ДГ затваря за ремонт през уч.година

  • 2 784
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Това е добро разрешение - децата няма да се делят и ще си бъдат с госпожите! Браво!
Само четвърта група ли ще бъде там?
Защото две лели, значи и още деца, според мен поне  newsm78

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Това е добро разрешение - децата няма да се делят и ще си бъдат с госпожите! Браво!
Само четвърта група ли ще бъде там?
Защото две лели, значи и още деца, според мен поне  newsm78
Само 4-та група ще е ...
Другите, ще бъдат настанени по други детски градини, поне с такова впечатление останах аз.

# 47
  • Мнения: 3 211
Нашата я затвориха от 1 септември. Трябваше да свърши ремонта до 15 декември. Сега са спрели ремонта, защото са свършили парите, излезни непредвидени неща Twisted Evil

На никой от Общината не му пука!

# 48
  • Мнения: 23
И градината на дъщеря ми във Варна също ще я затварят за ремонт за 3 месеца.Хубавото донякъде е, че ще бъде затворена през месеците юни, юли и август.НО таксата- 20 лв, която измислиха от началото на годината да заплащаме задължително независимо от присъствието, ще я плащаме и през тези 3 месеца.И реших да се допитам до вас имате ли такава такса и ако да, задължават ли ви да я плащате през месеците на ремонта.То сумата не е много голяма, но според мен не е редно. И не ми е ясно и за какво е, като отделно даваме пари за консумативи и др.неща, въпреки заповдта на кмета да не се събират пари от родители.

# 49
  • Мнения: 3 211
R_V, на нас ни намериха места временно в други градини, та там си плащаме пълната такса. Тези 20лв. са по принцип, за да се пази мястото, но при вас не би трябвало да ги взимат, та вашето неприсъствие не е по ваша вина Shocked

# 50
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В Пловдив нямаме такава такса.
Или поне аз не съм чувала да е въведена в някоя ДГ.

# 51
  • Мнения: 23
Ами радвай се, че нямате.То ако има при вас трябва да е за всички градини, това е решение на общината. Детето може и цял месец да е било болно, но пак се плащат 20 лв. И аз мисля, че не трябва да ги вземат. Ами на нас засега ни отговориха, че ще пренасочат на крайно нуждаещите се.Според мен щом детето ти е там значи нямаш друга възможност, но..

Общи условия

Активация на акаунт