Забременяване при "пазене"

  • 27 605
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Случвало ли се е на някоя мама да забременее,като се повтаря половият акт,независимо дали мъжа и се е "из пишкал" и взел душ? Извинявайте за тъпия въпрос. Мит ли е или реалност ,този вид забременяване  Embarassed

# 1
  • Мнения: 583
жената на един мой колега е правила 4 аборта. пазили са се, но при втория път...явно в каналите остава някой и друг сперматозоид.

# 2
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Реалност си е от всякъде.

# 3
  • Мнения: 90
жената на един мой колега е правила 4 аборта. пазили са се, но при втория път...явно в каналите остава някой и друг сперматозоид.

И аз така мисля!
Винаги има възможност да изостане нещо...като се пазим, задължително след свършване веднъж ползваме презерватив.  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Реалност си е от всякъде.

Разбира се , че е възможно  Peace

# 5
  • Мнения: 94
Благодаря Ви момичета за бързите отговори....,каквото е станало или не е станало ще се разбере съвсем скоро ...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
За някои(като мен) е мит,за много обаче-жива реалност!Де такъв късмет...
Пожелавам ти да е това,което искаш Hug

# 7
  • Мнения: 130
реалност си е Thinking

# 8
  • Мнения: 8 242
За нас е мит..
6 години само така сме се пазили.. Докато нарочно не си направихме бебока.. От 1вото нарочно непазене  Crazy

# 9
  • Мнения: 3 675
Възможно е, защо да не е възможно.При нас и по-големи гафове от този са ставали, няколко пъти сме късали презервативи.Косите ми са се изправяли тогава, сега пак ми се изправят с тази разлика, че преди не искахме бебе, защото не му е времето,а сега искаме, ама не става.Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

# 10
  • Мнения: 879
И аз знам, че тоно при втория път стават тези неща, защото сперма остава вътре по каналите, и при втория път тя изтича и се насочва навътре  Simple Smile Но ние вече 10 месеца правим оити, и нищо, а преди ме беше толкова страх да не забременея..  Embarassed

# 11
  • Мнения: 23
Моята приятелка има момиче на 4 години от такъв случай с повтаряне Laughing.Дано стане това котето искаш успех Hug

# 12
  • Мнения: 180
Може естествено.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Абе чудя се.  Явно става при неискащите.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 884
Абе чудя се.  Явно става при неискащите.
Crazy
По-точно не бих могла да го кажа!

# 15
  • Мнения: 94
Щом става на втория път след пазенето,значи може да има по голям процент от няколко пъти пазене  Praynig .Стискайте палци,а точно тогава бях и 2 дни в овулация  Embarassed

# 16
  • Мнения: 943
Обаче.... newsm78 то всички знаем ,че е ВЪЗМОЖНО,но авторката не пита ли дали на някоя от вас се е случило? И понеже и на мен ми е интересно да науча нещо повече по този въпрос...споделете ,кажете .... Flutter

# 17
  • Мнения: 3 695
случва се

# 18
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Абе чудя се.  Явно става при неискащите.
Peace И аз в това се убеждавам!

# 19
  • София
  • Мнения: 10 700
ние така миналия месец при повтаряне и взе че стана....
по стечение на нещата обаче загубих плода,но важното е че стана...

# 20
  • Мнения: 718
Ами ние 4 години така да се каже се "пазехме". Без да спазваме изисквания като изпишкване или нещо такова, когато опитахме целенасочено за бебе, веднага стана. Според мен се случва, но доста рядко.

# 21
  • София
  • Мнения: 77
да - забременява се по този начин - определено - и доказателството за това е 6- годишната ми дъщеря, а най- прекрасните неща в живота стават без да се плануват - факт. Тогава бях много шокирана и объркана, сега съм най- щастливата майка с моето слънчице - в момента искаме братче / сестриче, а не се получава........................

# 22
  • Мнения: 9 973
точно когато е най-малко желано,точно тогава се закача Wink

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Мен ако питаш пазенето си е направо метод за забременяване , а не за предпазване от бременност. smile3521

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Мен ако питаш пазенето си е направо метод за забременяване , а не за предпазване от бременност. smile3521

Ние с моя човек преди няколко месеца пробвахме нарочно през овулацията прекъснат полов акт - какво ще се получи. Е, ами нищо.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Напълно възможно. То за мен това не е пазене Thinking

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Напълно възможно. То за мен това не е пазене Thinking

Ама ето, едни не се пазят, не става; при други от "пазене" става, тоя живот не можеш да го разбереш.

