Забременяване при "пазене"

  • 27 606
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Щом става на втория път след пазенето,значи може да има по голям процент от няколко пъти пазене  Praynig .Стискайте палци,а точно тогава бях и 2 дни в овулация  Embarassed

# 16
  • Мнения: 943
Обаче.... newsm78 то всички знаем ,че е ВЪЗМОЖНО,но авторката не пита ли дали на някоя от вас се е случило? И понеже и на мен ми е интересно да науча нещо повече по този въпрос...споделете ,кажете .... Flutter

# 17
  • Мнения: 3 695
случва се

# 18
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Абе чудя се.  Явно става при неискащите.
Peace И аз в това се убеждавам!

# 19
  • София
  • Мнения: 10 700
ние така миналия месец при повтаряне и взе че стана....
по стечение на нещата обаче загубих плода,но важното е че стана...

# 20
  • Мнения: 718
Ами ние 4 години така да се каже се "пазехме". Без да спазваме изисквания като изпишкване или нещо такова, когато опитахме целенасочено за бебе, веднага стана. Според мен се случва, но доста рядко.

# 21
  • София
  • Мнения: 77
да - забременява се по този начин - определено - и доказателството за това е 6- годишната ми дъщеря, а най- прекрасните неща в живота стават без да се плануват - факт. Тогава бях много шокирана и объркана, сега съм най- щастливата майка с моето слънчице - в момента искаме братче / сестриче, а не се получава........................

# 22
  • Мнения: 9 973
точно когато е най-малко желано,точно тогава се закача Wink

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
Мен ако питаш пазенето си е направо метод за забременяване , а не за предпазване от бременност. smile3521

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Мен ако питаш пазенето си е направо метод за забременяване , а не за предпазване от бременност. smile3521

Ние с моя човек преди няколко месеца пробвахме нарочно през овулацията прекъснат полов акт - какво ще се получи. Е, ами нищо.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Напълно възможно. То за мен това не е пазене Thinking

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Напълно възможно. То за мен това не е пазене Thinking

Ама ето, едни не се пазят, не става; при други от "пазене" става, тоя живот не можеш да го разбереш.

Може да греша, но като че ли при някои двойки прекъснатият акт работи железно, а при други няколко пъти им изиграва "номер". Сякаш при някои мъже се отделят палавници в секретите, а при други не. Сетих се за Здравко от ББ1- жена му общо 4 пъти е забременявала от него, поне 3 те са непланирани, доколкото знам.

# 27
  • Мнения: 4 434
Може ами... Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Така доста често даже се забременява . Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 8 242
Напълно възможно. То за мен това не е пазене Thinking

Ама ето, едни не се пазят, не става; при други от "пазене" става, тоя живот не можеш да го разбереш.

Може да греша, но като че ли при някои двойки прекъснатият акт работи железно, а при други няколко пъти им изиграва "номер". Сякаш при някои мъже се отделят палавници в секретите, а при други не. Сетих се за Здравко от ББ1- жена му общо 4 пъти е забременявала от него, поне 3 те са непланирани, доколкото знам.
Дали от него  Joy  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт