подготовката за сватбата, или май засега само на солариума наблягаш  Grinning. Мойта приятелка, която е 1 ден след теб казва, че всеки ден ще е заета, ама аз честно казано незнам какво толкова прави като се има предвид, че тя е почнала с организацията от ноември  Shocked Аз като знам мойта сватба как я организирах за 2 месеца, а и бях на работа през туй време и смея да твърдя че си беше много добре организирана, а и на гостите щом им хареса, то това е най-важното. Успех на теб в подготовката  Peace
Муци,малко се съмнявам да почне след 2 месеца да ме слуша, ама както се казва "от твоите уста в Божиите уши"
На всички други, които не съм споменала  Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 23 096
Здравейте, момичета!

Пепче, диетата върви успешно, но е рано да казвам каквото и да било, да мине поне месец и ще рапортувам  Wink

Срамежливке, много хубаво малкото  Grinning Hug Да порасне голямо и здраво  Peace

Женя, този солариум от доста време го правеха. Ама и името му доста гръмко, много се смях, когато го видях  Mr. Green Хубаво е, че наблизо има такава екстра. По-натам може да се пресрамя да отида.

Светлушке, ние вчера към 13,00 ходихме на тази култова площадка на 121 бл. Там даже нахраних малката. Та поне вече знам къде е. Зяпах наоколо, но имаше само две баби с деца на пейките, така че със сигурност не съм ви изпуснала! После направихме пълна обиколка на езерото и за пръв път малката имаше допир с пързалка. Люлките не я впечатляват, защото си има вкъщи.

Отивам сега да обличам Кати, пък и себе си, че две мои приятелки ще идват и ще излезем да седнем някъде.

Приятна вечер на всички!!!



# 293
  • София
  • Мнения: 1 456
НОВА ТЕМА 
Заповядайте! Mr. Green

# 294
Здравейте, много съм изненадана от мненията за д-р Хайвазов. Преди няколко години малката ми сестра почти си беше отрязала пръстчето след като в детската беше паднала със стъклено шише в ръка. Той тогава супер добре се погрижи за нея.. Не само, че й оправи пръстчето, но и доста беше внимателен да не се травмира детето, да не го боли. Даже доколкото си спомням се опита да избегне по-инвазивните манипулации. Аз скоро се върнах от чужбина и пак ми се обади стар проблем с рамото. Преди да замина бях ходила в Горна Баня, но там освен да ми вземат парите, друго не направиха. Ходих и при други лекари, но те искаха някви инжекции да ми поставят, а пък познати ми казаха, че с тях рискувам парализа на ръката Sad Сега се чудя при кого да отида. Разбрах, че вече завеждал Отделението по ортопедия в Доверие, тъй че мисля при него да отида. Някакви съвети, please?

# 295
  • София
  • Мнения: 1 456
Denu6ka, заповядай в новата ни тема!

Общи условия

Активация на акаунт