Любители на котки - тема 20

  • 22 469
  • 335
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 92
iguanka голям красавец е, ако си търси жена..... предлагаме се... Blush (стига да ни хареса)

# 91
  • Мнения: 3 050
Муки е прекрасна, а и май навих приятеля ми, Сисьо да стане баща, но сме от Варна, за жалост...

# 92
  • Мнения: 92
Ех щяха да са хубава двойка.... Mr. Green

...може да им врътнем една виртуална любов... Heart Eyes

Меджу другото да ви питам Муката от време на врема пишка в коридора, нз на какво може да се дължи това (от разгонване да е  newsm78)

# 93
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Да, може да е от разгонването, чувала съм, че се случва. Кетя 2 пъти е пишкала не където трябва - на дивана и на фотьойла. Първия път беше разгонена, а втория беше самичка вкъщи за 2 дни и сестра ми като идвала да я храни, притворила вратата към коридора и Кетя явно е решила в знак на протест, че няма да се мъчи да отваря, ами ще пишка на дивана и ще ака под него ooooh!

# 94
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Вижте какво огромно котище:



Тук има още снимки, ако ви се гледат:  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=281344&pid=11064041  до края на албума.

# 95
  • София
  • Мнения: 13 150
Делфина, котището е разкошно. Много обичам огромни котараци. И бели също! Колко килограма е? Нашият Мъро е 6кг.

А сега ще ви покажа малко стари снимки. Ще ме извините за качеството, но са от преди доста годинки/десетина/ и някои дори са сканирани от филм.

Това е Мацо на 1,5 месеца на любимото си място в леглото на Барби- избутваше куклите, за да се настани той:


Тук е по-голям, но продължава все така. Често се случваше стените на къщата да се разпаднат от големите му размери:


Mалко е тесничко, но е уютно:


Стаите са малки, но може и да се разширят- само да не падне цялата сграда!


Поглед от високо:


Синхронно миене/отдолу е капака с осветлението на аквариума/:


Доставки на котки по домовете- добре опaковани:


Подреден като книга:

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 16:49 от tania tda67

# 96
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, разкошни снимки Hug

# 97
  • Мнения: 5 173
2-ta, 3-ta, 6-ta,  7-ta i 8-ta са уникални.

# 98
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Уникално! Joy Joy Joy
Особено аранжиран в Макдоналдс - много му тича!

А Уискас (котището) е на 5 и половина години и е около 5 кг - напоследък нашишкавя много. Най-сладката котка, която съм гледала. Уникално добро и възпитано същество.

# 99
  • Мнения: 422
Здравейте!  Wink Нова съм в темата и бих искала да питам за нещо..
Имам котка от някъде 4-5 месеца и е много сладичък  миличък и си се гушкаме,но понякога като не е но неговата и си отмъщава като се хвърля на краката и хапи и дращи..Особенно ако съм по пижама и като види голо и се почва...Кастрирахме го миналата седмица,но не спира да е агресивен е само понякога,но то е достатъчно.. Naughty Та на какво може да се дължи тази агресивност ?

Ето и снимки :
Томи   и още една

# 100
  • София
  • Мнения: 13 150
Томи е много сладък. Не съм имала агресивни котки и не съм сигурна, но би трябвало да мине малко време след кастрацията за да се промени характера. Другата възможност е да е игра- не винаги се усещат доколко болезнена е за останалите...

# 101
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Според мен е игра. Предишният ми котарак имаше същия навик. Кетя много рядко се мята така, тя по-скоро обича да се скрие зад вратата и да ме чака да мина, за да ме пресрещне и да ми се метне фронтално Laughing Всяко коте си е с характера Peace

# 102
  • Мнения: 422
Може и да е игра  Grinning , тъй като ако ме мразеше щеше постоянно да го прави и  нямаше да идва при мене всяка вечер и да си спим заедно  Mr. Green Той все още няма годинка и сигурно за него всичко е игра  Hug

# 103
  • Мнения: 685
Вик4етоо животните не са способни на такива емоции - да мразят! Само ние хората се специализираме в тези така пагубни чувства.  Crossing Arms

Със сигурност си играе. Моята мацунка понякога ми скача върху краката и то отзад, след което беж да я няма... и това е специалитет запазен единствено за мен.  Mr. Green
Това е начин да те подкани да му обърнеш внимание или те подсеща, че му се играе. Важно е да им обръщаме много внимание и да им показва колко го обичаме и ние.  Heart Eyes

Месечинка и Кетя  Hug

# 104
  • Мнения: 5 173
Otmysti mu като избършеш праха с него, ще видиш как ще започне да те слуша hahaha

Общи условия

Активация на акаунт