Може да греша, но като че ли при някои двойки прекъснатият акт работи железно, а при други няколко пъти им изиграва "номер". Сякаш при някои мъже се отделят палавници в секретите, а при други не. Сетих се за Здравко от ББ1- жена му общо 4 пъти е забременявала от него, поне 3 те са непланирани, доколкото знам.

# 27
  • Мнения: 4 434
Може ами... Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Така доста често даже се забременява . Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 8 242
Напълно възможно. То за мен това не е пазене Thinking

Ама ето, едни не се пазят, не става; при други от "пазене" става, тоя живот не можеш да го разбереш.

Може да греша, но като че ли при някои двойки прекъснатият акт работи железно, а при други няколко пъти им изиграва "номер". Сякаш при някои мъже се отделят палавници в секретите, а при други не. Сетих се за Здравко от ББ1- жена му общо 4 пъти е забременявала от него, поне 3 те са непланирани, доколкото знам.
Дали от него  Joy  Mr. Green

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Напълно възможно. То за мен това не е пазене Thinking

Ама ето, едни не се пазят, не става; при други от "пазене" става, тоя живот не можеш да го разбереш.

Може да греша, но като че ли при някои двойки прекъснатият акт работи железно, а при други няколко пъти им изиграва "номер". Сякаш при някои мъже се отделят палавници в секретите, а при други не. Сетих се за Здравко от ББ1- жена му общо 4 пъти е забременявала от него, поне 3 те са непланирани, доколкото знам.
Дали от него  Joy  Mr. Green

Е така казваха още в първия ББ. Първият път малко го познавала и абортирала, втория - спонтанен аборт; третата бременност- Яница, четвъртата - другото им дете.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Обикновено когато не искаш забременяваш , а уж много се пазиш .Минават години искаш дете и по една или друга причина не става -така поне беше при мен.Пожелавам на авторката да и се случи , това което иска  Peace

# 32
  • Мнения: 93
Напълно възможно е!
Обаче ние с мъжа ми ВИНАГИ сме се пазили с "прекъснатия полов акт" и сме се опазвали  Laughing
Като решихме да бебеправиме ... стана!
Може би зависи от самия организъм и т.н. newsm78

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
С първото ми гадже едно време ме беше ужасно страх да не стане нещо от въздуха и ако за 2 години съм позволила прекъснат акт, то е било 3-4 пъти най-много.


Сега, когато съм готова за дете (но все още не сме решили да го правим, пък и има обективни пречки) го практикувам прекъснатия акт и виждам, че просто не става ей така, разберете. Става може би когато е имало "повторение".

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 839
Дали ще е един път или два, със сигурност при всички случаи се отделят плувци в предеякулационната течност - така че при това пазене трябва винаги да имаме едно на ум, че може да се забременее.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Дали ще е един път или два, със сигурност при всички случаи се отделят плувци в предеякулационната течност - така че при това пазене трябва винаги да имаме едно на ум, че може да се забременее.

Ами как тогава някои двойки 15-20 год с такова пазене не забременяват ? А като не се пазят- веднага става .

# 36
  • Мнения: 85
Момичета тука сте започнали много интересна тема и не знам как така съм я изтървала слава богу наваксах и прочетох всичко и ще продължавам да я следя . При мен с приятеля ми се пазехме повече от 4 години / като изпозвахме в повечето случай презервативи но в края на половия акт/ от 7 месеца бебеправим и до сега нищо  Sad .
Ще продължавам да ви следя, за да образовам малко страхотни сте  Hug

# 37
  • Мнения: 148
И аз да споделя С мъжа ми сме заедно още от училище от деца  Laughing тои не обича презервативи а аз мисля че нито те нито прекъснатия полов акт са гаранция за предпазване от бременост имам 2 аборта точно поради тази причина  Sad Сега 45 дена след мисед реших да се доверя на презерватива не взех хапчета тай като чесно след случилото се изобщо не ми е до секс. След аборта се случи два пъти и още на втория резултата беше скъсан презерватив. Е това е написах историята си за момичетата като мен които си доверяват на единия или другия начин. Моля да не го правят да преживееш аборт е ужасно още повече когато всяка една бременост е била толкова желана но и невъзможна по една или друга причина  Cry

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Все ми се е струвало, че при прекъснатия акт която жена забременява, то мъжът й не я е пазил достатъчно, тоест е закъснял с "прекъсването" или е повторил без да се измие. Може и да бъркам.

# 39
  • Мнения: 3 092
Не само при вторият път стават тези неща и това не е пазене де , ако питате мен .
Втората лентичка в подписа ми е резултат от такова "пазене" с тази разлика , че съм си казвала - ако стане все пак аз искам още едно дете , макар че си казвах - абе да бе да , на мене ли ще ми се случи  Laughing
Късмет на всички !  Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Не, не се забременява с пазене, убедих се, защото известно време се опитвам по този начин (сега не ме нападайте, че се надявам на фал, понеже партньорът ми не е готов още). И този месец го правих през овулацията с "прекъснат акт". Закъсня ми 3 дни, зърната ми бяха чувствителни, ядеше ми се много, въобразих си, че може пък нещо да е станало, ама днес тъпата лелка от Червен бряг ме посети. Вече спирам да се надявам на нещо от въздуха.

# 41
  • Мнения: 213
Може, разбира се  Peace Дори и шансовете да са по-малки, отколкото "средностатистическите"  Wink Никога не съм се доверявала на този метод, освен ако не съм била 100% сигурна, че го искам това възможно бебче. Или правим секс без предпазване (защото това не е предпазване), и съм с ясната мисъл за възможна "изненада", или съм си на хапчета (както бях последните 3 години).

"Фалове" се случват разбира се, и с най-сигурните методи, та докато съм била на хапчета пак съм била ОК с идеята за бебче.

Не обичам презервативи (а и откакто срещнах мъжа ми не са ми нужни), не им се доверявам много  Wink. Следващата стъпка ще е ВМС, сигурността е колкото при стерилизацията  Peace

Въпрос на избор, разбира се  Hug

# 42
  • Мнения: 112
Момичета, прекъснатият полов акт хич не е метод за предпазване, да ви споделя и аз. Мога да гарантирам думите си на 100%. Така че или се пазете като хората, ако не е момента за бебче, или не се пазете въобще. На мен лично никак не ми допада това прекъсване. Както се казва точно сте на края на полувремето и съдията свири "смяна".... newsm78

# 43
  • Мнения: 48
Ние така се пазим с приятеля ми, аз съм на мнение, че ако наистина те пази партньора е по- сигурно от колкото да ти се скъса презерватива.Но това е мое мнение и всеки решава как да се пази и си носи сам последствията.На тези, които искат по този начин да се предпазят успех, а за тези, които се надяват по този начин да забременеят по- добре да пробват по нормалния начин.

# 44
  • Мнения: 29
Много интересна темичка  Simple Smile
ние с годеника ми се пазим от 4год. с презервативи и понякога но по-рядко "той ме е пазил" и точно сега 2месеца преди сватбата ни  EFP забременях , и аз съм объркана и още се чудим как е станало  newsm78
но явно  бебенцето бърза да идва  baby_neutral

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
*Bibi* , честито тогава   bouquet

# 46
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
*Bibi* и от мен честито!!!   bouquet
Де да имах и аз твоя късмет...
А по темата...най-добрата ми приятелка роди прекрасни близнаци след такова "пазене"!

# 47
  • Мнения: 2 153
Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

И аз това се чудя! WinkПри нас е подобно положението! Какво да се прави на който когато му е писано!

# 48
  • Мнения: 1 464
Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

И аз това се чудя! WinkПри нас е подобно положението! Какво да се прави на който когато му е писано!

Това някак си ме кара да се чувствам виновна,че съм забременяла от първия път newsm78
Разбирам,че е тежко,когато го искаш и не се получава,но пък да се чудиш и на обратния вариант,не го разбирам.

# 49
  • Мнения: 2 153
Чудя се как казат тук, че бебето е станало от раз/т.е. от един път непазене/, ние вече три години не се пазим и нищо, явно има проблем при нас.

И аз това се чудя! WinkПри нас е подобно положението! Какво да се прави на който когато му е писано!

Това някак си ме кара да се чувствам виновна,че съм забременяла от първия път newsm78
Разбирам,че е тежко,когато го искаш и не се получава,но пък да се чудиш и на обратния вариант,не го разбирам.

Не се чувствай така, защото целта на нито един от постовете не е била да обиди жените, които от раз забременяват, сигурна съм в това!  Wink

# 50
  • Мнения: 293
Ехххх и аз искам така  Mr. Green Искам бебе! Обещавам да се пазя!  Flutter Tired

# 51
  • Мнения: 226
*Bibi* честито и от мен!!! Лека бременност и едно здраво и красиво бебe на финала ти желая!
И аз съм на мнение, че може да се забременее с пазене с прекъснат полов акт. Не заради не навременно прекъсване от страна на партньора, а заради възможността да има сперматозоиди в пред еакулационната течност. Особенно пък при повторенние, наличието на малките плувци е почти 100%.

