колко често бебеправите

  • 10 525
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 250
При нас стана на 4 месец....По някога бебеправихме всеки ден, друг път по рядко....Но в месеца, когато се получи се трудихме през ден....... smile3521

# 106
  • Мнения: 219
petya, през ден дори и във фертилните дни ли?
Ние ще опитаме също през ден този месец, пък да видим. Предният правихме опити през 2 дни, а около ову всеки ден почти. Нямаше резултат.
Успех на всички, обичайте се и ще стане  luvbed

# 107
  • Мнения: 579
Ние пък минахме на свободен режим,да видим какво ще стане.

# 108
  • Мнения: 560
Само да пусна една статистика от един сайт.Нищо не твърдя да знаете:

5. Сексуалната въздържаност повишава мъжките оплодителни способности
Точно обратното! По- честият секс увеличава качеството на спермата, според австралийски учени. При техните изследвания се оказало, че след 3 дни въздържание, броят на сперматозоидите наистина се увеличил, но повече от 12 % от тях били деформирани.


от тук

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 21:23 от TV

# 109
  • Мнения: 2 802
Ако това наистина е вярно, значи сме на грешната посока  oops Peace. Но по темата искам да кажа, че ние бебеправим всеки ден преди, по време  и след овулацията  coolcool. През останалото време просто когато ни се прави любов.

# 110
  • Мнения: 2
да Wish,и ние със съпругами сме като вас.Неговата работа е доста тежка и моята не е толкова лека ,но все пак той се прибира като парцал и гледа само къде да прилегне.От две години се мъчим да си правим бебоче,но не се получава.Да наистина 2 пъти в седмицата не се прави бебе,но на мен ми е жал за него като гледам как ляга и заспива,какво да направя.Даже мисля в най скоро време да се обърнем към лекар

Общи условия

Активация на акаунт