# 52
  • Мнения: 29
Момичета мнооого ви благодаря  Hug  притеснена съм че в най-рисковия месец от бременността (3ти )ще правим сватба,но всичко е организирано и планувано от март, надявам се всичко да е наред с  baby_neutral
и скоро и вие да станете  preggo

# 53
  • Мнения: 571
С мъжа ми винаги сме се пазили с "прекъсване"Никога не стана фал. PeaceВярно е,че и не сме повтаряли Embarassedне по моя вина.
Забременях след планиране.Сега се пазим чрез най-сигурния метод-безсексие Joy
Не познавам момичета забременели пазейки се-независимо как са се/ги/пазили Peace
За това не вярвам. StopТова е мое мнение базирано на личния ми и този на познати опит

# 54
  • Мнения: 111
*Bibi* честито и от мен!!! Лека бременност   bouquet

# 55
  • Мнения: 1 988
Синът ми е от упорито пазене Mr. Green

# 56
  • Мнения: 51
И аз така забременях първия път.Пазехме се и изведнъж хоп-положително тестче LaughingИ аз не разбрах кога и как е станало Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 609
и аз започвам да се пазя - тъкмо сега са ми горещите дни. само дето на моя мъж няма смогване та не знам как точно ще стане

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 817
2 познати имам забременели по този начин. Не е мит, реалност е  Laughing

# 59
  • Мнения: 609
сигурно - сестра ми и майка ми забременяват и от въздуха - нямам идея как става
при мен и с кофи да наливаш не става толкова лесно

# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Според мен ако мъжът не се владее кога точно "да го извади" и ако повтаря преди да се е измил и изпишкал - е така стават бебетата от "пазене".

# 61
  • Мнения: 1 988
идеята на забременяването с пазене е, че в течността, която се отделя от мъжа преди да е свършил, също има сперматозоиди, но били по-бавни и хилавки Mr. Green така ми ги обясниха, но ако между тях има един бързак-ето ти бебок Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 17:31 от D_e_s_i_t_o

# 62
  • София
  • Мнения: 10 700
Според мен ако мъжът не се владее кога точно "да го извади" и ако повтаря преди да се е измил и изпишкал - е така стават бебетата от "пазене".
абре и да го е измил и пишкал пак остава нещо по каналите Crossing Arms

# 63
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
.....течността, която се отделя от мъжа преди да е свършил, също има сперматозоиди, но били по - бавни и хилавки Mr. Green така ми ги обясниха, но ако между тях има един бързак-ето ти бебок Laughing Laughing Laughing
Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
...също има сперматозоиди, но били по-бавни и хилавки Mr. Green

Хаха, сигурно затова не забременявам " с пазене", защото моят мъж по начало си е по-бавен и спокоен като темперамент, съответно и палавниците му в предеякулационната са такива.

# 65
  • Мнения: 609
...също има сперматозоиди, но били по-бавни и хилавки Mr. Green

Хаха, сигурно затова не забременявам " с пазене", защото моят мъж по начало си е по-бавен и спокоен като темперамент, съответно и палавниците му в предеякулационната са такива.
Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 1 380
2 познати имам забременели по този начин. Не е мит, реалност е  Laughing
Явно са много плодовити....
Аз забременях доста трудно и без да ме е пазил ......

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Истината е, че всяко правило си има изключение. И че ако нещо е писано, ще стане, и обратно.

# 68
  • Мнения: 49
Дъщеря ми / сега е на 6 г/ е плод на такова "пазене". Направихме го с ясното съзнание че при повторение може да се случи и го искахме , но просто не се решавахме .Сега обаче от три години опитваме за второ и не става....

# 69
  • Мнения: 571
Абе какви са тея мъже дето повтарят бе Joyима ли такива "жАвотни" hahahaЕгати и късмета

# 70
  • Мнения: 49


Абе какви са тея мъже дето повтарят бе Joyима ли такива "жАвотни" hahahaЕгати и късмета
Е, бяхме млади, не живеехме заедно. След 7 г. брак вече не е така.

# 71
  • Мнения: 914
Абе какви са тея мъже дето повтарят бе Joyима ли такива "жАвотни" hahahaЕгати и късмета
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт